Serije > Općenito o serijama

Koliko je sigurna vaša serija?

(1/10) > >>

outside:
Koliko je sigurna vaša serija?
Provjerite u tablici koja slijedi:





Uočite tri grupe:
CANCELLATION LIKELY
CANCELLATION POSSIBLY
CANCELLATION UNLIKLEY

CANCELLATION LIKELY
U ovu grupu su svrstane serije kojima je vjerojatno ovo zadnja sezona, dakle serije koje su sa ovog popisa uvrstane u ovu kategoriju imaju najveće izglede da im ovo bude posljednja sezona, uočite da je među njima i Prison Break


CANCELLATION POSSIBLY
U ovu grupu su svrstane serije kojima je možda ovo posljednja sezona, dakle za serije koje su sa ovog popisa uvrstane u ovu kategoriju se nezna točno što će biti s njima, ali postoji mala mogućnost da im je ovo zadnja sezona.


CANCELLATION UNLIKLEY
U ovu grupu su svrstane serije čije je stanje potpuno neizvjesno, dakle ne zna se hoće im ovo biti posljednja sezona ili samo još jedna u nizu.


Ove informacije su dobivene proračunavanjem gledanosti novih sezona navedenih serija, ali i njihovim ukupnim rankom i rejtingom.

simac:
Prison Break, Knight Rider i Terminator  :( :( :(

ek:
E ovo me pravo razočaralo. Jedino za Boston Legal piše da je finalna sezona. Znači serija koju baš gotivim gotova.

MilanRS:
Za Boston Legal se već odavno zna da je ovo posljednja sezona, pa tako ima i skraćenu sezonu, mislim da će biti samo 13 epizoda. I onda kraj zauvijek :(

Iz ove prve grupe nadam se da će Earl preživjeti jer mi je serija veoma draga.

hmmmmm:
Jel imas mozda neku produzenu listu, ovdje su navedene serije s ovih najvecih tv kuca, meni zanima Dexter i Californication s showtimea

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju