Autor Tema: American Horror Story  (Posjeta: 184742 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #390 : 01.12.2012. 01:01:14 »
odlična epizoda

Spoiler for Hiden:
a ova Lana baš nema sreće, prvo završi u onoj bolnici, pa je onaj doktor zatoči i želi je ubit, uspije mu pobjeći i onda naleti na neku budalu zbog koje skoro rikne, da bi na kraju opet završila u bolnici  rofl

Spoiler for Hiden:
Zaboravio si da ju je doktor i silovao.  Jbg ne može se tako lako pobeći od ludnice. >:dj

Spoiler for Hiden:
ma to što ju je silovao, napokon je osjetila mušku batinu  ;D

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #391 : 01.12.2012. 13:15:11 »
Lange je predobra
Spoiler for Hiden:
,i nevjerovatno sexy :o :-[
Jezio sam se
Spoiler for Hiden:
Conroyijog nastupa kao Shachath,imalo je ono nešto...poetski,prelijepo,inspirirajuce....
Predobra epizoda a o sezoni da ne pricam
Jedva cekam sljedecu epku
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #392 : 02.12.2012. 04:54:38 »
Lange je uvijek jebozovna  :aha: srcesmajli

Dobra epizoda.
Spoiler for Hiden:
Conroyica je odlično odglumila. Mirno i nenametljivo, a opet uzela svaku scenu u kojoj se pojavila. Sestra Mary mi je još uvijek odličan lik.

Offline Dr.Cal

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 301
Odg: American Horror Story
« Odgovor #393 : 02.12.2012. 09:25:47 »
Spojler, rođače, spojler

Sorry  ;D

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: American Horror Story
« Odgovor #394 : 06.12.2012. 12:26:35 »
Hvala @ivan204 za brzopotezni prevod...
odgovara i za verziju: HDTV.XviD-AFG
 :naklon:
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #395 : 07.12.2012. 15:48:28 »
Kako mocna 8. epka  :o
Dva puta sam je odgledao,koliko mi se svidjela.

Spoiler for Hiden:
Santa je prebolestan,i sto se tice doktora Arthura,znao sam da je htio smjestit sestri Jude.

A Lange je pre hot hahahahahaha srcesmajli :o
sick hahahaha :D
Postaju sve bolji
I want to belive

Offline banalek

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #396 : 07.12.2012. 21:07:40 »
Koncept serije pocinje da lici na Alkatraz, novi lik - nova epizoda. E sad, nemam nista protiv toga, ali to je nekako prikladnije za "mamutske" serije, a ne za seriju od 13 epizoda. Uvodjenje novih likova koji odigraju epizodu-dve i nestanu, lako moze da dovede do razvodnjavanja glavne radnje.
To je jedan od razloga zbog cega mislim da je prva sezona (prica) daleko bolja, da je remek delo, nesto najbolje sto se moglo videti poslednjih godina. U njoj je uvodjenje novih likova u sluzbi komplete serije i oni je spajaju u kompaktnu celinu, dok ovde te price sa novim likovima cepaju seriju, jer po pravilu dobijaju dominantniju ulogu od glavne price. 
Daleko da je ovo losa serija, naprotiv ona je verovatno najbolja serija za ovu godinu, pa zato rado iscekujem svaku novu epizodu.

Offline 1976marmar

  • Ex prevoditelj
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 498
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #397 : 08.12.2012. 06:20:05 »
Koncept serije pocinje da lici na Alkatraz, novi lik - nova epizoda. E sad, nemam nista protiv toga, ali to je nekako prikladnije za "mamutske" serije, a ne za seriju od 13 epizoda. Uvodjenje novih likova koji odigraju epizodu-dve i nestanu, lako moze da dovede do razvodnjavanja glavne radnje.
To je jedan od razloga zbog cega mislim da je prva sezona (prica) daleko bolja, da je remek delo, nesto najbolje sto se moglo videti poslednjih godina. U njoj je uvodjenje novih likova u sluzbi komplete serije i oni je spajaju u kompaktnu celinu, dok ovde te price sa novim likovima cepaju seriju, jer po pravilu dobijaju dominantniju ulogu od glavne price. 
Daleko da je ovo losa serija, naprotiv ona je verovatno najbolja serija za ovu godinu, pa zato rado iscekujem svaku novu epizodu.
+1

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #398 : 09.12.2012. 12:32:38 »
Koncept serije pocinje da lici na Alkatraz, novi lik - nova epizoda. E sad, nemam nista protiv toga, ali to je nekako prikladnije za "mamutske" serije, a ne za seriju od 13 epizoda. Uvodjenje novih likova koji odigraju epizodu-dve i nestanu, lako moze da dovede do razvodnjavanja glavne radnje.
To je jedan od razloga zbog cega mislim da je prva sezona (prica) daleko bolja, da je remek delo, nesto najbolje sto se moglo videti poslednjih godina. U njoj je uvodjenje novih likova u sluzbi komplete serije i oni je spajaju u kompaktnu celinu, dok ovde te price sa novim likovima cepaju seriju, jer po pravilu dobijaju dominantniju ulogu od glavne price. 
Daleko da je ovo losa serija, naprotiv ona je verovatno najbolja serija za ovu godinu, pa zato rado iscekujem svaku novu epizodu.


pričekajmo kraj, možda će se i ovdje sve složiti u jednu cijelinu

Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #399 : 09.12.2012. 13:21:54 »
Tek su poslednje 2 epizode takve, do Anne Frank je bila celina bez takvih epizodnih likova, Frances Conroy mi je bilo drago da vidim, ali ovaj Deda Mraz i čitava ta priča je običan filler.

I sledeća je kao prethodne dve.  :facepalm

Spoiler for Hiden:
Dylan McDermott će biti "Modern Day Bloody Face".

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #400 : 09.12.2012. 17:08:01 »
Joj Deda Mraz  rofl rofl rofl rofl umirao sam od smeha  ;D

Prva sezona mi je bila bolje od ove, bila je vise horor od ove.

Offline Dr.Cal

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 301
Odg: American Horror Story
« Odgovor #401 : 09.12.2012. 17:10:40 »
Meni bas suprotno,ova sezona razbija-prva je bila mlaka...  :facepalm

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #402 : 10.12.2012. 00:09:34 »
Tek su poslednje 2 epizode takve, do Anne Frank je bila celina bez takvih epizodnih likova, Frances Conroy mi je bilo drago da vidim, ali ovaj Deda Mraz i čitava ta priča je običan filler.

I sledeća je kao prethodne dve.  :facepalm

Spoiler for Hiden:
Dylan McDermott će biti "Modern Day Bloody Face".
Nisam još gledao, ali prepostavljam da je to posveta jednom slasheru u kojem je ubojica jedan tip koji se oblači kao dedek. Ne bi me čudilo pošto se serija bazira na raznim referencama na starije horore. Vidjet ću kad pogledam.

Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #403 : 10.12.2012. 01:10:34 »
Meni je ova sezona jako dobra, a u odnosu na prošlu, fenomenalna! Prva sezona je, po mom mišljenju, bila teški trash.
Kič i sapunjara, sa pokojim horror elementom. Ali Jessica Lange je svjedno blistala i u njoj. clapp
Ova posljednja epizoda sa Deda Mrazom nije bila loša, ali ne mogu da objasnim zašto mi se nije svidjela. :-\

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: American Horror Story
« Odgovor #404 : 10.12.2012. 01:34:50 »
Meni je ova sezona jako dobra, a u odnosu na prošlu, fenomenalna! Prva sezona je, po mom mišljenju, bila teški trash.
Kič i sapunjara, sa pokojim horror elementom. Ali Jessica Lange je svjedno blistala i u njoj. clapp
Ova posljednja epizoda sa Deda Mrazom nije bila loša, ali ne mogu da objasnim zašto mi se nije svidjela. :-\

Možda si želela malo više akcije i horora. :) Odlična je bila epizoda sa ludim deda mrazom. A što se tiče u poređenju sa prvom sezonom, ova mi je bolja. Mada kada sam gledao prvu sezonu, bila je odlična, ali druga sezona je po meni to podigla na veći i bolji nivo.

Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #405 : 10.12.2012. 02:01:48 »
Te reference su se odlično uklapale u slučaju Mary Unice, recimo. Od toga je nešto nastalo, dok od Mraza ništa nije bilo. Ni od Frances. Anne Franke - poslužila svrsi i zdravo.

Mulder,
Spoiler for Hiden:
trebalo bi da jeste referenca, jer je objašnjena i neka sporedna priča i čini mi se da je to onaj film o Deda mrazu koji ubija na Božić. Lepo je što to ubacuju, ali malo smisla i estetika nije na odmet!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #406 : 10.12.2012. 05:33:45 »
Pogledano  :)

Spoiler for Hiden:
Ian McShane klasa od glumca. Odličan je bio kao deda. Odmah sam se sjetio serije Tales From The Crypt i jedne epizode iz prve sezone gdje je dedek ubojica. I vanzemaljci na kraju  :D

Evo što kaže Murphy...

Murphy: Christmas and American Horror Story do not go together and so we were trying to figure out, What’s our version of Christmas? And the answer of course is a homicidal Santa. There’s a whole subgenre in horror dedicated to these psycho Santas. It’s a thing. So we decided let’s write somebody who’s so crazy they end up in Briarcliff.

Da, to je to. Posveta.

Spoiler for Hiden:
A ima dosta likova koji su bazirani na stvarnim osobama. Doktor baziran prema jednom nacistu. Za Bloody Face sam već rekao, Ed Gein. Grace isto.


Offline uNbog

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #407 : 13.12.2012. 15:25:07 »
Po meni, druga sezona je nesumnjivo bolja od prve. Možda zato što sam više fan psiho horora, i psiho uvrnutih trilera, te šezdesetih godina 20. vijeka, pa mi se sve to onako skupilo u jedan ambijent i seriju. Zasad najbolje urađena dva lika su mi Arthur i Mary. :D. A za Lange nemam riječi, brilijantna as usually.

Spoiler for Hiden:
Što se tiče doktora, nešto mislim da će se preobratit kako vrijeme prolazi i stati uistinu na stranu Jessice, možda ga pukne neka odjednom grižnja savjesti.
People think it's fun to pretend you're a monster. Me, I spend my life pretending I'm not.

Offline zverkan

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 141
Odg: American Horror Story
« Odgovor #408 : 13.12.2012. 23:12:22 »
Hvala, Ivane. I za prevod i za izgradjen osecaj da ce se pojaviti istog dana kada i premijera epizode.

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #409 : 15.12.2012. 12:19:52 »
Spoiler for Hiden:
nema više pjesmice  rofl

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #410 : 16.12.2012. 01:04:16 »
Spoiler for Hiden:
nema više pjesmice  rofl

Spoiler for Hiden:
cry1
I want to belive

Offline uNbog

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #411 : 16.12.2012. 05:20:20 »
Spoiler for Hiden:
Ma nabaviće novu ploču. :D Nego mene interesuje kako napreduje doktorova Salvia Divinorum  :P
People think it's fun to pretend you're a monster. Me, I spend my life pretending I'm not.

Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #412 : 16.12.2012. 12:33:27 »
Tek 02.01. nastavak.  :facepalm

Cliffhanger sa kraja 2x09  ???

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovor #413 : 18.12.2012. 05:11:14 »
Pogledana deveta  :)

Spoiler for Hiden:
Dobra epizoda. Al koliko se divim sestri Mary (demon)  angeldemon jebate, kakav lik. Uživam u svakom njezinom trenutku. A naša draga Lange  :( ajd da vidimo što će napraviti. I sin od Bloodyfacea  ti_si_Bog
Spoiler for Hiden:
Grace

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: American Horror Story
« Odgovor #414 : 19.12.2012. 00:22:50 »
Ja prestao gledati otkad su
Spoiler for Hiden:
ubili Shelly
, nije interesantno vise  dobar-poso

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #415 : 02.01.2013. 12:59:14 »
Danas se nastavlja sezona.

Offline ivan204

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1224
  • Spol: Muški
  • Primadona
Odg: American Horror Story
« Odgovor #416 : 03.01.2013. 23:08:42 »
the name game  rofl
srcesmajli JL  ;D

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: American Horror Story
« Odgovor #417 : 04.01.2013. 06:47:12 »
the name game  rofl
srcesmajli JL  ;D
+1

Offline TalYS999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #418 : 04.01.2013. 07:08:17 »
Hvala na prevodu  :naklon:

Offline 1976marmar

  • Ex prevoditelj
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 498
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovor #419 : 04.01.2013. 07:45:03 »

Tags: ahs