Autor Tema: American Horror Story  (Posjeta: 184757 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jovan993

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 51
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #780 : 17.11.2016. 22:58:26 »
Što bi rekla Dženis(Prijatelji). Oh... My... Gooood!!!! Kakva sezona! Prevod će biti najkasnije sutra uveče. :)
Jako mi je drago što sam bio deo ove vrh serije, pa se nadam se vidimo i sledeće sezone :)

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: American Horror Story
« Odgovor #781 : 18.11.2016. 19:56:37 »
Jako mi je drago da vam se sezona svidela do te mere da je nazivate najboljom. Kod mene nazalost nije proizvela takav utisak, i uopste ne mogu da je stavim u isti kos sa prvom i drugom sezonom. Cak mi je pri samom dnu ako uporedjujemo sve do sada prikazano.
Finale onako, ispod prosecno i dosadnjikavo. Nimalo strasno. Sto se tice straha, postojao je kroz prvih pet epizoda a kasnije ne. Sam koncept serije, rijalitija i ostalih emisija me nije privukao. Sudjenje ponajmanje. Jedino sto mi je privuklo paznju u finalu je
Spoiler for Hiden:
Lana Winters.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #782 : 18.11.2016. 20:33:10 »
Nimalo strasno. Sto se tice straha, postojao je kroz prvih pet epizoda a kasnije ne.
Moram se ne složiti ovdje. Baš šesta i sedma epizoda su meni najstrašnije (ikad) epizode serije.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: American Horror Story
« Odgovor #783 : 18.11.2016. 21:00:14 »
Nimalo strasno. Sto se tice straha, postojao je kroz prvih pet epizoda a kasnije ne.
Moram se ne složiti ovdje. Baš šesta i sedma epizoda su meni najstrašnije (ikad) epizode serije.

Te scene jesu bile nasilne i brutalne, ali i veoma predvidljive. A predvidljivost i strah ne idu zajedno. Jedino gde sam se iscimao bila je scena na lomaci u devetoj epizodi, sve ostalo je limunada.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #784 : 19.11.2016. 00:20:34 »
Nimalo strasno. Sto se tice straha, postojao je kroz prvih pet epizoda a kasnije ne.
Moram se ne složiti ovdje. Baš šesta i sedma epizoda su meni najstrašnije (ikad) epizode serije.

Te scene jesu bile nasilne i brutalne, ali i veoma predvidljive. A predvidljivost i strah ne idu zajedno. Jedino gde sam se iscimao bila je scena na lomaci u devetoj epizodi, sve ostalo je limunada.
Ovo dokazuje da smo svi drukčiji. Mene su te epizode stvarno prestrašile. Ova scena u devetoj epizodi je bila baš čisti gore, a toga sam se nagledao u boljem izdanju pa me nije šokirala. Također, svi na Internetu odjednom govore kako je ovo najgora epizoda, velika promjena naspram prije par tjedana.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: American Horror Story
« Odgovor #785 : 19.11.2016. 10:57:20 »
Nimalo strasno. Sto se tice straha, postojao je kroz prvih pet epizoda a kasnije ne.
Moram se ne složiti ovdje. Baš šesta i sedma epizoda su meni najstrašnije (ikad) epizode serije.

Te scene jesu bile nasilne i brutalne, ali i veoma predvidljive. A predvidljivost i strah ne idu zajedno. Jedino gde sam se iscimao bila je scena na lomaci u devetoj epizodi, sve ostalo je limunada.
Ovo dokazuje da smo svi drukčiji. Mene su te epizode stvarno prestrašile. Ova scena u devetoj epizodi je bila baš čisti gore, a toga sam se nagledao u boljem izdanju pa me nije šokirala. Također, svi na Internetu odjednom govore kako je ovo najgora epizoda, velika promjena naspram prije par tjedana.

Zanimljivo je da si na prethodnoj strani drugacije opisao tu scenu.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #786 : 19.11.2016. 12:56:44 »
Nimalo strasno. Sto se tice straha, postojao je kroz prvih pet epizoda a kasnije ne.
Moram se ne složiti ovdje. Baš šesta i sedma epizoda su meni najstrašnije (ikad) epizode serije.

Te scene jesu bile nasilne i brutalne, ali i veoma predvidljive. A predvidljivost i strah ne idu zajedno. Jedino gde sam se iscimao bila je scena na lomaci u devetoj epizodi, sve ostalo je limunada.
Ovo dokazuje da smo svi drukčiji. Mene su te epizode stvarno prestrašile. Ova scena u devetoj epizodi je bila baš čisti gore, a toga sam se nagledao u boljem izdanju pa me nije šokirala. Također, svi na Internetu odjednom govore kako je ovo najgora epizoda, velika promjena naspram prije par tjedana.

Zanimljivo je da si na prethodnoj strani drugacije opisao tu scenu.

auhh devete epizode....

Spoiler for Hiden:
Kad "nabiše," i živo spališe ono dvoje tinejdžera, mislio sam da me ne može ništa zateci...  :neverovatno:

Hvala Jovane za prevode.  :volim
Da, to je bilo... potresno iskustvo.

T'was a pun. Potres, kao osjećaj koji su dobili kad su ih nabili.

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: American Horror Story
« Odgovor #787 : 19.11.2016. 14:08:45 »
Meni je šesta odlično počela, ali su je drugu polovinom uništili. Nije gora od pete (koja je cela bila katastrofa), ali odmah posle nje je.
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #788 : 26.11.2016. 16:38:54 »
Slažem se sa Homerom, drugi deo sezone su pretvorili u Rijaliti... :facepalm

Hvala na prevodima Jovane.  :volim

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: American Horror Story
« Odgovor #789 : 03.12.2016. 19:37:35 »
bolja sezona od pete, zadovoljan sam viđenim. svidio mi se koncept dokumentarca. svidjelo mi se i što ima manje epizoda i kraće su bile. sigurno je jako zabavno glumiti u ovoj seriji jer glumac nije uvijek fiksiran za jednu ulogu.

hvala na prijevodima clapp

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #790 : 12.01.2017. 17:14:54 »
Obnovljeno za osmu i devetu sezonu.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #791 : 12.01.2017. 19:45:06 »
Obnovljeno za osmu i devetu sezonu.
Dodatna informacija: Tema sedme sezone će također biti "Top Secret" kao i što su napravili sa šestom.

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: American Horror Story
« Odgovor #792 : 12.01.2017. 21:06:20 »
Ovo je već preterivanje. Prve četiri su bule dobre i tu je trebalo da stanu. Peta je očajna, šesta nešto bolja, ali ne u rangu prve četiri. I sad još tri sezone? Nemam živaca.
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: American Horror Story
« Odgovor #793 : 12.01.2017. 22:03:07 »
Prvi april uranio ove godine  rofl  rofl  rofl Šok i nevjerica  ;D


 :facepalm



"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: American Horror Story
« Odgovor #794 : 15.01.2017. 19:29:07 »
Cirkus nisam mogao završiti i baš mi nije išao. Hotel je bilo je malo mučenja u početku ali je leglo sve na svoje do kraja. Videću i tu 6 sezonu da pogledam ali nekako je sve mršavo i tanko od prvih sezona i priča. Po meni je druga ubedljivo najjača.
iShare, noProfit


Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: American Horror Story
« Odgovor #795 : 15.01.2017. 21:58:29 »
Posle prve i delimicno druge sezone, sve ostalo je bilo mucenje.
Poslednju sezonu sam izdrzao 4 epizode, pa obrisao ostatak!  :facepalm
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #796 : 16.02.2017. 10:27:55 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #797 : 28.02.2017. 04:33:50 »
I dalje šire svoju propagandu  :facepalm

Prva i druga su bile najbolje. Treća loša pogotovo s onim konstantnim vraćanjem iz mrtvih. Četvrta sezona bila jako dobra. Peta loša i ova šesta solidna. Premalo je to. Vidi se da Ryan Murphy nema iskustva u hororu. Previše je tu razbacanih scena, bezveznih jump scareova. Taman za publiku koja ne gleda puno horor filmova. Ajd da je to bilo na kratko, ali on to radi svake sezone. Neka si pogleda neke starije klasike kako se gradi atmosfera i napetost. Samo što bi onda izgubio publiku, ali bi siguran sam dobio puno bolje kritike i cijenili bi ga deset puta više. Al jebiga, nitko ne može biti Carpenter, Argento ili Bava pa makar se radilo o televiziji.

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #798 : 08.03.2017. 18:03:45 »
Prva i druga sezona su bile odlične , treća je nešto slabija bila . Freakshow nikad nisam uspio odgledat (tačnije nikad nisam završio prvu epizodu ) a nii Hotel me uopće ne privlači ...
Zato sam sebi skinuo 6. sezonu , mislim da bi mi se ona mogla dopast ( Batesova prejebeno izgleda u traileru  kokicekola )
I want to belive

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: American Horror Story
« Odgovor #799 : 18.03.2017. 01:15:46 »
Cetvrtu i petu sezonu preskocio ,negledljivo je  barem meni,pogledacu sestu  nekad kad stignem, vidim da je preporucuju dosta ljudi  :)
Cycling 4 life

Offline passenger

  • Prevoditelj extra
  • Regularni forumaš
  • *****
  • Postova: 97
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #800 : 18.03.2017. 21:37:27 »
Konačno pogledao 5. i 6. sezonu. Bio sam glup pa sam pročitao tu i tamo poneki komentar na američkim sajtovima pa sam ušao s predrasudama u "Hotel" i s velikim očekivanjima u "Roanoke" (jer dobro poznajem priču i dušu je dala za horor).

O, kako sam pogriješio!
Spoiler for Hiden:
"Hotel" je krenuo sporo i radili su grešku koja je u "Roanokeu" još prisutnija - svi glavni glumci, a to će reći i najbolji, imali su strahovito malu minutažu i praktički su marginalizirani ispočetka. Lik koji tumači Lady Gaga je beskrajno dosadan i, zapravo prvih par epizoda spašava tek priča oko serijskog ubojice (iako sam kraj te "misterije" znao od prve minute).

Ali onda se konačno daje prostora Kathy Bates, uvodi se Evan Peters, stiže kasnije i Angela Bassett (za koju imam osjećaj da nikad neće ostarjeti - kao da je vječno između 20-ih i 30-ih) - i daje se prilika Dennisu O'Hareu da zablista! Fantastična uloga i fantastičan lik.

Wes Bentley, Matt Bomer i Cheyenne Jackson - dio doveden kao pridošlice, a djelu dana veća uloga i izvrsno su svi pogođeni.
No - kad smo kod fantastičnih glumaca - uz O'Harea, najviše je opet oduševio Finn Wittrock - taj čovjek bi trebao dobiti neku daleko veću ulogu. Nakon što je bio fantastičan kao Dandy u "Freak Showu" sad je imao čak dvije izvrsne transformacije - kao Tristan i kao Rudolph Valentino. Petersovo tumačenje Marcha (koji je ustavri HH Holmes) je također nešto fantastično i pokazuje koliko se maknuo od likova mladića/tinejdžera iz prvih sezona.

Sama ideja da se obradi fenomen serijskih ubojica + hotel nalik onome iz "The Shining" je izvrsna - iako sam ispočetka bio skeptičan, ali kažem - vjerojatno jer sam (glupo) čitao tuđe komentare.

Sarah Paulson nisam praktički ni prepoznao, a ni Lilly Rabe. 

Negativne stvari: rekao sam već, lik Lady Gage je dosadan i jedina svrha je da gledamo njezino dupe u krupnom planu. Osim one scene koja je sjajno praćena s muzikom "She Wants Revenge" (a u stilu good old "Bauhausa") - pjesme "Tear You Apart" i epizode s njenim origin story, sve drugo bilo je suvišno. Isto tako - lik Chloe Sevigny koja je poput najvećih idiota iz horora Ž-produkcije (transfuzija, sve oko klinaca - idiotizam!).

Na kraju, "Hotel" je po meni 3. najbolja sezona nakon "Asylum" i "Murder House".

A onda sam krenuo "na Roanoke". Fantastična priča za obraditi u bilo kojem hororu - ako vam nije poznata, proguglajte.

Spoiler for Hiden:
I koji k****!!! OK, nemam ništa protiv found footage - ponekad naiđem na neki zanimljiv filmić. Ali Falchuk i Murphy su odabrali j***** TLC stil reality/lifestyle emisija. TLC - najgora TV na svijetu sa zadnjim smećem od emisija gdje je većina gledatelja na razini IQ-a glavice kupusa!

Možda da je netko objasnio gospodi da prosječan gledatelj AHS DEFINITIVNO NIJE gledatelj TLC-a. Pokušao sam istrpjeti tu odvratnu formu koju su izabrali da bih doživio greške koje sam uočio u "Hotelu" na još većoj razini: osim 3 glavna lika i 6 glumcaa koji ih tumače - a likovi su TLC iritantni i dosadni - NEMAMO APSOLUTNO NIŠTA od drugih glumaca.  Tu i tamo imamo malo video materijala s Dennisom O'Hareom (na kapaljke!), pojavljivanje Kathy Bates možemo brojati na prste, a Evana Petersa kao da i nije bilo u seriji.

Priča - tako fantastično pogodna za manipuliranje i stvaranje jezovite legende svedena je na dosadnu kuću s dosadnim duhovima koji su tu jer su ih ubili drugi duhovi...

Budimo iskreni - Falchuk/Murphy uopće nisu marili za sadržaj - bila im je važna samo forma (j***** ih TLC forma!). A da zgade život do kraja - zadnja epizoda je u stilu talk-show smeća s još jednog "odličnog" kanala - "Lifestylea"...

Finn Wittrock - za kojeg ponavljam da čovjek zaslužuje veće uloge - sveden je na par minuta u dvije epizode i to uglavnom ga niti ne vidimo ili ga vidimo s leđa.

Dakle - rezimirajmo - ovo je ono što se nekad u umjetnosti nazivalo larpurlartitam - "umjetnost radi umjetnosti". Samo što je ovdje to "forma radi forme" - jedino što je bilo važno je snimiti sezonu u reality/lifestyle magazin stilu + malo found footage - priča, likovi... sve je to ovdje bilo nebitno.

Da se može dati negativan ocjena, "Roanoke" bi ju apsolutno zaslužio. Teško smeće.
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #801 : 18.03.2017. 21:48:09 »
Ali nažalost prosječni gledatelj AHS je gledatelj TLC. Pogotovo ako znaš pozadinu Murphya i njegovu fan bazu. Jednostavno one ne zna što je horor, ne poznaje povijest što se točno vidi u ovoj seriji i koliko je lik daleko od jednog Carpentera i ostalih. Jebiga, on je tipičan primjer modernog ekstremnog liberala i takvima se nažalost pruža prilika iako su u debeloj manjini, ali to je to, idemo dati svijetu što gluplje projekte. Sve dok se svijet ne ustane protiv takvih, dok se ne ustane protiv takvih reality showova neće nam biti bolje. Svi to prihvaćamo i mi koji smo protiv toga, i mi prihvaćamo takve stvari jer ne možemo kao pojedinci ništa napraviti. Ako pokušaš, odmah ide etiketa. Guši se svaka rasprava, spušta se sve na najniži mogući nivo. I ovo što pišem sve ima veze sa ovom serijom i Murphyom. I ja sam prvi koji je đubre kad to govorim jer gledam njegove serije uključujući i ovu novu Fedu gdje se opet točno vidi što on radi. Kupi sve najpopularnije od pop kulture i na tome gradi karijeru. Jebeno, nema šta. Nema nikakvog sadržaja, samo žutilo. Jedan od najlošijih modernih kreatora serija.

Offline passenger

  • Prevoditelj extra
  • Regularni forumaš
  • *****
  • Postova: 97
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #802 : 19.03.2017. 15:07:17 »
Slažem se s tobom s time da mislim d aje ovdje bilo nešto u stilu "hajdemo parodirati TLC", a onda na kraju je sve ispalo tako jadno da je AHS postao predmet vica - tko pod drugim jamu kopa...

Ili ironija sudbine - kao i kod TLC-a koji još uvijek ima istu kraticu koja je nekad značila "The Learning Channel".

A što se tiče Feuda, što reći, mislim ga i ja pogledati...
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: American Horror Story
« Odgovor #803 : 07.04.2017. 09:39:32 »
Ma Murphy je genijalac. Taj čovjek je kreator više serija odjednom. Ne znam kako samo sve to stigne. Plus većina njih unaprijed obnovljena, i to ne samo za jednu nego više novih sezona, dok tekuća još u pelenama... Šta ti je povjerenje u kreativnost i dokazan kvalitet. Mislim da trenutno ne postoji osoba iz tv biznisa koja me nervira više nego li Ryan. Eto sad mi je lakše.
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: American Horror Story
« Odgovor #804 : 22.07.2017. 09:41:36 »


Mrzim lopatare i limune

Offline Erzsbeth Kovach

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #805 : 08.09.2017. 01:07:03 »
ovo se još snima? titami ima li igdje stop za glupost, sretna sam da se ove neke shit serije nikad neće vidjeti/prikazati na BH tv ni za sto godina!

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #806 : 08.09.2017. 20:59:49 »
Početak sezone najlošija epizoda ikad. Dvije riječi. Živo sranje.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #807 : 10.11.2017. 22:43:07 »
Puno se promijenilo od prošle epizode i mog prošlog komentara. Sezona ima jako puno promašaja, nemojte me shvatiti krivo, ali smjer, likovi, poanta i sve između se od druge epizode pa sve do predzadnje puno bolje izrazio i iznio nego što je to napravila prva epizoda.
Finale se jedva čeka da završimo i s ovim poglavljem.

Offline win32

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 76
Odg: American Horror Story
« Odgovor #808 : 10.04.2018. 13:56:40 »
Zadnja sezona je bila ok, nista posebno, ali ok.
Unatoc nekim failovima, jedva cekam iducu tj. osmu.  kokicekola

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #809 : 04.08.2018. 12:45:43 »
Potvrđen je

Spoiler for Hiden:
povratak jedne jedine, Jessice Lange. https://variety.com/2018/tv/news/american-horror-story-season-8-jessica-lange-1202895112/

Jednako koliko sam sretan i uzbuđen zbog toga sam bijesan jer su to morali reći, valjda su toliko bijedni za gledateljima.

Osma sezona je APOCALYPSE, i govori se o cross-overu Murder House i Coven.

Također, serija je obnovljena za desetu sezonu.
https://variety.com/2018/tv/news/american-horror-story-renewed-season-10-fx-1202894921/

Tags: ahs