Autor Tema: Najbolja TV stanica?  (Posjeta: 17640 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Najbolja TV stanica?
« : 14.07.2011. 15:01:03 »
Dakle, koje TV programe najvise gledate?  :)

Online forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #1 : 14.07.2011. 19:17:30 »
cnn, bbc

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5318
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #2 : 14.07.2011. 22:07:58 »
Moje omiljene tv stanice su warez-bb, tehparadox, x264-bb...

;D




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #3 : 14.07.2011. 22:11:17 »
isohunt

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #4 : 14.07.2011. 22:21:17 »
eztv

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #5 : 15.07.2011. 01:15:32 »
pretome  ;D

Offline nidzesi

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 293
  • Spol: Muški
  • In my shoes, just to see, what it's like to be me.
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #6 : 15.07.2011. 02:32:29 »
Eurosport, ESP 2, ESPN, Arena 1-4, Sport Klub... Sve ostalo samo preko neta, kao i prethodnici :)

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #7 : 15.07.2011. 22:55:39 »
SCC  ;)

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #8 : 16.07.2011. 17:25:29 »
Ne gledam TV.. Nisam uveo cabal a ni IPTV.. imam DIGI mrtvi i sad kad su podigli cenu a uslugu unazadili.. verovatno do jeseni prelazim kod mrtvih Bugara http://www.polarismedia.rs/index.php samo iz razloga što daju najbolju moguću ponudu sa paketom Arenasport, naravno zbog cene su mi svi ostali odbijali..
iShare, noProfit


Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #9 : 24.07.2011. 15:45:50 »
HRT
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #10 : 28.07.2011. 12:47:05 »

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #11 : 28.07.2011. 14:42:40 »
TV E!
Volim ja taj Hollywoodski snobizam  :)

Offline Anche

  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Ženski
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #12 : 03.11.2011. 17:25:03 »
Fox Life!  :)

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #13 : 03.11.2011. 17:33:23 »
Espn America, Sportklub, Fine Living Network, Discoveryje, National Geographic Channele, History Channel ... ;)

Offline laki12

  • Novi član
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #14 : 03.11.2011. 23:38:32 »
FOX life, TV 1000, Discovery, ID, TLC, Sport klub   ;D
Od nacionalnih jedino PRVA. Nije ni ona bas nesto ali sprem ostalih moze da prodje.

Moje omiljene tv stanice su warez-bb, tehparadox, x264-bb...
clapp smileyNO1

Offline zvucnjak

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
    • ABOUT.ME
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #15 : 04.11.2011. 00:00:26 »
piratebay  :P
Carpe noctem

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #16 : 04.11.2011. 10:35:16 »
HBO  :)
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline vekyizveky

  • Herojuša iz strasti
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 877
  • Spol: Ženski
  • Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #17 : 04.11.2011. 22:03:19 »
BTN i piratebay  :andjelak
S obzirom na obzir da je moj obzir obzirniji od tvog obzira, tvoj obzir ne dolazi u obzir.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #18 : 06.11.2011. 16:36:07 »
RTCG i RTCG2.







Spoiler for Hiden:
;D
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #19 : 06.11.2011. 17:36:47 »
Među nekima u Srbiji još uvek vlada mišljenje da je Рink TV stanica koja ima najprizemniji program i da predstavlja veliku opasnost po mentalno zdravlje i ukus nacije. Ja se ne bih složio s tim, jer ta stanica među klincima uopšte nije gledana. Nova velika opasnost preti od Prve. Apsolutno sve što se emituje na toj televiziji je toliko prizemno i namenjeno konzumentskom umu, da je to zapanjujuće. Nežalost, državna televizija se utrkuje sa komercijalnim ko će bolje da pogodi ukus rulje, umesto da pokuša da obrazuje i vaspitava ovaj posrnuli narod emitovanjem nekomercijalno - školskog i obrazovnog programa. Zato se valjda plaća pretplata. Čak i kada se dogodi da puste neku obrazovnu emisiju, ona ubrzo bude preknuta prenosom nekog zasedanja Skupštine, što tek predstavlja nepovoljni uticaj na prosečnog gledaoca.
Moj zaključak je: ne gledam nijedan TV kanal, osim kada želim da pogledam neki sportski prenos.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #20 : 06.11.2011. 20:16:08 »
Ko nije gledao TV Dugu ne zna šta je dobar kanal. Voditelj je surova šala prirode..  ;D

All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #21 : 07.11.2011. 00:52:57 »
Među nekima u Srbiji još uvek vlada mišljenje da je Рink TV stanica koja ima najprizemniji program i da predstavlja veliku opasnost po mentalno zdravlje i ukus nacije. Ja se ne bih složio s tim, jer ta stanica među klincima uopšte nije gledana. Nova velika opasnost preti od Prve. Apsolutno sve što se emituje na toj televiziji je toliko prizemno i namenjeno konzumentskom umu, da je to zapanjujuće. Nežalost, državna televizija se utrkuje sa komercijalnim ko će bolje da pogodi ukus rulje, umesto da pokuša da obrazuje i vaspitava ovaj posrnuli narod emitovanjem nekomercijalno - školskog i obrazovnog programa. Zato se valjda plaća pretplata. Čak i kada se dogodi da puste neku obrazovnu emisiju, ona ubrzo bude preknuta prenosom nekog zasedanja Skupštine, što tek predstavlja nepovoljni uticaj na prosečnog gledaoca.
Moj zaključak je: ne gledam nijedan TV kanal, osim kada želim da pogledam neki sportski prenos.

Cak je i moja baba prestala da gleda Pink  ;D
Za Prvu se slazem...ima nesto malo zanimljivih stvari, ali oni definitivno polako postaju glavna televizija za kic i sund...

Sto se Rts-a tice...pa nije valjda da placas pretplatu?  ;D
Oni odavno ne rade i ne prikazuju ono sto bi trebalo...jedina emisija na Rts-u koju sam do skoro gledao je "sasvim prirodno", koju vodi Joca Memedovic, ali i to je ranije bilo mnogo zanimljivije...a i termin je jako los.

Sad na tv-u gledam sport, ponekad neku seriju i ako nekad naletim na neki dobar film...

Inace sad za vikend mi bio sestric koji ima 7 godina i jutros hocu da mu upalim tv da gleda neki deciji film, kad ono bas nigde nista...ni neki film za decu, niti neka serija, a obrazovna emisija je valjda Zikina Sarenica  :facepalm :facepalm
Bas sam se skenjao :(...ja sam kao klinac svaku subotu i nedelju prepodne provodio uz tv...imali smo Mandu, Minju Subotu, Branka Kockicu, decije filmove i crtace...sad tesko sranje.  :-X
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #22 : 07.11.2011. 13:41:15 »
I vi se zalite od RTS-a na kojeg daju Criminal Minds, Prison Break, Unit i red drugih serija kojih je bilo i kojih se trenutno emituje. Sta da kazemo mi za Makedonsku RT? Mizerija, filmove od vreme deda Noe, pretplatu placamo jer dolazi ti uprava javnih prihoda i oduzima ti novac ako imas negde na racun u banci. Cak je i poskupela nedavno. Tek sada ove godine su se setili da puste 24, Wire i jos koju. ;D

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #23 : 07.11.2011. 16:10:56 »
Bas sam se skenjao :(...ja sam kao klinac svaku subotu i nedelju prepodne provodio uz tv...imali smo Mandu, Minju Subotu, Branka Kockicu, decije filmove i crtace...sad tesko sranje.  :-X

Sada postoje daleko zabavniji voditelji koji edukuju decu. Na primer Žika, Lea Kič, ona raspala manekenka Sandra, ima sad i neka na Pinku sto vodi neki užas Kupoholičarke i tako.

Što se tiče Pinka, njega ne vredi ni spominjati, jer je na njemu samo ona najgora jeftina zabava, i program koji je već godinama na istu foru. Grand je glavna emisija, a kad nema to onda su neke emisije u kojima su gosti ljudi iz Granda ili rijalitiji u kojima učestvuju, gle čuda, ljudi iz Granda.  Pored ljudi iz Granda nađu se neke prodate ili davno zaboravljene zvezde poput Milića Vukašinovića i njemu sličnih.

Međutim, ono što je činjenica, to je da Prva postaje Pink, samo drugačije zapakovana. Milion turskih, španskih serija, emisije im polako gube gledanost (primer Kesić, koji je na početku zaista bio interesantan, a kasnije se pretvorio u najdosadniju emisiju na ovim prostorima, i Ivan Ivanović se polako gubi, nekad se uopšte ne osmehnem njegovim forama). I najžalosnije mi je ono utrkivanje sa Pinkom   :facepalm Kao im je cilj samo da imaju veću gledanost od Pinka, a ne kvalitet programa

Meni je mnogo žao što Avala nije uspela da privuče više ljudi onakvom programskom šemom, jer si, maltene, ceo dan imao nešto da gledaš.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #24 : 07.11.2011. 18:29:49 »
Pa Mitrović nema para za Pinkov kvalitetan program, a kamoli za Avalu.

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #25 : 07.11.2011. 18:34:28 »
Kad gledam TV (nije svaki dan), najčešće gledam AXN i Sport Klub 1-...

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #26 : 07.11.2011. 18:51:54 »
HRT i NOVA kad je sport, a kad nije onda GOM Player u suradnji sa BTN, TVT.ro i PO

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #27 : 07.11.2011. 20:20:43 »
Ај malo da stanem u ,,odbranu'' prve tv. Mada ne znam zašto  :)

1. Ivan Ivanović
Čovek koji ne krije (mada i ne može da krije) da sve radi po uzoru na američke šou programe. Šta je sad tu problem. Sama emisija, koncept, muzika, voditelj, skečevi nisu kič i šund. Kič i šund su gosti. Sfrj tržište je jako, jako malo i samim tim izbor gostiju je skoro nikakav. Kada se iskoriste u početku normalni, ostaju samo kič i šund što prenesu na emisiju. Gde sad preteruju oni koji ga nazivaju kičom i šundom? Kada kod Konana dođe ona Nikol iz pičkomačkolutaka sa sisama na izvolte i Konan odreaguje to je najgledaniji klip na jutjubu, a naši el. mediji ga prenose sa velikim uzbuđenjem. Kada kod Ivana dođe neka estradna umetnica sa sisama na izvolte to je kič i šund. Ja ne vidim razliku. Kada Konan odreaguje na gole noge Džuli Boven to je vrhunska fora. Kada bi Ivan odreagovao na noge to je nepristojno, kič i šund.

2. Žene
Jako dosadna emisija, ali osim jedne voditeljke nema ništa što je vezuje za kič i šund. Čak za razliku od Ivana gosti su 80% van kiča i šunda. Uglavnom stručnjaci za određene oblasti. Ali emisija dosadna, ne gledam je, ne znam ko je gleda.

3. Mali rijaliti programi Konstantin produkcije
Svi do jednog kopirani i rađeni po nemačkim i engleskim licencama. Dakle, po ugledu na veće produkcije. Većina je humanitarnog tipa, jedna je zabavna (paklena kuhinja),  Prvi glas Srbije klasično muzičko punjenje jesenje šeme... Da ne nabrajamo sad tu sve licencirane programe.

4. Turske serije
Kič i šund. Ali gledano. Jebiga klasičan američki princip koji smo svi osetili i na svojoj koži kad nam ukinu serije zbog male gledanosti. Ono što je gledano traje. Mi našu produkciju skoro i da nemamo pa volimo tursko. Mada da se ne lažemo svuda u svetu su sapunice jako jako gledane.

5. Domaće serije
Pevaj brate, Žene sa dedinja. Ne znam da li je to kič ili šund ali realno žešće su sranje. Ali opet veliki broj srbije je gledao predstavu pevaj brate i logično je da televezija to iskoristi. Ako ništa drugo u seriji nema nijednog krupnog kadra nekog sponzora i na tome im skidam kapu.

Da Prva preuzima primat u odnosu na pink je činjenica i hvala bogu. Ali su i dalje milionima godina daleko od pinkovog kiča i mislim da se to ne može nikad stići a mislim da oni tome i ne teže.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #28 : 07.11.2011. 21:26:40 »
Ja sam rekao da ima nesto zanimljivih stvari na Prvoj...npr, te emisije humanitarnog karaktera potpuno podrzavam...Ivan Ivanovic koliko god mi je sad iritantan (u pocetku mi je bio skroz ok, sad je strasno prepotentan), ja njemu skidam kapu, jer covek je ugostio Stinga clapp, Bryana Ferrya, Figa, Djokovica, Serbedziju, Kusturicu...

Ono sto mi se ne svidja na Prvoj je ona odvratna emisija ekskluziv...to je kic i sund u punom sjaju.
Sto se serija tice jednu vrstu sapunica (meksicke), zamenili smo drugim (turske)...da, te serije imaju gledanost...ali gde je alternativa...kad je poslednji put bila neka dobra serija u terminama tih sapunica (pri tom mislim na neku premijernu seriju, a ne reprizu, kao Sopranosi), ili uopste u nekom normalnom terminu?!
Ove domace serije nisam gledao a i ne planiram...znam sta me ceka.

Sto se te emisije "zene" tice...gledao sam je samo jednom, kada je gost bila Marijana Mateus  :facepalm(to je ona poznata kreatorka....ili knjizevnica...ne ipak poznata supruga)...e ona je bila da isprica kako je u Srbiji ziveti sa prosecnom platom.  :facepalm :facepalm :facepalm
Mislim da to dovoljno govori u emisiji...

Nece Prva nikad dostici Pink po kolicini kica i sunda, samo zbog Granda...tu ce Pink uvek pobediti.

Sve to ne bi bilo bitno, da nam nasa drzavna televizija, koju kao placamo, nudi kvalitetan program...a tu mislim na dobre edukativne emisije uz neki dobar film ili seriju...mozda i neka muzicka emisija gde bi se pruzila prilika mladim rock muzicarima...ili neko podsecanje na veliki broj sjajnih rock muzicara sa nasih prostora...i domaci sport...kakav god da je nas je. :)
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Najbolja TV stanica?
« Odgovor #29 : 07.11.2011. 21:42:25 »
E bravo, ekskluziv sam zaboravio. Ta emisija je barem ,,unormalila'' ovaj naš jadni jet set svet. Sad su videli da više nema potrebe da ih ,,paparaco'' slika za neke novine, nego lepo ugovore intervju, to produkcijski izgleda sasvim korektno, a publika koja gleda turske serije upija i upija.

Dati termin američkim serijama umesto turskih. Televizija bi propala. Znam to i to je činjenica. Isto kao što se pre par godina (sad ne mogu da tvrdim) Pinku više isplatilo da naruči 10 filmova C kategorije sa Sigalo, Lundgrenom nego 2 filma iz A kategorije. Ovi iz C su bili po 5 puta gledaniji. Pod 2, pink je tada uz jedan kupljeni A film dobijao desetak ovih filmova niže kategorije.

Srbija je nažalost još uvek nepismena i željna lako razumljivih stvari. Nema tu interesovanja za nešto veće, bolje. Moj ćale ne zna razliku između crno belog televizora i HD-a, bitno mu je samo da nema snega. Zamisli kako li je tek u manjim sredinama. Samim tim televizije nemaju potrebu da izmišljaju toplu vodu. Mogu oni da puštaju Dekstera, Brejking bed u top terminu, svi će gledati na BN-u Kasandru. Pa eto i taj FOX, prva je probala sa Lostom, vikendom u 7... I propast. Zašto? Oni koji bi to gledali su dovoljno ifnormatički pismeni i već su gledali, ostale ne zanima jer je Šeherezada lepa, Onur šmeker i oni se ljube. I potpuno razumem te ljude.


EDIT: Zaboravih. Taj ekskluziv jeste kič i šund ali na nivou. Dokaz za to je i pokušaj Citija na pinku da ga iskopira u svim mogućim segmentima. A opet sam ekskluziv je licenca te nije nešto što nema u evropi.
« Zadnja izmjena: 07.11.2011. 21:46:56 Dacia »

Tags: