Autor Tema: American Horror Story  (Posjeta: 184932 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #750 : 28.09.2016. 19:11:18 »
Ryan Murphy u intervjuu za EW:

"Starting in episode 6 the show has a huge turn, and the thing you think you're watching is not what you're watching,"
Dakle, sve do ove sezone, nit sam znao nit me je zanimalo tko je gospodin Ryan Murphy. I sad evo oko prošlog tjedna počnem research, vidim taj interview, vidim par drugih interviewova (uglavnom od EW) i ne znam za vas, ali meni se tip čini kao apsolutni seronja.
Kako faking možeš govorit "U šestoj epizodi će se dogoditi twist. Nećete ni znati da se dogodio." za svoju seriju?! KOJI #####?!
Po meni ista stvar kao
Spoiler for Hiden:
D&D: "U drugoj sezoni očekujte nešto nevjerojatno... Ozbiljno, evo spoilali smo vam ali svejedno nećete znat da će se nešto dogoditi."
Beau W.: "Na kraju sezone Claire će nas sve iznenaditi jer napravit će nešto što nitko ne očekuje."
Sam E.: "Puno se toga dogodilo od tog kucanja na vrata, i Elliot nam možda ne govori sve. Zapravo, the beans will be spilled u sedmoj epizodi."
I T faking D
Živcira me užasno, nakon, evo, jednog Google searcha.
Tako da ga više neću searchat. Ne razumijem, jednostavno. Može me tko prosvjetlit'? Jel' ovako bilo i prije? Jesam jedini koji se ovako osjeća?"

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: American Horror Story
« Odgovor #751 : 29.09.2016. 10:25:40 »
Pogledana treća epizoda.
Spoiler for Hiden:
Nešto slabija od prve dve, ali svakako bolja od prošle sezone. Zanimljivo je da u u fokus prve stavili kuću, u drugu lude bolničarke, a sad veštice. Kao da je svaka omaž prethodnim sezonama. Murder House, Asylum i Coven. Onda u sledećoj ide cirkus. Možda je onda taj preokret u šestoj epizodi (taman toliko ima sezona) daje svaka sezona u stvari serija koju snima neka kuća, a Roanoke im je prvi dokumentarac. Zato su sve sezone povezane.
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #752 : 29.09.2016. 10:47:45 »
@Homer99
 :o To je vrlo moguce.
Spoiler for Hiden:
uopste nisam povezala da se preokret epizoda podudara s brojem sezone- ja sam mislila da je objasnenje za tvist daleko jednostavnije (jer je  na pola sezone), ali to bi tacno bio Murhyjev stil. S obzirom na to da je pominjao gore&splatter za sledecu epizodu, to bi se podudaralo sa Freak sezonom+ Matt je u jednom momentu spomenuo da bi mogli da odu u hotel.

 smileyNO1

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #753 : 29.09.2016. 19:21:41 »
Pogledana treća epizoda.
Spoiler for Hiden:
Nešto slabija od prve dve, ali svakako bolja od prošle sezone. Zanimljivo je da u u fokus prve stavili kuću, u drugu lude bolničarke, a sad veštice. Kao da je svaka omaž prethodnim sezonama. Murder House, Asylum i Coven. Onda u sledećoj ide cirkus. Možda je onda taj preokret u šestoj epizodi (taman toliko ima sezona) daje svaka sezona u stvari serija koju snima neka kuća, a Roanoke im je prvi dokumentarac. Zato su sve sezone povezane.
Jako zanimljiva teorija.

Sviđa mi se jako treća epizoda, sve je baš na mjestu. Za sad sezona se samo penje, po meni.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #754 : 04.10.2016. 18:12:54 »
Obnovljeno za 7. sezonu.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: American Horror Story
« Odgovor #755 : 04.10.2016. 21:18:43 »
Svidja mi se ova Homerova teorija. Sto se tice same sezone, ima vise misterije i zanimljivija je od prethodnih. Mada nije uopste tesko nadmasiti Hotel i Cirkus. Kad sam do sada istrpeo seriju, gledacu je i dalje, a ove godine izgleda ima sta da se vidi. Jos je rano za konacan sud, ali za sada je ok. Nista preterano dobro, onako zadovoljavajuce.

Bojim se samo da taj najavljeni tvist ne bude cist plod hajpa za seriju, i da nas da kazem ne prevare nekim glupostima. Lupam glavu, i na osnovu svega vidjenog u prvim epizodama sezone zaista nemam predstavu sta bi mogli da nam pripreme.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: American Horror Story
« Odgovor #756 : 06.10.2016. 09:26:41 »
od svega vremena koje sam potrošio na gluposti najviše mi žao vremena što otišlo na AHS. to poslije druge sezone bezvrijedno. e sad, gledao sam ja i dalje bolje rečeno pokušavao i tu mi nitko nije kriv. sudeći po komentarima o novoj sezoni sve ide u smislu pa malo je bolje, solidno, neloše... meh. da je zlatna dvoumio bih se dal da novu šansu dam poslije svega mučenja od prije a kamoli ovako. i onda je obnove za još jednu sezonu. zasluženo. vi koji nastavljate pratit divim vam se, ja više ne mogu.  ;D
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #757 : 06.10.2016. 19:08:56 »
od svega vremena koje sam potrošio na gluposti najviše mi žao vremena što otišlo na AHS. to poslije druge sezone bezvrijedno. e sad, gledao sam ja i dalje bolje rečeno pokušavao i tu mi nitko nije kriv. sudeći po komentarima o novoj sezoni sve ide u smislu pa malo je bolje, solidno, neloše... meh. da je zlatna dvoumio bih se dal da novu šansu dam poslije svega mučenja od prije a kamoli ovako. i onda je obnove za još jednu sezonu. zasluženo. vi koji nastavljate pratit divim vam se, ja više ne mogu.  ;D

AHS i Shameless su moje hate-watch serije.  :-[

Cetvrta epizoda mi je bila najlosija do sad. Info-dump i Lady Gaga.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #758 : 06.10.2016. 23:15:13 »
Meni se zapravo jako svidjela četvrta, osim činjenice da traje jebenih 37 minuta (koji fak?!)

Razvili su priču, ali mislim najveći faktor zašto mi se ovo sviđa je to što me AHS napokon ozbiljno prestrašio više puta. Ovaj "Horror" u naslovu serije mi je bio jako smiješan većinu vremena, ali ova ga epizoda (i još možda neke iz prošlosti kojih se ne mogu sjetiti ali znam da ih nije bilo puno) definitivno potvrđuje.

Neću reći "Jedva čekam petu epizodu", jer, budimo realni, nije mi ni najmanji problem čekat' ovu seriju, ali smatram da bi ovo mogla biti najbolja sezona do sada.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #759 : 14.10.2016. 11:44:43 »
Au, sta sve nisu strpali u ovu epizodu. Dat omaz mnogim hororima, ali osim toga vrlo natrpana,ubrzana epizoda gde se toliko toga dogodilo, a gledaocima nije ostavljeno mesta (vremena?) ni da svare jednu stvar pre nego sto se desi nesto drugo.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: American Horror Story
« Odgovor #760 : 14.10.2016. 16:34:27 »
Au, sta sve nisu strpali u ovu epizodu. Dat omaz mnogim hororima, ali osim toga vrlo natrpana,ubrzana epizoda gde se toliko toga dogodilo, a gledaocima nije ostavljeno mesta (vremena?) ni da svare jednu stvar pre nego sto se desi nesto drugo.

Slazem se. Sto vise likova ukljucuju, to je sezona sve manje zanimljivija. Sam format serije je vec dovoljno komplikovan i tezak za pracenje, a tek je ovakvo natrpavanje otezavajuce. Zasto je prva sezona najbolja? Zasto sto je bila jednostvana, jednostavno ispricana i pritom kvalitetna. Nagomilavanje je zamorno.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #761 : 16.10.2016. 23:43:27 »
Ne znam, meni se peta ok svidjela. Ništa mi nije smetalo ali definitivno mi nije najbolja ikada epizoda... Malo osjećam da je hype prevelik (Evan Peters), iako je ova epizoda zaista bila dobra.
Na detalje su jako pripazili. Ali, da, nije baš imalo puno mjesta za disanje i nisu nam ostavili ni vremena da promislimo ima li ovo uopće smisla.

Ali svejedno
Spoiler for Hiden:
FRANCIS CONROYYYYYYY
-- zbog toga im sve grijehe otpuštam.

Sljedeći tjedan je "the twist."

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: American Horror Story
« Odgovor #762 : 17.10.2016. 18:36:12 »
Peta epizoda je toliko naivna da prosto nesto tu ne mirise dobro.
Spoiler for Hiden:
Ambroz se odjednom okrenula protiv majke nakon toliko vekova kroz koje je slepo pratila? I sam nacin na koji su uspeli da pobegnu. Li bas u tom trenutku nailazi i gazi autom onog prase-coveka? Onda reference na toliko horor klasika... Sta ako Met i Selbi lazu?

Najavljen je veliki obrt, i mislim da bi mozda mogli da nam predstave pricu iz drugog ugla, i da se nije sve odvijalo onako kako su Met, Selbi i Li ispricali.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #763 : 17.10.2016. 18:43:48 »
Peta epizoda je toliko naivna da prosto nesto tu ne mirise dobro.
Spoiler for Hiden:
Ambroz se odjednom okrenula protiv majke nakon toliko vekova kroz koje je slepo pratila? I sam nacin na koji su uspeli da pobegnu. Li bas u tom trenutku nailazi i gazi autom onog prase-coveka? Onda reference na toliko horor klasika... Sta ako Met i Selbi lazu?

Najavljen je veliki obrt, i mislim da bi mozda mogli da nam predstave pricu iz drugog ugla, i da se nije sve odvijalo onako kako su Met, Selbi i Li ispricali.

Vrlo moguće, zanimljiva teorija. Samo ovo je "bolesno", dobra serija. Ponekad, kad-kad i često preteraju. :D  :-X

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #764 : 18.10.2016. 09:41:55 »
U vezi ovoga što pišete,
Spoiler for Hiden:
Na Internetu je već dva-tri tjedna teorija da Matt i Shelby lažu i da su i oni sklopili pakt s Miss The Butcher.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: American Horror Story
« Odgovor #765 : 18.10.2016. 12:23:24 »
U vezi ovoga što pišete,
Spoiler for Hiden:
Na Internetu je već dva-tri tjedna teorija da Matt i Shelby lažu i da su i oni sklopili pakt s Miss The Butcher.

Moguce da je skopljen pakt. To bi objasnilo beg.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: American Horror Story
« Odgovor #766 : 20.10.2016. 15:57:24 »
Zanimljiva šesta epizoda.
Spoiler for Hiden:
Svi glumci pošandrcali, postali alkoholičari ili su se uživeli u ulogu (Keti Bejts  ti_si_Bog)
Baš me zanima ko će preživeti.
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #767 : 21.10.2016. 11:04:09 »
Šesta epizoda je vrh.
Spoiler for Hiden:
Twist nije ogroman, nego je jednostavno dio storylinea. Svi glumci su tako dobri bili. Agnes je preeee dobra bila. Rory je fantastičan isto (najdraži lik ikad u seriji vjerojatno, i onda umre (al vjerojatno će se vratiti kao duh)). Mislim da nije nešto pretjerano super, ali definitivno nisu ni fail napravili time što su nam rekli da je svatko osim jednoga umro.
Spoiler for Hiden:
Najvjerojatnija teorija je da je pravi Matt ostao živ zbog one vještice.
Uglavnom, jaaako dobra epizoda. Plus, nikad me prije nije epizoda AHS-a toliko uplašila. Nikad. Sve super.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: American Horror Story
« Odgovor #768 : 21.10.2016. 19:34:49 »
Sve nam je bilo pred nosom, ali tragajuci za necim vecim nismo videli ono sto zaista jeste.
Spoiler for Hiden:
Dakle glumci koji su odglumili, i naratori, tacnije ljudi koji su zaista preziveli sve ovo i prema kojima je snimana serija.

E sad, imam problem sa ovim rijalitijem. Da ne bude zabune, lepo je osmisljeno, lepo prikazano, i jos lepse povezano. Ali ono sto mi smeta, zasto bi se pobogu ljudi koji su preziveli strahote u toj kuci ponovo vracali u nju da snime rijaliti?Stavljam sebe u njihovoj kozi, i nema tih para zbog kojih bih se ja vratio tamo. Sam Met u epizodi kaze Selbi da ce verovatno umreti ovoga puta. Pa zasto se onda vracas jebote? Sta, dosao si da umres jer te je zena prevarila i vise ti se ne zivi? Skoci sa solitera i okoncaj zivot, ne vracaj se u kucu.

Ponavljam, lepo je osmisljeno ali u stvarnosti bi bilo skoro nemoguce napraviti ovako nesto.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #769 : 22.10.2016. 10:27:18 »
Sve nam je bilo pred nosom, ali tragajuci za necim vecim nismo videli ono sto zaista jeste.
Spoiler for Hiden:
Dakle glumci koji su odglumili, i naratori, tacnije ljudi koji su zaista preziveli sve ovo i prema kojima je snimana serija.

E sad, imam problem sa ovim rijalitijem. Da ne bude zabune, lepo je osmisljeno, lepo prikazano, i jos lepse povezano. Ali ono sto mi smeta, zasto bi se pobogu ljudi koji su preziveli strahote u toj kuci ponovo vracali u nju da snime rijaliti?Stavljam sebe u njihovoj kozi, i nema tih para zbog kojih bih se ja vratio tamo. Sam Met u epizodi kaze Selbi da ce verovatno umreti ovoga puta. Pa zasto se onda vracas jebote? Sta, dosao si da umres jer te je zena prevarila i vise ti se ne zivi? Skoci sa solitera i okoncaj zivot, ne vracaj se u kucu.

Ponavljam, lepo je osmisljeno ali u stvarnosti bi bilo skoro nemoguce napraviti ovako nesto.

Ista stvar.
Malo objašnjenje, doduše:
Spoiler for Hiden:
Nijedan od glumaca ne vjeruje: oni su to kao u ljeto snimali, ništa se nije dogodilo, ne vjeruju u priču. I još malo će vjerovati da za SVE što im se dogodi je kriv Sydney. OK, to štima.
Ali ovo troje koje su to fakat preživili, nemam blage veze zašto se vraćaju.
Dali su nam malo dokaza, doduše: Lee želi svima dokazati da nije ubojica, Shelby misli da je sa ovolikim crewom za seriju i kamerama i svim time sigurna, a Matt, eto, valjda ovo što je rečeno: ne živi mu se više...

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #770 : 27.10.2016. 17:23:51 »
Sedma epizoda genijalna. Ne toliko strašna kao prošla (iako puno strašnija od 80% epizoda ikad u seriji), ali neke stvari koje su se usudili napraviti... svaka im čast, za te odluke treba muda.

Najveći primjer, odnosno najveća stvar koja me iznenadila:
Spoiler for Hiden:
ubojstvo pravog Matta. ČOVJEČE. Dakle, bile su te teorije, ne? Da će on jedini ostat' živ zbog vještice. Nakraju ga vještica po*ebe i pobjegne kad je the real bitch Shelby ušla u scenu.

Također nisam očekivao da će ih toliko ubiti, odnosno da će tempo ubijanja likova sa jednog glavnog lika po epizodi doći na četiri(-ish).

Definitivno najogavnija epizoda, fakat se nisu bojali što će pokazati. Ali ogavnost mi se sviđa, nešto čega je u ovoj seriji odavno trebalo biti. Zahvaljujući GoT-u i drugim HBO-ovim serijama, ali najviše NBC-jevom Hannibalu, na gore-elemente sam se naviknuo te su mi samo poboljšali priču, poboldali doživljaj i dodatno pokazali da se producenti ne za*ebavaju i imaju muda (znam da ovu zadnju frazu ponavljam dvaput u tekstu, come at me)

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: American Horror Story
« Odgovor #771 : 31.10.2016. 18:30:43 »
Spojer za 6. sezonu
Spoiler for Hiden:
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: American Horror Story
« Odgovor #772 : 01.11.2016. 00:04:37 »
Spoiler for Hiden:
Lana banana
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #773 : 05.11.2016. 15:39:41 »
Ah... valjda ok 8. sezona.
Spoiler for Hiden:
Ništa u ovoj seriji ne može trajati jako dugo, pa tako ni sami klimaks/savršenstvo. Nisu više toliko strašni ni dinamični.

Smrt Shelby i Dominica mi fakat nema smisla. Bezveze epizoda. Riješili su se The Butcher i ostale ekipe samo tako. I još koja stvar koja mi nema smisla. Također, ovu Mamu Polk glumi ja mislim preeemlada glumica. Imam osjećaj da je tridesetogodišnjakinja s lošom šminkom.

Lee je bila ok na početku, ali me onda jako nerviralo to što ju je ova morala teglit zbog toga što šepa. I to ok jednu scenu. Ajde, dvije, ali ne sve jebene scene... Dosadno malo.
Kad smo već kod Lee,
Spoiler for Hiden:
moguće je da je lagala oko ubojstva muža kako bi zaštitila ili Matta ili Shelby (nije znala da su mrtvi, ali je bila gotovo sigurna da će ona umrijeti). Neki čak kažu da je htjela zaštititi Floru, što je zgodna teorija, ali... malo mi je teško za povjerovati ju. A ako ga je stvarno Lee ubila, e to bi bilo grozno. To bi mi bilo tako bezveze i bez smisla... Ali, eto, možemo očekivati svašta, valjda...
Sljedeću epizodu bismo trebali doći do onog zadnjeg jednog preživjelog, ako ćemo već računati na ono da je jedan od producenata rekao kako bi podjelio sezonu na epizode 1-5, 6-9 i 10.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: American Horror Story
« Odgovor #774 : 05.11.2016. 15:45:32 »
Ah... valjda ok 8. sezona.
Spoiler for Hiden:
Ništa u ovoj seriji ne može trajati jako dugo, pa tako ni sami klimaks/savršenstvo. Nisu više toliko strašni ni dinamični.

Smrt Shelby i Dominica mi fakat nema smisla. Bezveze epizoda. Riješili su se The Butcher i ostale ekipe samo tako. I još koja stvar koja mi nema smisla. Također, ovu Mamu Polk glumi ja mislim preeemlada glumica. Imam osjećaj da je tridesetogodišnjakinja s lošom šminkom.

Lee je bila ok na početku, ali me onda jako nerviralo to što ju je ova morala teglit zbog toga što šepa. I to ok jednu scenu. Ajde, dvije, ali ne sve jebene scene... Dosadno malo.
Kad smo već kod Lee,
Spoiler for Hiden:
moguće je da je lagala oko ubojstva muža kako bi zaštitila ili Matta ili Shelby (nije znala da su mrtvi, ali je bila gotovo sigurna da će ona umrijeti). Neki čak kažu da je htjela zaštititi Floru, što je zgodna teorija, ali... malo mi je teško za povjerovati ju. A ako ga je stvarno Lee ubila, e to bi bilo grozno. To bi mi bilo tako bezveze i bez smisla... Ali, eto, možemo očekivati svašta, valjda...
Sljedeću epizodu bismo trebali doći do onog zadnjeg jednog preživjelog, ako ćemo već računati na ono da je jedan od producenata rekao kako bi podjelio sezonu na epizode 1-5, 6-9 i 10.

Potpuno se slazem sa napisanim. Ocigledno da nije to to kad se redjaju ubistva i nasilje iz scene u scenu. Prenatrpano je. Rane se sezone su pratile odredjenu pricu, imale su pristojnu hronologiju. Sa ovom sezonom na primer sve se svodi na natrpavanje. Samo guranje kadrova bez ikakve potpore. To se najbolje primeti kad ubiju nekog lika, a ti jednostavno i ne odreagujes jer nista i ne znas o njemu tako da ti je svejedno.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: American Horror Story
« Odgovor #775 : 10.11.2016. 14:16:48 »
Eto, zavrsila se na neki nacin i ta druga polovina sezone. Ne znam, prethodni deo je nekako bio upecatljiviji i bolje izveden, mada je ovo "finale" imalo par dobrih momenata, narocito na kraju.
Spoiler for Hiden:
Ono dvoje klinaca, fanova serije, kada gore na lomaci. Mozda i prvi put da me je neko ubistvo zaista potreslo ove sezone. Ne zbog povezanosti, vec zbog brutalnosti samog cina i njihove nevinosti. I onda najupecatljiviji momenat epizode je na kraju kada Odri ugleda Li i nacin na koji reaguje. Odlicna gluma i jezivo dobro docarana bol i patnja koju su pretrpeli. Steta sto je Odri mrtva.

Sad me bas zanima sta ce biti dalje i u kom smeru ce otici sezona u poslednjoj epizodi.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #776 : 10.11.2016. 18:20:04 »
Definitivno jako zanimljiva epizoda.
Dobri efekti, ok priča...
Spoiler for Hiden:
Prvo mi se klinci nisu svidjeli, ali do kraja epizode mi se sve posložilo i bilo je dobro.

Dvije stvari doduše: jako sam razočaran onom scenom kad Wes Bentley, Lee i ekipa idu natrag po kamere na Polks imanje. Ne zbog glume, ni priče, nego produkcija: iznimno je očito da su snimali po čistom danu te se kasnije nisu potrudili ni color-gradeat nego su na crnoj pozadini smanjili Opacity za negdje 20-30% i to je izgledalo... jako loše.
Također, jako se ljutim na činjenicu da su epizode manje od 40 minuta. Ova je bila najkraća ikad - j**enih 35 minuta. Trideset. I pet. Minuta. Sramota.

Ali sve u svemu, neki hrabri odabiri u pričanju priče i rezultat je više-manje zadovoljavajuća, lijepa epizoda. Još samo finale!

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #777 : 12.11.2016. 17:43:35 »
auhh devete epizode....

Spoiler for Hiden:
Kad "nabiše," i živo spališe ono dvoje tinejdžera, mislio sam da me ne može ništa zateci...  :neverovatno:

Hvala Jovane za prevode.  :volim

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #778 : 12.11.2016. 19:12:13 »
auhh devete epizode....

Spoiler for Hiden:
Kad "nabiše," i živo spališe ono dvoje tinejdžera, mislio sam da me ne može ništa zateci...  :neverovatno:

Hvala Jovane za prevode.  :volim
Da, to je bilo... potresno iskustvo.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #779 : 17.11.2016. 10:13:20 »
I eto, (po meni) najbolja sezona AHS-a do sad je završila!
Spoiler for Hiden:
Solidna zadnja epizoda, držali su se koncepta to prikazati kroz serije na televiziji, izuzev prvih pet i zadnjih pet minuta (konvencija; požar). Ova sezona je zaista bila najstrašnija, priča je bila koliko-toliko originalna, i stvarno su ju lijepo izveli. Jedina stvar koja mi smeta je nedostatak trajanja. Mislim da nije u redu da je svaka epizoda bila 36-41 minutu, zapravo pokazuje kako scenaristi nisu dovoljno dobri da još sadržaja ubace, pa su se primili ove igre na sigurno. Ali, ajde, opraštam... valjda... Sve u svemu, stvarno dobro. Ne bi mi uopće smetalo ako dobijemo dvije sezone od deset epizoda po godini. Ova sezona mi se baš svidjela. Je, imala je svojih tehničkih nedostataka (npr. YouTube u zadnjoj epizodi nije izgledao kao YouTube i ova crvena traka se pokretala prebrzo; color-correction u jednoj od prijašnjih epizoda je bio grozan za jednu scenu; itd.) ali ti tehnički nedostatci su relativno oprostivi. Kod nekog više, kod nekog manje. Ja znam da ću ih se ja sjećati, za vas ne znam jeste li uopće primjetili. Uglavnom, eto, završilo je! Yay! Bravo glumcima.

Tags: ahs