Autor Tema: American Horror Story  (Posjeta: 185072 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #450 : 25.01.2013. 02:13:04 »
 :facepalm Izvinjavam se forumasima....

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #451 : 25.01.2013. 04:38:36 »
Vidim da su mišljenja podijeljena oko finala, ali po meni je ovo bila najkompletnija epizoda u ove dvije sezone. Ako je nešto kompletnije, ne znači nužno i bolje, ali u ovom slučaju to je. Najbolja epizoda dosad. Ne samo najbolja već i najemotivnija. Finale je odlučilo da je druga sezona nešto boja od prve.

Najbolji dio u epizodi je definitivno sa sestrom Jude. Lange je još jednom pokazalu kvalitetu kakva se danas rijetko viđa.
Spoiler for Hiden:
Oči su mi zasuzile  :( cijei taj dio je odlično napravljen iz Kitove perspektive. On razgovara sa Lanom, u pozadini lagana muzika i gledamo flashbackove od sestre Jude. Kasnije dolazi anđeo smrti. Baš savršeno s puno emocija.

Što se tiče Kita
Spoiler for Hiden:
kao što je netko rekao, očekivano otet. No, i ta scena mi je bila nekako emotivna i dobro napravljen. Sad kada se na kraju sagleda, Kit je bio dobri duh ove sezone. Lika su htjeli prikazati kao ubojicu, tretirali su ga kao zadnje smeće, ali on je ipak na kraju to sve oprostio. I dao nam je jedan lijepi savjet na koji mi svi pomalo zaboravljamo. Uvijek pokušajte oprostiti, ali nikad zaboraviti.

Lana banana  ;D
Spoiler for Hiden:
nije mi baš sjeo njezin lik, ali u ovoj zadnjoj je bila odlična. Scena između nje i njezinog sina je nabijena lažnim emocijama (barem s njezine strane), napeta, nepredvidiva. I uspjeli su jer ta scena se čekala i tu je bilo najviše rizika.

Kraj je isto vrhunski. Najbolji likovi iz prve sezone su mi bili Tate i Constance, a u ovoj drugoj Kit sestra Mary, Jude i Anđeo smrti.

7.5/10 za sezonu.

"If you look in a face of evil, evil is gonna look back at you"

 ti_si_Bog



« Zadnja izmjena: 25.01.2013. 04:52:28 Mulder »

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #452 : 25.01.2013. 04:54:03 »
Kako sam ja to mislio sa merakom sve odjednom pogledati , medjutim sprzim kratkim spojem lap top sa punom memorijom svega i svacega , izmedju ostalog i AHS  :dash :(

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #453 : 25.01.2013. 05:03:42 »
A jesi pogledao prvu sezonu ili tek počinješ?

Jedna zanimljiva usporedba dva lika koja je glumio.


Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #454 : 25.01.2013. 05:09:51 »
Ma taman mislio poceeti poslije finala gledati sve u komadu. Ali necu je uskoro poceti gledati dok lap top ne sredim. Jos sad kad sam vidio da ti je 2. sezona bolja od 1. poludjecu  :dash
Nisam te dobro razumio , kasno je  ;D Gledao sam 1. zato mi je i krivo.
« Zadnja izmjena: 25.01.2013. 05:11:22 dark horse »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #455 : 25.01.2013. 05:15:35 »
A ništa, sredi to što prije i kreni gledat  angeldemon

Druga sezona je dosta brža i bavi se sa puno više tema. Kod prve sezone je plus što je bila sporija pa su tako postepeno gradili atmosferu i misteriju oko cijele te priče. Druga je nešto sasvim deseto  ;D

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #456 : 25.01.2013. 05:18:00 »
Uuuuuffff , meni je 1. bila ekstra clapp Jedva cekam da 2. pogledam. Samo si me nadrazio  bleh

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: American Horror Story
« Odgovor #457 : 25.01.2013. 11:12:20 »
pogledao i ja sinoć. odlična epizoda za kraj!
hvala na prijevodima  clapp

sezona je počela više nego odlično, ali, ko što već rekoh, zadnjih nekooiko epizoda prije finala ja sam se totalno izgubio. u prvoj sezoni to nisam doživio. iako sam nakon prvih 5-6 epizoda mislio da će mi 2. sezona bit puno bolja od prve (ko brzzi vlak je išla radnja), ipak nije. prva mi je za mrvicu bolja.
i mislim da su se zajebali s uvođenjem izvanzemaljaca, radije bih jednu cijelu sezonu s njima.

čekamo treću, ja se isto nadam s istim glumcima.


Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #458 : 25.01.2013. 13:36:48 »
Divno finale! clapp  Druga sezona mi je ipak bolja od prve, puno mi je bolje sjela cijela ova priča.

Spoiler for Hiden:
Drago mi je što je Lana ostala živa i što se priča sa njenim sinom završila na ovaj način. Uvijek mi je bio drag njen lik, posebno to što nije klasična heroina, već nesavršeno ljudsko biće sa dosta mana. Isto tako mi je drago zbog Jude, što je umrla sretna. Ona scena sa njom i Anđelom smrti mi je prekrasna. :'(   Kitova priča mi je isto ok, samo mi je žao što nam nisu malo bolje razradili ovu priču sa malim zelenim. Nedostajala mi je sestra Mary, koja mi je bila jedan od najdražih likova. I ona završna scena, razgovor između Jude i Lane prvog dana kad su se srele... sva sam se naježila. Njih dvije su imale odličnih zajedničkih scena. Dosta emotivna epizoda u kojoj su sasvim lijepo zaokružili cijelu sezonu.

Hvala svima na prijevodima! smileyNO1
Pridružujem se onima koji željno iščekuju treću sezonu. :)

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: American Horror Story
« Odgovor #459 : 26.01.2013. 10:25:31 »
Divno finale! clapp  Druga sezona mi je ipak bolja od prve, puno mi je bolje sjela cijela ova priča.

Spoiler for Hiden:
Drago mi je što je Lana ostala živa i što se priča sa njenim sinom završila na ovaj način. Uvijek mi je bio drag njen lik, posebno to što nije klasična heroina, već nesavršeno ljudsko biće sa dosta mana. Isto tako mi je drago zbog Jude, što je umrla sretna. Ona scena sa njom i Anđelom smrti mi je prekrasna. :'(   Kitova priča mi je isto ok, samo mi je žao što nam nisu malo bolje razradili ovu priču sa malim zelenim. Nedostajala mi je sestra Mary, koja mi je bila jedan od najdražih likova. I ona završna scena, razgovor između Jude i Lane prvog dana kad su se srele... sva sam se naježila. Njih dvije su imale odličnih zajedničkih scena. Dosta emotivna epizoda u kojoj su sasvim lijepo zaokružili cijelu sezonu.

Hvala svima na prijevodima! smileyNO1
Pridružujem se onima koji željno iščekuju treću sezonu. :)


svakako bolja od prve, a ima i happy end  ;D
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline CSInvestigator

  • Ex prevoditelj
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 20
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #460 : 26.01.2013. 13:41:36 »
Odlična je ova druga sezona!  clapp Imala je neke scene koje zaista ostaju u sećanju i kompleksnu, inteligentno smišljenu priču, ali mi je nekako prenatrpana svim i svačim... Baš su se uhvatili hiljadu različitih tema, budžili, budžili, bez ikakve potrebe. Uopšte mi nije jasno zašto su uveli
Spoiler for Hiden:
vanzemaljce
, ta priča oko njih mi je totalno nepotrebna i suvišna. Pogotovo što je ostala nerazrađena. S druge strane, lepo su zaokružili priču na kraju i impresionirana sam glumom Džesike Landž, Sare Pulson i Lili Rab. Mada su generalno svi odlični u svojim ulogama.

Prva sezona mi se više svidela, za nijansu. Ali, nije ni ova daleko od nje. Jedva čekam treću.  clapp Nadam se sa istom glumačkom ekipom.

Hvala ivanu na prevodima  clapp
Citat:
(20:41:49) King_Eric: ja sam tvrdoglava budaletina B)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #461 : 26.01.2013. 16:17:44 »
Kad je počela druga sezona, odmah sam napisao
Spoiler for Hiden:
zašto su uveli vanzemaljce. To su 60-e i tada je počeo alien boom. Bilo je i toga prije, razno razni projekti iz 40-ih i 50-ih, ali prve tkz. otmice su počele u 60-ima. Ljudi su nestajali, neki se vratili, a ti koji su se vratili - govorili su da su ih oteli vanzemaljci, a neki od njih su imali poprilično dobre dokaze. Jedna od najpoznatijih otmica ti se dogodila u 60-ima. Barney i Betty Hill. I dan danas ostaje misterija što se dogodilo, a ima više dokaza da su oteti od strane vanzemaljaca nego da nisu. Preporučujem svima da njih malo istraže. Dokazi su stvarno nevjerojatni. Pa kasnije Trawis Walton, Antonio Boad itd. Zato su i stavili vanzemaljce jer su 60-e bile natrpane svačime, a oni su uzeli ono najluđe. Tada se još uvijek dopuštala lobotomija (i toga imamo u seriji) i da dalje sad ne nabrajam.

Offline Cydonia

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #462 : 29.01.2013. 00:15:09 »
Odgledah cijelu sezonu u manje od 36 sati, pa prosto nisam mogla primijetiti da je nesto bilo dosadno! Pjesma mi je vrh jer, sto bismo mi Bosanci rekli, niiidjeee veze!!

Al' Mary Eunice...prejaka!!

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #463 : 31.01.2013. 18:18:57 »
Stigao sam do pola 3. epizode 2. sezone i moram reci da za sad ova sezona rastura. Ovo je savrsenstvo. A serija je toliko nabijena nekim perverznim seksipilom da sam se najezio  :-[ :-[ :-[

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: American Horror Story
« Odgovor #464 : 02.02.2013. 00:04:22 »
Odgledao sam finale 2. sezone, pa ovo je fenomenalno. Znači serija je rasturila u drugoj sezoni.     Oduševljen sam sa svakim likom, sa svakom pričom i sa svakom epizodom u ovoj sezoni a posebno sa krajem.     Ko nije pogledao ovu sezonu neka to odma uradi, fantastično nešto, ovo ne smete propustiti, milion puta bolje od S1!Sarah Paulson, Lilly Rabe i Lenge definitivno zaslužuju i Emmy i pojavljivanje u season 3...

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: American Horror Story
« Odgovor #465 : 02.02.2013. 02:26:50 »
Odgledao sam finale 2. sezone, pa ovo je fenomenalno. Znači serija je rasturila u drugoj sezoni.  ...i pojavljivanje u season 3...
smileyNO1 Ovakvo slično oduševljenje sam i ja doživeo, i sigurno je da će glavni nosioci radnje iz druge sezone (baš kao što su bili u prvoj) da se pojave i u narednoj. Bar se tome nadamo, a činjenica je da ekipu koja dobija - ne treba menjati  smileyNO1

Offline levian

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #466 : 02.02.2013. 06:15:45 »
Scary-Good Scoop: Lily Rabe Confirmed For American Horror Story Season 3  fala-fala
Samo jos nek vrate Moira O'Hara <3

http://tvline.com/2013/02/01/american-horror-story-season-3-cast-lily-rabe/
« Zadnja izmjena: 02.02.2013. 06:20:36 levian »

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #467 : 02.02.2013. 17:38:40 »
Pogledah i ja 2. sezonu . Nema sta , za ocijenu mi je bolja od 1. 8/10 . Jedino mi kraj i epizoda , dvije pred kraj nisu bile bas fenomenalne.
Spoiler for Hiden:
Po meni je mozda i najveci negativac Lana Banana , a jedina je prezivjela i kao sto neko prije rece da je bio hepi end , po meni nikako nije. Za mene bi bio da su i nju roknuli. Za razliku od svih likova ona je prakticno dobrovoljno otisla u ludnicu , a na kraju je i nagradjena . (I sama zadnja scena mi nije jasna bas u potpunosti. Da li je ona u dogovoru sa sestrom Dzud otisla u ludaru radi price? A ako nije onda se potencira , rijecima sestre Dzud , da se Lana pretvorila u zlo to jeste da ce se pretvoriti . Pa ako neko ima misljenje o tome da napise .) I za sina je ona odgovorna sto je postao koljac ili ti derac koze seksi milfova u najboljim godinama  ;D , a ne otac .
I naravno puno hvala Ivanu i dejaspo na prevodima  drinks
« Zadnja izmjena: 02.02.2013. 23:36:28 dark horse »

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #468 : 02.02.2013. 17:54:16 »
Spoiler for Hiden:
Ja sam taj kraj shvatio zapravo kao upozorenje koje je Lana dobila: da će je njena ambicioznost uništiti i tako i bi.
A Lana za sve šta joj se desilo krivi druge - od Jude, pa najviše naravno Bloody Face, ali suštinski velika je njena krivia, radi karijere, ambicije i slave, svjesno je pristala na to.
I ne, nije ona otišla tamo u dogovoru sa Jude.
A to da se pretvorila u zlo, pa ne znam, pre se može reći da je ona zlo pogledala u oči (zlo je postojalo: da ona nije otišla u ludnicu i dalje bi se tamo one stvari dešavale, i sve u vezi Kita itd), i da je to što je zlo vidjela promjenilo ju. A suština svega: nije ga morala vidjeti, dobrovoljno je na to pristala. Ali opet: čovjek griješi, teži za nečim šta misli da je najvažnije, a na tom putu gubi ono šta je zapravo važno.
Da je kriva za sina: pa da, mislim "gen ubice" ne postoji, sve je do odgoja, da mu je majka bila vjerovatno ništa od toga ne bi bilo, ali opet nije da ne mogu razumjeti zašto je onako postupila.
Zapravo je serija ispričala više tužnih priča, i o svakoj se da razmišljati, a bogami i nešto naučiti.

Prva sezona mi je loša bila, previše me stvari nerviralo, ove sam imao niska očekivanja a bila mi je sjajna. Doduše zadnjih par epizoda malo manje, ali sve u svemu odlično.
Jessica Lang je genijalna.  clapp

Ivane, puno ti hvala za prevode. I Dejaspo takođe.  clapp clapp
« Zadnja izmjena: 02.02.2013. 17:56:50 djdusko »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #469 : 02.02.2013. 23:48:30 »
Evo kaj kaže Murphy za treću sezonu i o Lange.

"I start working on season 3 on Monday. I already know what the season is. The thing I really wanted to do next season, because I love this season and I thought it was successful, I want to do something next season that’s funnier. I really miss that Jessica Lange as Constance. I know she missed it too. The only thing I’ll say about that is that it’s a mixture of several cities and it’s really about female power and I got Jessica to do it because I did everything she asked, which was the location and I told her she will have complete hair and makeup and have the best designer gowns ever. She said “Please don’t put me in a wimple again”. So she is going to play a really glamor-cat sort of lady in season 3. But I’m just meeting up with a lot of actors, so I don’t want to say too much, but actors Jessica wants to work with. So she’s sort of become the non-credited producer of season 3 because she loves doing the show. I think she loves the 13 episode nature so she can do films. This was a very hard thing for her. She’s never played a character like this. You know she is the most sensual actress around, so to put her in a tight black thing with her hair and no makeup. ...you will see a very different [Jessica Lange] next season. It’s a modern day story with her next season."

A što se tiče kraja
Spoiler for Hiden:
pogledajte ponovno prvu epizodu. To je ista scena samo što nismo vidjeli taj razgovor između Banane i Lange. Kasnije je Banana pokušala pobjeći, ali su je uhvatili. A to što joj je rekla Lange znači ju je ona upozorila kako će naći probleme ako ih bude tražila, a bome ih je dobila. Na kraju silovana, mučena, posljedice su ogromne. Pogledala je u oči zla. Zlo označava tamu, kada potrošiš previše vremena gledajući u tamu, tama ćete pojesti. A ako ne gledaš u tamu već samo živiš s njom, postat ćeš ti samo zlo.

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: American Horror Story
« Odgovor #470 : 03.02.2013. 02:16:57 »
 clapp mulderu. Hvala na infou o sledećoj sezoni, i na objašnjenju koje sam ja nameravao da napišem.  drinks

Offline kobra

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 96
    • tvveb.com
Odg: American Horror Story
« Odgovor #471 : 03.02.2013. 19:49:21 »
jessica lange je fenomenalno odglumila uloge i u prvoj i u drugoj sezoni. Meni se mnogo vise dopala u drugoj.

Inace jessica lange je prosle godina snimala film u Beogradu u PFI studiju :)

Premijera filma se tek ocekuje. Film je u post produkciji

http://www.imdb.com/title/tt0409379/

Jedva cekam trecu sezonu.

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #472 : 07.02.2013. 16:44:44 »
Kakav kraj,kakva sezona :neverovatno:

ZAdnja epizoda je savršena,nemam riječi da je opišem,meni je LAna ipak drag lik bila.
Spoiler for Hiden:
Cijeli taj interviju,priča šta se desilo sa Jude,pa poslije njezina smrt,sa andjelom smrti...uhhh cry1 cry1 cry1 U toj sceni je lilo iz mojih ociju :D
Isto tako i razgovor Banane i Kita  :naklon:

 :naklon: za cijelu sezonu,a pogotovo za ovu zadnju epizodu koja me ostavila bez riječi.

Samo se još nadam da će se Conroy pridružit u sljedećoj sezoni,jer je uspjela,i bez mnogo riječi oduševiti
« Zadnja izmjena: 08.02.2013. 13:09:49 Ammar__ »
I want to belive

Offline ivan204

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1224
  • Spol: Muški
  • Primadona
Odg: American Horror Story
« Odgovor #473 : 07.02.2013. 21:01:50 »
"Thrilled to announce the legendary Frances Conroy is on board for next season's American Horror Story."
Ryan Murphy (@MrRPMurphy) February 07, 2013

 navijacica navijacica navijacica

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #474 : 08.02.2013. 13:10:38 »
"Thrilled to announce the legendary Frances Conroy is on board for next season's American Horror Story."
Ryan Murphy (@MrRPMurphy) February 07, 2013

 navijacica navijacica navijacica

+1 navijacica navijacica navijacica
I want to belive

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #475 : 08.02.2013. 13:17:22 »
After a month of negotiations, Taissa Farmiga has been confirmed as a castmember for the third season of American Horror Story!  smileyNO1
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #476 : 08.02.2013. 15:14:08 »
Samo se nadam kako neće imati sličnu ulogu kao u prvoj sezoni.

Offline Sarabi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 363
  • Spol: Ženski
  • The Bunk is strictly a suit-and-tie motherfucker.
Odg: American Horror Story
« Odgovor #477 : 14.03.2013. 00:21:58 »
Iako ne volim Ryana Murphyja, odgledala sam (samo) drugu sezonu i baš mi se dopala!
Počeli su odlično, pa se posle radnja malo razvodnila, ali na kraju su sve lepo povezali.
Spoiler for Hiden:
Mislim da je sam kraj objasnio neke stvari jer su tim završetkom stavili akcenat na Laninu transformaciju: od perioda pre do perioda posle sanatorijuma. Ta genijalna rečenica (If you look in the face of evil, evil's gonna look right back at you.) podsetila me je na još genijalniji Ničeov fragment: Battle not with monsters, lest ye become a monster, and if you gaze into the abyss, the abyss gazes also into you. (Ne bori se sa čudovištima/monstrumima ako ne želiš i sam to da postaneš, a ako se zagledaš u ambis/ponor i on će se zagledati u tebe.)

Lana u jednom trenutku kaže sestri Jude da ne zna za šta je ona (Lana) sposobna. I to se itekako vidi u sceni kada ubija sina. Ali tu "sposobnost" je stekla tek kasnije. Na samom početku ona nije bila sposobna da izbegne zamke svoje ambicije, zbog koje će biti zatočena u ludnicu, silovana od strane manijaka i primorana da rodi to dete koje će kasnije ubiti. A kao što su neki već napisali, sama je kriva za sve što joj se desilo. Sama je izabrala da dođe tu. Pogledala je u zlo/ambis i ono je pogledalo u nju, odnosno nije uspela da se odupre uticaju tog zla, promenila se. Doduše, malo se i očeličila, naučila je da preživljava u ekstremnim situacijama, kao da se spremala za Survivor. :P Šalu na stranu, dolaskom u sanatorijum je em sebi zagorčala život, em karakterno i moralno zastranila. A pošto je posle tih strahota ipak uspela da se obogati, ova sezona je mogla da se zove i American Horror Story: The Fall and Rise of Lana Banana. :P
U svakom slučaju, krajnje zabavna serija, pa još i pogodna za tumačenje. ;D
Od likova mi je najbolja sestra Mary Eunice, a od glumaca naravno Jessica Lange. ti_si_Bog

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: American Horror Story
« Odgovor #478 : 03.05.2013. 14:27:42 »
Kupio sam ovo izdanje HDTV XvidHD 720p-NPW sezone 1, pa titlovi za WEB-DL pašu, ima par epizoda što ne paše, ali ztegao sam ih, idu sad na UL. Pa kad neko bude u prilici nek dopiše. Hvala.

Dopisano.
« Zadnja izmjena: 05.05.2013. 21:05:13 faks86 »
iShare, noProfit


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: American Horror Story
« Odgovor #479 : 16.05.2013. 23:07:29 »
Pogledana 1 sezona. Odlično! Hvala na prevodima i na syncu.
iShare, noProfit


Tags: ahs