Autor Tema: Lopovi  (Posjeta: 3338 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sasa90

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Lopovi
« : 01.03.2008. 23:24:26 »
Mene licno uzasno nerviraju oni ljudi koji skinu naprimer moj titl i uploaduju ga u svoje ime. Na ovom sajtu je to malo teze za napraviti ali postoji mali milion drugih sajtova na kojima se to praktikuje. Nemogu da svatim kakve svrhe imaju ljudi sa tim... Ako nije valjao tajming titla ili ako nije radilo kako treba neka ispravi i neka napise da sam pogresio ili ne znam ni ja sta ali neka mi ne obrise moje ime i stavi svoje svoje... Sa ovim nezelim nikog da povredim ko to nije radio i unapred se izvinjavam ako ovo nisam smeo da napisem ali nisam mogao da izdrzim... Zzzz

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Lopovi
« Odgovor #1 : 02.03.2008. 11:17:03 »
S vremnom ćeš prestati da obraćaš pažnju na takve stvari odnosno da se nerviraš.

Samo se ti potpiši na svoje titlove (što ja stalno zagovaram)...
posle neka kradu titlove koliko hoće.... svi će s vremenom znati ko je originalni prevodioc.


Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline Pendo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
Odg: Lopovi
« Odgovor #2 : 02.03.2008. 15:06:04 »
Meni su tako maznuli prvi titl. Sada ja odmah uploadam na sve relevantne stranice. Volim i ja obraditi tudje titlove (bas sam dva acina titla za Lost prebacio na HR), ali sam pristojno ostavio njegov potpis. Majstor se ipak potrudi prevesti epizodu za jedan dan.

Offline peke

  • Novi član
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
    • MediaMonkey
Odg: Lopovi
« Odgovor #3 : 27.04.2008. 23:57:17 »
Mojih prevoda nema puno ali sam ipak izmenjao i korigovao dosta, mislim da nigde nisam brisao originalnog autora. Iskreno ni ja neshvatam ljude koji se potpisuju umesto prevodioca. Pre svega vise je muke obrisati nego dodati Novi red u titl.

Tags: