Autor Tema: Dallas (2012)  (Posjeta: 46283 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline s-a-k-a

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 175
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #30 : 16.06.2012. 02:06:55 »
ako ovo dozivi trecu sezonu....  :vid-ga:

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #31 : 16.06.2012. 02:34:37 »
ako ovo dozivi trecu sezonu....  :vid-ga:

Pa nemaš ti pojma kakve sve gluposti dožive treću i više sezona, a kakva sve genijalne serije se otkazuju posle 1. eventualno 2. sezone... :facepalm

Ja sam takođe gledao Dallas kao klinac, jer sećam se dobro te špice najavne, ali likova i radnje se uopšte ne sećam...
Kad bude malo više vremena pratiće se i ovo  smileyNO1
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #32 : 16.06.2012. 03:41:07 »
Pogledao  :)

Prve dvije epizode sam pogledao s puno emocija. Muzika, odmah nostalgija, sjećanja na original. Pa onda Bobby i Sue. Tu mi je već srce počelo snažno lupati  ;D samo sam čekao da se pojavi ON. I onda kad sam ga vidio, oči zasuzile. Jedan od najpamtljivijih televizijskih likova se vratio. J.R. opet rastura  8) čim je onako razgoličio oči na sebi svojstven način, znao sam da se sprema neki plan od masterminda  clapp

Bobby i J.R. te njihova scena je baš MOĆNA!!! Što se tiče novih likova, tako tako. Ali koga boli briga kada je ovo Dallas. I zaboravite na sve novije sapunice iako su neke kvalitetnije, ali Dallas je jedna od najboljih sapunica što se tiče preokreta i smišljanju planova. Sunset Beach je još uvijek broj 1  ;D samo neka se zakuha

I čim sam ga vidio, odmah sam se sjetio legendarne epizode Who Done It, a gledalo ju je 83 milijuna ljudi  ti_si_Bog ti_si_Bog

Ovo je jednostavno najbolji primjer sapunice. Gdje nitko ne zna ništa, a ustvari svi znaju sve. Kakav će ovo biti guilty pleasure

Ovaj novi lik, Elena. Ona mi se čini kao nekakav mix Pam/Sue Ellen. E da je tu još Pam koju je glumila prekrasna Victoria Principal. A Tommy mi je verzija Cliffa Barnesa  ;D

Uglavnom, Dallas (Bobby, Sue i J.R.) su se vratili. Jedva čekam da počnu pravi preokreti  clapp

Klasični momenti J.R.-a


I jedna od najpoznatijih scena svih vremena. Tada se stvarala nova tv povijest sa ovom scenom.  8)

« Zadnja izmjena: 16.06.2012. 04:02:51 Mulder »

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #33 : 16.06.2012. 07:16:22 »
Yay, GORANE  clapp

Što se tiče originalnog serijala i stvari koje su možda važne, trebali bi znati smo osnove, bilo bi nemoguće zapamtiti i popratiti sve te epizode.

Znači, treba znati da postoji i srednji sin GARY ( koji je sa svojom ženom VALENE prešao dosta rano u sestrinski serijal KNOTS LANDING i tamo su ostali do kraja, te da su se nakon famozne Dream Season tj. lažne smrti BOBBYA odmakli od DALLASA ).

Tu je i njihova vrckava kćer LUCY, kao i njihov polubrat RAY KREBBS ( čini mi se da sam vidio kako su i njihova gostovanja potvrđena ). Sad sam vidija da su bili u pilotu. Btw, na početku serije, imali su kratku aferu, no nadam se da i nisu spavali skupa, s obzirom da je naknadno otkriveno, kako joj je on ujak rofl

A što se tiče CHRISTOPHERA, važan je podatak, kako je on pravi sin od KRISTINE SHEPHERD ( mlađe sestre od SUE ELLEN, znači i njezin nećak ), koja stoji iza one legendarne scene pucnjave na J.R. clapp, pošto je dosta dugo bila i njegova ljubavnica, kako JR većinu vremena nije bio dobar prema SUE ELLEN, te je čak SE imala i aferu s CLIFF BARNESOM, bratom od BOBBYEVE prve supruge PAM ( ona više nije živa IPAK je živa, ali nitko ne zna za to osim njenog brata, no u to vrijeme je bila usvojila CHRISTOPHERA s BOBBYEM, jer ona nije mogla imati djece tj. njegov biološki otac i diler im ga je prodao ) i ljutim neprijateljem EWINGOVIH ( mislim da bi se i on trebao pojaviti u novom serijalu ).
« Zadnja izmjena: 16.06.2012. 08:11:12 dalmatino »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #34 : 16.06.2012. 14:01:10 »
Što se tiče PAM, imala je onu strašnu automobilsku nesreću u kojoj joj je auto izgorio i ona pa se vratila godinama kasnije, ali ju je glumila druga glumica i bila je u vezi sa svojim plastičnim kirurgom. Koliko toga ima  ti_si_Bog

A Pam je stalno plakala kad nije bilo po njezinom  ;D

Jedva čekam ostale stare likove  :)

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #35 : 16.06.2012. 15:17:06 »
Hvala, Gorane  clapp

Hvala na prevodima, Gorane.  smileyNO1


Yay, GORANE  clapp 



Nema na čemu, bilo mi je zadovoljstvo  smileyNO1  drinks



Što više Mulder opisuje zanimljive scene, sve više i više mi se sviđa ova serija  ;D


Inače, premijera serije je privukla 6,9 miliona gledalaca. To je treća najbolja premijera na TNT-u. Prva je Rizzoli & Isles, druga Falling Skies i treća Dallas.

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #36 : 16.06.2012. 16:06:08 »
Spoiler for Hiden:
Btw, već su počele kružiti nekakve teorije o REBECCI, s obzirom da se tako zvala i majka od PAM i CLIFFA BARNESA tj. on i tako ima kćer, koja se zove PAMELA REBECCA s AFTON COOPER ( njezin brat MITCH je suprug od LUCY EWING ).

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #37 : 16.06.2012. 16:56:41 »
Da, već kruže priče
Spoiler for Hiden:
da je ona kćer od Cliffa.

Što se tiče Chrisa. J.R. je rekao da ga je njegov otac prodao kada je bio dijete. Njegov pravi otac je Jeff Faraday koji se nije puno puta pojavljivao u oruginalu. Makar je bilo špekulacija da je J.R. njegov pravi otac.

Počelo je počelo  ;D teorije se već stvaraju. Ovo će biti zabavno.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #38 : 16.06.2012. 22:59:42 »
Dalmatino, Mulder, vi se stvarno  secate ovoga?   Ja jesam gledala, secam se  ove dvojice naravno, ali nekako u crno beloj varijanti dobrog i loseg brata. Opisanih radnji ni pod razno. Poneki lik mi izvire iz secanja. Secam se da je bila neka plavusica duge ravne kose i da sam sebe  u varijanti da vu jednog dana izgledati tako.   Pem se secam  i  njihovih roditelja. Ali bukvalno receno kao figure.  Inace kakva je to sapunica sa 10 planiranih epizoda.. Mora to vise  i cesce....   kokicekola

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #39 : 16.06.2012. 23:08:29 »
Pa imam na dvd-u pa sam pogledao prije par godina cijelu  :) gledao sam kao klinac i da nisam ponavljao, slabo bih se sjećao.

Ma bit će više, nadam se  ;D

Offline Miss Salt

  • Gđica Slana
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 480
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #40 : 16.06.2012. 23:31:24 »
Gorane, hvala puno na prevodu!  :majstore


Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #41 : 16.06.2012. 23:41:57 »
Gorane, hvala puno na prevodu!  :majstore


 :nnc:

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #42 : 17.06.2012. 00:31:03 »
I ja sam sve sezone sakupio, ali nisam dogurao dalje od 4. sezone. Nikako da uhvatim vremena za starije serije :-[ Ostalo sam provjerio na Wiki  rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #43 : 17.06.2012. 00:40:31 »
Kako stojiš sa dinastijom?  :)

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #44 : 17.06.2012. 00:43:39 »
Kako stojiš sa dinastijom?  :)

Trenutno skidam 7. sezonu, jednom tjedno po epizodu  :'( Prethodne bi mogao nabaviti u boljim verzijama, ali stalno to događam. A imam i tv-film tj. mini serijal. Odavno sam to skinija.
Još treba sakupiti i KL i FC, toga imam najmanje cry1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #45 : 17.06.2012. 01:05:11 »
Dinastiju sam gledao prvu i mnogi ju više vole nego Dallas. Meni osobno je Dallas bolji i sa više  :o trenutaka. Falcon Crest imam mislim prvih 5, 6 sezona. Sunset Beach mi je među najboljim sapunicama i def. sa najboljim  :o momentima. Ben je genijalan lik. I mislim da je to zadnja novija sapunica koju sam zavolio. Sve od nultih mi nema to nešto što imaju sve ove starije.

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #46 : 21.06.2012. 02:21:54 »
Pogledao sam prve dve epizode. Prava old school sapunjara, i sviđa mi se  ;D Definitivno bi mi moglo biti najveći guilty pleasure.

Uglavnom, pola prve epizode ništa nisam skužio: ko tu koga, ko je pravi, a ko usvojeni sin  rofl Ali lagano su se posložile stvari i druga epizoda je baš brzo prošla.

Ako John Ross nije poslao pismo Eleni, a u drugoj se vidjelo da nije, pretpostavljam da je
Spoiler for Hiden:
poslala Rebecca i njen brat.
A taman kontam izgleda da jedino ona nema neki tajni plan kada ono bam.. ludilo je serija.  ;D

J.R. je faca  ti_si_Bog Znao sam da ga ne mogu zajebati.
Spoiler for Hiden:
Ona scene kada izlazi prava Matrha del Sol i njegov pogled.. jedva čekam da vidim kako će dalje igrati.

I Ann Ewing mi je super. Zapravo ta glumica mi je baš draga. U DH umre odmah (epizode sa flešbekovima gdje nju prikazuju su mi uvijek najbolje bile), u Everwoodu takođe odmah, a baš mi je super. Nadam se da će se ovdje zadržati.

Tako da super, jedva čekam dalje epizode.  smileyNO1
A i za oko je ugodna serija. Elena i Rebecca  srcesmajli

Gorane, hvala za prevode.  clapp clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #47 : 21.06.2012. 02:33:59 »
Toooo, znao sam za tebe da ćeš nam se pridružiti. Ne bi propustio nešto ovakvo  ;D smileyNO1

Za par sati izlazi nova epizoda pa se pripremi za novi zalogaj  8)

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #48 : 21.06.2012. 07:23:20 »
Meni je oduvek najbolja bila Linda Gray... Osamdesetih, ona je bila femme fatal, pored Joan Collins i još neke glumice tog doba...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #49 : 22.06.2012. 03:21:26 »
Pogledana treća  :)

J.R. je već počeo sa svojim igricama
Spoiler for Hiden:
kako je samo izigrao one na početku  ;D i kakav brutalan šamar dao Johnu.

Pojavila se još jedna legenda
Spoiler for Hiden:
Cliff Barnes  clapp clapp

Ono pismo je
Spoiler for Hiden:
poslala Rebbeca, očekivano  :)

Ako vas zanima što se dogodilo između Cliffa i J.R.a u starom Dallasu
Spoiler for Hiden:
Cliff je na kraju "pobijedio" J.R.a i uzeo mu naftu, ali ne u potpunosti. Cliff je kasnije rekao kako je godinama izvan tog posla. Mislim, Cliff mu je uzeo naftu, ali po meni ga nije doslovno pobijedio. Jednostavno je ovaj prelukav za sve i na kraju je opet dobio  ;D

Cliff je super lik. Uvijek neko iznenađenje spremi.

J.R.: I loved my daddy, and I respected my daddy, but most important, I feared my daddy. … Were you gonna cut your daddy out of $2 billion dollars worth of oil?

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #50 : 22.06.2012. 12:02:20 »
Toooo, znao sam za tebe da ćeš nam se pridružiti. Ne bi propustio nešto ovakvo  ;D smileyNO1

 ;D
Evo kupljena je treća, budem je danas pogledao.

I da, na drugom forumu je jedan lik napisao fin sažetak originala, zapravo ponešto o likovima čisto da se lakše prati ovaj.
Pa evo kopiram pod spojler, ko je raspoložen neka čita, meni je dalo dobar uvid u pozadinu priče.

Nisam bio skužio da su John i Christopher zapravo biološki rod, od dve sestre djeca.  smileyNO1

Evo:
Spoiler for Hiden:
Digger Barnes i Jock Ewing su bili najbolji prijatelji i zajedno su ušli u posao oko nafte. Dok je Jock znao kako i gde najbolje uložiti pare koje su zaradili, Digger je opet imao izuzetan njuh da odredi koje zemljište u sebi ima velike količine nafte i retko je pogrešio u svojoj proceni.
 
 Digger je bio zaljubljen u Ellie Southworth i planirali su da se uzmu. Jock je takođe bio zaljubljen u Ellie ali se držao po strani.
 
 Vremenom Digger sve više počinje da pije i njena obitelj je sve više bila protiv tog braka.
 
 Jock je tu video svoju šansu i vrlo brzo osvojio Ellie.
 
 Kako je Digger sve više tonuo u alkohol, da bi obezbedio bušotine koje su imali, Jock sve prepisuje na svoje ime bojeći se da bi ih ovaj prokockao.
 
 Ellie se sve udaljava od Diggera (i ako ga i dalje voli) jer ovaj počinje da biva nepredvidiv i sve veću sigurnost nalazi u Jocku.
 
 Usled krize na tržištu njena obitelj je na korak da izgube ranč Southfork i tu ih spasava Jock dajući im pare da pokriju gubitke.
 
 Nakon toga Ellie i Jock se venčavaju i time puca prijateljstvo između Diggera i Jocka.
 
 Digger se od ovoga nikad nije oporavio. Do smrti je krivio bivšeg najboljeg prijatelja da mu je oduzeo bušotine i da mu je oduzeo jedinu devojku koju je voleo. Rat koji su njih dvoje započeli, preneo se i na sledeće generacije.
 
 Digger je do kraja života bio alkoholičar i za sve svoje neuspehe je krivio Jocka.
 
 Nešto kasnije se ponovo oženio i dobio sina Cliffa (pojavio se u sinočnjoj epizodi) i ćerku Pamelu. Žena ga je vrlo brzo napustila tako da ih je sam odgojio ali je svu mržnju koju je imao prema Ewingovima uspeo da prenese na sina.
 
 Miss Ellie i Jock su imali odličan brak. Imali su troje dece: J.R. (najstariji), Bobby i Gary.
 
 J.R. je oduvek mislio da je Ewing Oil samo njegov. Iz tog razloga da bi se obezbedio, spletkama i mahinacijama je uspeo da otera Garyja iz obitelji.
 
 Mislio je da će tu uspeti i sa Bobbyjem ali se prevario u procenama.
 
 Oženio se sa Sue Elen koja je te godine bila miss Texasa. Njeno oduševljene što ulazi u jednu od najbogatijih obitelji vrlo brzo se pretvorilo u razočaranje kad je shvatila da J.R.-u služi samo za pokazivanje i više kao trofej. Spas počinje tražiti u čaši i postaje prava alkoholičarka.
 
 Bobby se ženi sa Pamelom Barnes (i to je sam početak serije). Znali su da odobravanje neće dobiti ni sa jedne strane ali nisu želeli da odustanu.
 
 Jedinu iskrenu dobrodošlicu u obitelj joj je poželela Miss Ellie koja je u njoj videla sve ono što je volela kod Diggera. Svi ostali su je dočekali na popriličnoj distanci dok ju je J.R. odmah otvoreno napao da je došla da im špijunira obitelj (njen brat Cliff  već godinama im pravi probleme oko dobijanja dozvola za bušenje i poslova koje sklapaju sa drugim kompanijama).
 
 No J.R. se nije zadržao samo na tome... podmećao joj je ljubavnike, optuživao ju je za sve i svašta no ona je sve to trpila i uz pomoć Bobbyja i Miss Ellie izlazila nekako na kraj sa svim tim.
 
 Kad je Pamela ostala trudna, J.R. je shvatio da je vrag odneo šalu (pošto Sue Ellen nikako nije ostajala trudna) i da ne sme dozvoliti da Bobby dobije prvo dete jer će on biti naslednik cele imperije.
 
 I tako nakon još jedne svađe sa J.R.-om, Pamela pada i gubi prvo dete. Tu izbija prvi veći sukob između Bobbyja i J.R.a
 
 Nešto kasnije ostaće ponovo trudna ali će se otkriti da ima neki genski poremećaj i da ne bi smela imati dece. Odbila je to da prihvati i nije htela da prekine trudnoću ali posle pada sa konja, gubi i drugo dete i tu počinje pokazivati prve znake mentalne labilnosti.
 
 U međuvremenu, Sue Ellen ostaje trudna ali i dalje ne prestaje da pije. Pred kraj trudnoće, J.R. je smešta u sanatorijum iz kojeg ona uspeva da pobegne i u pijanom stanju doživljava saobraćajku. Dete se rađa prevremeno ali uz pomoć lekara biva spašeno. I tako je rođen John Ross Ewing III.
 
 J.R.-u je bilo bitno samo da ima naslednika i više ga John Ross nije interesovao. Sue Ellen je opet pala u tešku depresiju i nije htela da zna za dete tako da su u prvim mesecima otac i majka malom John Rossu bili Pamela i Bobby.
 
 No kad se Sue Ellen oporavila, vratili su joj se majčinski instikti i uzela je svoje dete nazad što je Pamela jako teško primila i počela psihički da puca.
 
 Sue Ellem se svim silama trudila da John Rossa otrgne od očevog uticaja. Sa druge strane , John Ross je svo vreme gledao kako J.R. psihički uništava Sue Ellen i zato se nikada nisu slagali. Trebalo je dosta vremena da se Sue Ellen otrgne iz J.R.-ovih kandži i započne samostalan život.
 
 Sue Ellen je imala mlađu sestru Kristin. Kad je jednom došla kod njih u posetu, videla je da brak između njene sestre i J.R.-a ništa ne valja i vrlo brzo završava u njegovom krevetu. No kad je videla da je i ona samo jedna od mnogih, puca u J.R.-a i beži za kaliforniju.
 
 Tamo je upoznala nekog narko dilera gde uz njega počinje da se drogira i ostaje trudna. Tako je rođen Christopher. Vrlo brzo dolazi nazad u Dallas tvrdeći da je to J.R.-ov sin.
 
 Jednog dana, pod uticajem narkotika, pada u bazen i davi se, a pravi otac deteta, nešto kasnije zove Bobbyja i nudi mu, uz pristojnu novčanu sumu, Christophera. Bobby pristaje na pogodbu i kasnije legalno on i Pam usvajaju Christophera koji dobija prezime Ewing.

Zahvale Kevinu.  ti_si_Bog ti_si_Bog
« Zadnja izmjena: 22.06.2012. 12:04:07 djdusko »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #51 : 22.06.2012. 14:27:11 »
Da, John i Chris su rod.
Spoiler for Hiden:
Bratići pošto je Sue rodila Johna, a Kristin Chrisa, a one su sestre.

Samo neka Cliff ostane što duže. U starom Dallasu su najbolje scene između njega i J.R.a. On je njegov vječiti neprijatelj.

Offline caligula

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 254
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #52 : 22.06.2012. 15:17:59 »
Meni se serija jako svidja.
Pogledao sam prve dve i bas je dobra.
Stari "Dallas" nisam gledao, ali ovo je vrh. :)

Offline Dark_Princess

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 347
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #53 : 22.06.2012. 20:32:19 »
Hvala puno na prevodu. srcesmajli

Svidja mi se serija, bas mi je trebalo ovako nesto za leto. ;D

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #54 : 22.06.2012. 21:15:02 »
Hvala puno na prevodu. srcesmajli


Nema na čemu, zadovoljstvo mi je  :)


A evo postavljen je prevod za 3. epizodu.


Ona iz Domaćica nikako da se odvoji od vatrenog oružja  ;D

Kad god je u kadru, tu je i puška.


J.R.: I loved my daddy, and I respected my daddy, but most important, I feared my daddy. … Were you gonna cut your daddy out of $2 billion dollars worth of oil?

Što to "daddy" izgovaraju na specifičan način  ;D  ;D



Mulderu, kada je Džej Ar rekao
Spoiler for Hiden:
"Metci nemaju nekog efekta na mene"
je l' aludirao na onaj stari deo serije "Who shot J.R. Ewing"?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #55 : 22.06.2012. 23:59:35 »




Mulderu, kada je Džej Ar rekao
Spoiler for Hiden:
"Metci nemaju nekog efekta na mene"
je l' aludirao na onaj stari deo serije "Who shot J.R. Ewing"?
Da, jaka scena  :)

Volim te reference na stare nastavke. Već ih je bilo dosta  ;D

J.R.: "He bit me!"
Sue Ellen: "Who?"
J.R.: "Cliff Barnes, that rodent!"
Sue Ellen: "How did he bite you?"
J.R.: "With his teeth Sue Ellen, how do you think he's gonna bite me?"
"Where the hell is that first aid kit!"


 ;D
« Zadnja izmjena: 23.06.2012. 00:02:30 Mulder »

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #56 : 23.06.2012. 12:26:45 »




Mulderu, kada je Džej Ar rekao
Spoiler for Hiden:
"Metci nemaju nekog efekta na mene"
je l' aludirao na onaj stari deo serije "Who shot J.R. Ewing"?
Da, jaka scena  :)

Volim te reference na stare nastavke.

 ;D


Inače i ove nedelje je Dalas bio najgledaniji među svim kablovskim televizijama. Rejting je bio 1.3 i 4,7 miliona gledalaca.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #57 : 28.06.2012. 19:52:01 »
Nikad nisam gledao "stari" Dallas, a neki dan sam pogledao prve tri epizode nove generacije i ostao začuđen koliko uspijevam pohvatati likove i radnju.
P.S. zahvaljujem na titlovima! Može li se znati koliko je svaki titl imao broj downloada, ima li šanse da uđe u TOP serije? :D

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #58 : 30.06.2012. 01:24:13 »
P.S. zahvaljujem na titlovima!


 :nnc:


I ovde da zapišemo da je serija obnovljena za drugu sezonu  clapp  clapp  clapp


A prevod za 4. epizodu biće gotov sutra uveče.

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #59 : 30.06.2012. 08:09:33 »

I ovde da zapišemo da je serija obnovljena za drugu sezonu  clapp  clapp  clapp


To je bilo brzo  :P  smileyNO1

Tags: