Izdvojeno > Tutorijali za izradu titlova

Subtitle Workshop - Pitanja i saveti

<< < (2/385) > >>

Locutus of Borg:
Jel to sam meni ili je poznati bug?
naime, kad radim spellcheck, zna se srusit prvo word, zatim i sw...
odgledo (ponovo) nekoliko epizoda NCIS-a, i reko, idem napravit spellcheck jer se _Cox-u potkrala koja greska...

sw je zadnji stabile (1.59 valjd), a office 2003...

Nagy:

--- Citat: Locutus of Borg - 16.03.2008. 21:33:21 ---Jel to sam meni ili je poznati bug?
naime, kad radim spellcheck, zna se srusit prvo word, zatim i sw...
odgledo (ponovo) nekoliko epizoda NCIS-a, i reko, idem napravit spellcheck jer se _Cox-u potkrala koja greska...

sw je zadnji stabile (1.59 valjd), a office 2003...

--- Kraj citata ---

Meni se također zna dogoditi takvo što, a nekad mi se zna srušiti i sam Word (2003) nakon spellcheck-a (kad lupim F7 pa ga isključim i ostavim samo da mi ostanu podvučene nepravilne riječi i kad se pomičem kroz tekst).

MilanRS:
Kad učitavam video fajl u SW, izbaci me iz programa. Probao sam reinstal i neće opet. Da li je do kodeka?

Veleno:

--- Citat: MilanRS - 18.03.2008. 13:23:51 ---Kad učitavam video fajl u SW, izbaci me iz programa. Probao sam reinstal i neće opet. Da li je do kodeka?

--- Kraj citata ---

Imao sam taj problem ali zbog VobSuba. Bio sam ga skinuo pa mi je SW radio probleme. Pa sam ga vratio i sve ok.

Locutus of Borg:

--- Citat: Nagy - 18.03.2008. 11:23:55 ---
--- Citat: Locutus of Borg - 16.03.2008. 21:33:21 ---Jel to sam meni ili je poznati bug?
naime, kad radim spellcheck, zna se srusit prvo word, zatim i sw...
odgledo (ponovo) nekoliko epizoda NCIS-a, i reko, idem napravit spellcheck jer se _Cox-u potkrala koja greska...

sw je zadnji stabile (1.59 valjd), a office 2003...

--- Kraj citata ---

Meni se također zna dogoditi takvo što, a nekad mi se zna srušiti i sam Word (2003) nakon spellcheck-a (kad lupim F7 pa ga isključim i ostavim samo da mi ostanu podvučene nepravilne riječi i kad se pomičem kroz tekst).

--- Kraj citata ---

samo sto se to kod mene dogadja malo-malo pa cesto... od 15 sredjenih epizoda, jedno 5-6 puta se srusilo sve skupa (prvo pukne spellcheck, pa word oporavi sve to (bez vremena naravno), pa se odmah iza njega srusi i sw)...
mislim da do windowsa nije, jer sve drugo radi vise nego stabilno...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju