Serije > Općenito o serijama

Šta radite na kraju sa serijama?

<< < (20/20)

JethroTHR:

--- Citat: NFehim - 06.04.2022. 22:54:08 ---Brišem. Sve je dostupno na internetu i lako je opet povući ako bude trebalo.

--- Kraj citata ---
Ja sam skeptićan, kad mi je "krepao" jedan HDD trebalo mi je skoro šest mjeseci i dobre veze da pokupim s neta taj dio arhive :) Nije baš za vjerovati kako je sve dostupno :P

firmus:
Švorc sam pa nemam para za hdd-ove, samo čekam da mi rikne ovaj kojeg već koristim 10 god...

Ma bitno da ima backup knjiga i važnih dokumenata, a neke malo rjeđe stvari čuvam na tom disku, ali nemam nikakvu redundanciju za sad. Morat ću uzet neki HDD još jedan od 3-4 TB bar.

A interesantno kako još nije jeftin storage... meni stari uzimao neku lijevu marku eksternog prije 7-8 god i platio bio nekih 50 eura za 3.5-4 TB, znači jeftinije nego danas, a odličan disk i brz.

NFehim:

--- Citat: JethroTHR - 14.04.2022. 20:37:53 ---
--- Citat: NFehim - 06.04.2022. 22:54:08 ---Brišem. Sve je dostupno na internetu i lako je opet povući ako bude trebalo.

--- Kraj citata ---
Ja sam skeptićan, kad mi je "krepao" jedan HDD trebalo mi je skoro šest mjeseci i dobre veze da pokupim s neta taj dio arhive :) Nije baš za vjerovati kako je sve dostupno :P

--- Kraj citata ---
i ja sam tako skupljai kao ti dok nisam vidio da mi to sve ionako skuplja prašinu i prošle godine sam izbacio punu vreću diskova i riješio se svega

r380rn:
Sve ide na externi hdd. Bude li izašla bolja verzija, biva zamenjeno. Do sada 112 TB serija.

Damirstap:
Veliku vecinu serija cuvam na externim diskovima, rijetko koja mi nije zanimljiva pa je brisem, cuvam ih iz razloga sta nakon vise godina mogu pogledat neku seriju ponovo ako sam skroz zaboravio o cemu se radi....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju