Autor Tema: Dallas (2012)  (Posjeta: 46271 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #180 : 16.09.2014. 01:30:18 »
Pogledana 12.  :)

Bemti, kako ga zakomplicirali. Sad se opet sve proekrenulo pa je najzanimljivije sve oko Skinnera i njegove obitelji, ali to nije sve. John Ross i onaj njegov od JR-a
Spoiler for Hiden:
našli da radi za CIA i sad imaju sve u svojim rukama.

Elena je ustvari ta koja je prevarena. Poptuno je sve krivo shvatila i najviše je dopustila da ju vodi nekakav moralni kod kojem nema mjesta ovdje. Bobby je dobro odigrao, ali ima još malo vremena. Nadam se da će se naći u problemima i da će to ostaviti za petu sezonu.

Za Cliffa ćemo tek vidjeti kaj planiraju s njim.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #181 : 19.09.2014. 02:22:27 »
Pogledana 13.  :)

Dobar psihološki potez onog iz narko kartela
Spoiler for Hiden:
kad ispali metak koji je dotukao Skinnera i njegovu majku. Onda kad saznaju da ju nije ubio, već je prekasno jer taj osjećaj da su izgubili kćer/unuku je već dobiven. Sad su potpuno svjesni situacije u kojoj su. Nije da prije nisu bili, ali jednostavno ovakve stvari ti stave točku na i   :)

John Ross i Pamela
Spoiler for Hiden:
dajte ih natrag  ;D jednostavno si pašu iako Pamela glumi nedodirljivu, vidi se kad on odlazi kako ga ona onda gleda. Voli ga još. Nadam se da će opet biti zajedno.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #182 : 24.09.2014. 03:23:11 »
Pogledano dvostano finale i Dallas, volim te  srcesmajli Dallas je još jednom pokazao kako se rade finala i zašto obožavam ovake sapunice. J.R. iako ga nema će zauviijek ostati jedan od najboljih televizijskih likova.

Spomenuo sam ga sad zato što njegov masterpiece iz druge sezone nije gotov već se nastavio potpuno neočekivano u finalu sa šokantnim saznanjem. J.R. i iz groba je isplanirao poteze i poteze.

John Ross  ti_si_Bog bio je badass u finalu. J.R. bi bio ponosan na njega. Ok, a sad da pogađamo to glavno pitanje kakvo samo Dallas može postaviti
Spoiler for Hiden:
ko je Johnova sestra to jest ko je majka? U starom Dallasu ima jedan vrlo poznati lik, a ime joj je Katherine Wentworth koje je prvo bila sa Bobijem da bi kasnije spavala sa J.R.-om i tako je mogla zatrudnijeti. Može ih biti dosta ustvari  ;D Vanessa isto. Što je najbolje, Katherine je bila polusestra Cliffa  rofl rofl ma jebeni vrh!

A sada na ono u čemu je Dallas najbolji. Cliffhangeri!!!
Spoiler for Hiden:


Je li zbilja mrtav? Izgleda da je, ali to je jebeni Dallas. Kad je Elena izlazila, išla prema autu, to je bilo vrijeme kad je Chris mogao pobjeći. Ko zna što ćemo vidjeti u 4. sezoni ako je bude.

I pohvale za Nicholasa  ti_si_Bog ko bi rekao da će postati supervillain.

Gogs, imaš li kakve novosti u vezi 4. sezone?

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #183 : 24.09.2014. 21:46:53 »

Gogs, imaš li kakve novosti u vezi 4. sezone?


Još ništa  :(

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #184 : 26.09.2014. 08:41:52 »
Dobro je čuti da nisu izgubili na kvaliteti, no još je to daleko za mene ( pogledao sam samo 1. sezonu nove verzije ), jer ja sam tek na 6. sezoni ( 1978 ) :P  Taman su se rješili originalne Rebecce tj. Pameline majke ( dotle sam stigao s gledanjem ).

Tek sada vidim po čemu je DALLAS bio masu bolji od DYNASTY, a to su jako zanimljivi sporedni likovi, koji su se provlačili kroz više sezona, odavajući relističniji dojam, dok je to u Denveru više bila rijetkost nego pravilo.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #185 : 04.10.2014. 00:19:26 »
Serija je otkazana.  cry1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #186 : 04.10.2014. 00:40:50 »
 >:( :o >:( :neverovatno:

I ode nam Dallas. To je to znači. Više nikad neće biti snimljena niti jedna epizoda Dallasa. Završili onako i nevjerojatno je da nisu dobili. Omiljena sapunica svih vremena odlazi u podrum, ali s vremena na vrijeme prašinu treba očistiti. Zbogom.

Odličan spoj staro + novo.
 srcesmajli srcesmajli srcesmajli srcesmajli srcesmajli


« Zadnja izmjena: 04.10.2014. 00:46:59 Mulder »

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #187 : 04.10.2014. 01:08:46 »
Šteta što su otkazali, a ova sezona završila je najvećim cliffhangerom dosad.
Ajde, valjda ćemo jednom prevesti sve epizode sad kad znamo da je to sve od Dallasa.

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #188 : 05.10.2014. 07:53:12 »
Baš sjajno, još jedna serija u nizu, koja završava s cliff(barnes+hagman)erom :dash  Fudge, nije mi uspila ova složenica :P

No, kako san ja tek na 7. sez od originala i imam još cili KNOTS LANDING za pogledat, neće biti apstinentske krize od Ewingovih 8)

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #189 : 22.02.2015. 13:48:50 »
Napokon sam završio originalni DALLAS ( 14 sezona, 3 TV filma ). Moram priznati da su nakon zanimjive "dream season" dosta pali u kvaliteti. Neki likovi su zaista slabo korišteni, priče su im se reciklirale, ali samo s novim likovima.

Jučer sam krenuo s KNOTS LANDING. Ne mogu virovati koliko su ih opkrali u KUĆANICAMA :neverovatno:
Četiri prijateljice, malo susjedstvo, obiteljske priče.... sva sreća da imaju samo 14. sezona ;D

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #190 : 22.02.2015. 13:50:30 »
Ima tema za stari Dallas, bolje da si tamo pisao.
http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,12824.0.html
Mrzim lopatare i limune

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #191 : 22.02.2015. 16:41:28 »
Ima tema za stari Dallas, bolje da si tamo pisao.
http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,12824.0.html

Misliš u temi gdje nitko nije pisao, osim nekog tipa koji nije s ove planete  :pevusi:

Nisam se sjetio.

Tags: