Autor Tema: Dallas (2012)  (Posjeta: 46344 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #120 : 11.12.2012. 17:04:55 »
Citat:
Dallas has set a date for what is bound to be the the biggest TV swan song of 2013 — the funeral of J.R. Ewing. Three weeks after TV legend Larry Hagman‘s death from cancer complications, TVLine has learned that Dallas will lay his alter ego — an icon to multiple generations of viewers — to rest in the upcoming second season’s eighth episode, slated to air on March 11 on TNT.
http://www.spoilertv.com/2012/12/dallas-season-2-jr-to-be-buried-on-11th.html

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #121 : 25.01.2013. 00:32:38 »
Premijera se bliži  ;D


Ali, drugu sezonu neću prevoditi.  cry1 cry1

Da su ostavili na leto, bilo bi super. Ali druga sezona se završava u maju, što mi uopšte ne odgovara.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #122 : 25.01.2013. 00:38:51 »
Poptuno zaboravih na ovo  ;D

Čeka se, čeka.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #123 : 28.01.2013. 16:35:38 »

I to jos dupla epizoda :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #124 : 28.01.2013. 17:41:29 »
Jaooo, kad vidim J.R.-a. Sigurno će past suza na tu epizodu kad će biti sprovod. Mislim da je deveta ako se ne varam. To će biti posljednje zbogom jednom od najboljih i najznačajnijih tv likova u svih vremena.  :(


Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #125 : 31.01.2013. 19:38:34 »
Odlično otvaranje sezone.  clapp
Spoiler for Hiden:
Rebecca, ovaj Pamela  ti_si_Bog Uf, biće ona glavni igrač.

Priča oko Ann me zainteresovala, doduše već je u drugoj odgovoreno; samo na kraju insinuiraše da su ovu malu uzeli da ju zaštite od nje. Hm, kontam da je laž koju su maloj pričali.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #126 : 02.02.2013. 04:28:05 »
Pogledane prve dvije  :)

Čoeče,
Spoiler for Hiden:
Pamela, hell yeah!!! Kakav će to biti villain. Vidi se da je na oca. Moguće da postane slavni villain iz sapunica kao što je to bila Joan Collins/Alexis Colby. Ona je bila glavni villain u Dinastiji. Pamela ima sve što je ona imala. Odličan izgled, kada želi, zna biti strašna i zna što hoće.

John
Spoiler for Hiden:
bit će zanimljivo vidjeti kad će Chris skužiti da ga je prevario. Već sumnja i kako mi je drago da se spetljao sa Pamelom. Eeee, Barnes i Ewing  ;D

I najveće pitanje je naravno
Spoiler for Hiden:
ko će ubiti J.R.-a  :( ne vjerujem da će biti neko od glavnih. Bilo bi stvarno predvildjivo. Vjerujem da će ubojica biti neko iz originalne serije. Makar sam razmišljao kako bi ga mogao John ubiti. A šuška se šuška kako će vratiti original Pamelu  :D

Fali dosta klasičnih ženskih villaina iz sapunica. Kao najbolja od svih, Erica Kane iz All My Children.



Nego, imate cijel Sunset Beach na youtubeu. SB je zadnja sapunica koju sam volio  ;D

Ben  8)


« Zadnja izmjena: 02.02.2013. 04:32:57 Mulder »

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #127 : 03.02.2013. 01:33:03 »
Pogledane prve dve.

Spoiler for Hiden:
Izgleda da će Pamela biti dobra zloća, ali nije to to. Mislim, još uvek mi preplašeno deluje i mnogo se štreca.

Ali Džej Ar kad je spomenuo ono sa dve Pamele  rofl rofl rofl

A ona priča sa davno izgubljenom kćerkom, malo davi  :( Ali vidi se da Emili nije bilo sejedno kada je Bobi ono rekao.


Samo zabrinjava veliki gubitak publike. Rejting je za 60 % bio manji.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #128 : 04.02.2013. 05:32:10 »
Tek je počela  ;D promijenit će se skroz ona. Serija mora imati dobrog ženskog villaina.

Erica Kane je u početku bila presmiješna, a kasnije postala najpoznatiji i najbolji ženski villain iz sapunica. Iako se može svrstati i u antiheroje. Helena Cassidine iz General Hospital je najluđi villain iz sapunica. Baš ona prava stara luda ženska. Ona je bila čista zloća. A ova iz Dallasa po viđenom će biti nešto između njih dvoje.
« Zadnja izmjena: 04.02.2013. 05:38:56 Mulder »

Offline welling

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #129 : 08.02.2013. 04:46:01 »
pa ako iko moze u Dalasu da bude dostojna zamena zlobi Dzej Ara to je svakako Vikorija Principal  odnosno Pamela  (svako se seca i ko je pratio orginal seriju 80-tih  -inace 4  poslednje sezone Dalasa nikada nisu prikazane u Jugoslaviji zbog rata  >:( )  ona naime jedina ima sve objektivne razloge da maksimalno mrzi Juingove.Nadam se da ce produkcija naci nacine da privoli Viktoriju da se vrati nazad  clapp
E da i jedna ispravka,na pocetku ovog topica stoji da je ovo rimejk orginal serija sto naravno neodgovara istini jer je ovo nastavak orginalne serije iz 1978 samo sto su svetla bacena na sledecu generaciju Juingovih koji su u orginal seriji bili deca

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #130 : 08.02.2013. 05:34:11 »
I ja bih volio da se ona vrati. Uvijek mi je bila dragi lik. No, sa J.R.-om iz sapunica nitko ne može u istu rečenicu. On je bio i ostao pojam ne samo lika iz sapunica već i kao jedan od najvećih televizijskih likova.

Evo što kažu za mogući povratak Pamele.

"In an interview with Digital Spy.com, Cynthia Cidre (the show's executive producer) commented: "Bobby's ex-wife – played by Victoria Principal from 1978 to 1987 – is not currently planned to appear in the revamped soap's second season. It's not in our plans so far and I've pitched the whole season. It seemed to me at the time [that the series] needed a breath of fresh air, so I said let's give Bobby a new wife, having no idea what a pot I was stirring. I personally have not reached out to [Victoria Principal] and to my knowledge the studio hasn't either, and I don't think she has any interest in it."

S tim da se šuška
Spoiler for Hiden:
kako bi ona mogla ubiti J.R.-a. Ali kao da se neće dugo zadržati. Meni sad najviše zanima ko će biti ubojica, a ako netko mora biti, neka bude ona. Cliff je njegov najveći archenemy, ali čisto sumnjam da će on biti.

http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/remembering-jr-ewing-a-tribute-393770

I volio bih da u seriji ima neki supercouple. Poznati termin koji se počeo koristiti početkom 80-ih, prvo za sapunica, a kasnije za sve ostalo. Luke i Lara iz General Hospital. Najgledanija epizoda neke sapunice u daytimeu. Čak se i Taylorica pojavila  ;D

Cliff i Nina iz AMC su isto među poznatijima. Ne znam ko bi mogao biti u Dallasau, zasad. I iz iste serije, moja omiljena Erica Kane i Dimitri.

"There had never been a more influential soap opera moment than Luke and Laura's wedding. There never will be again. You could walk down the hallway and talk to anyone on our daytime staff, and they could tell you where they were when Luke and Laura got married."

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #131 : 08.02.2013. 15:04:03 »
Standardna epizoda sa velikim "tvistom" na kraju.  ;D

Spoiler for Hiden:
Nisam očekivao pucanj, ali zaslužio je.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #132 : 09.02.2013. 02:59:52 »
Pogledana treća  :)

Najjače kad J.R. kaže "Don't you worry, little brother. This is gonna be my masterpiece."  ti_si_Bog

Spoiler for Hiden:
Dobro je spetljao onog čelavog. Kako je Pamela hot!!!

Bravo za Ann
Spoiler for Hiden:
ni ja nisam očekivao da će ga upucati.

Offline daca82

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #133 : 09.02.2013. 18:41:39 »
i ja bih gledao samo jos da ima prevod ;D

Offline welling

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #134 : 10.02.2013. 08:39:11 »
negde s pocetka 80-tih postojala je opsta marketinska histerija  koji je CBS -Lorimar kreirao pred kraj druge a pocetkom trece sezone sa onim cuvenim  Who shot J.R.? e sad da li ce i fakticki fizicki odlazak Lerija Hegmana biti razlog da se ovo jos jednom ponovi odnosno (zlo)upotrebi u novom serijali to cemo videti u epizodama koji dolaze.Samo da potsetim gledaoce da je tadasnji atentator bila sestra Sju Elen -Kristina Separd (mnogo zgodna zenska  :P )
ja sam pre neki dan citao nesto bas suprotno sto se tice Viktorije Principal
Rumors are circling the web that Victoria Principal will return for a guest spot.
soaps.sheknows.com/dallas/spoilers/
Inace na istoj stranici sam procitao da ce se u seriju vratiti i lik Afton Cooper koji je bio jako zapazen lik 80-tih
Licno se nadam mozda povratku i Dzoan Van Ark  koja je bila najomrazenija snaja i crna ovca porodice -Valeri Juing,zena Garija Juinga najstarijeg sina.Oni su inace vodili Dalasovu sestrinsku seriju smestenu u Kaliforniji - Landing Knot koja nazalost nije nikada  (uostalom kao i Kolbijevi iz Dinastije) prikazana ovde u Jugoslaviji nasoj domacoj publici  >:(

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #135 : 10.02.2013. 12:42:01 »
Al ti si svjestan da je Who shot J.R.? najveće pitanje u povijesti televizije. I jedan od najvažnijih televizijskih događaja. 83 milijuna ljudi je pratilo  ;D jedino što se s tim može usporediti je pitanje "tko je ubio Lauru Palmer"

Queen Elizabeth The Queen Mother was among the millions worldwide intrigued by the mystery, and the crowd at the Royal Ascot yelled "J.R.! J.R.!" when Hagman arrived.  ;D

A danas? Tražim prigodan smajlić za ovako malo brojku. Jebiga, nema danas toliku popularnost kao tada. poptuno drugačija vremena. Marketing je veći, ali ne mogu doseći takvu popularnost kakvu su tada imali. Nebo i zemlja.

Shepard je više puta spomenuta ovdje. Jak lik.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #136 : 14.02.2013. 01:21:10 »
Pogledana nova, zamalo da zaboravim da napišem utisak  ;D


Spoiler for Hiden:
Razočaran sam Pamelom. Milsim ako već hoćeš da budeš zloća, pa ne trčiš odmah tati, već rešavaš sama problem.

Žao mi je bilo onog sluge. Ali, opet... Sam je sebi to doprineo.

A Džon Ros se sigurno neće dobro provesti bude li Džej Ar saznao ono.

A sigurno nas svašta očekuje u epizodi JR Masterpiece  ;D ;D ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #137 : 19.02.2013. 02:27:32 »
Pogledana nova  :)

Slažem se
Spoiler for Hiden:
Pamela ima predispozicije da bude villain, ali trenutno to nije.Ode Frank.

Bobby, Cliff  ti_si_Bog ti_si_Bog

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #138 : 26.02.2013. 05:32:04 »
Pogledana peta  :)

Spoiler for Hiden:
Ovo je više bila sudska drama. Kako je J.R. bio uznemiren kad je čuo za Johna da je išao kod Cliffa. Pamela odjebala Johna pa se malo sprijateljila s Chrisom. Ova otišla u zatvor. Bobby će vjerojatno tražiti pomoć J.R.-a, ali J.R. nam uskoro odlazi tako da treba nešto novo smisliti.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #139 : 05.03.2013. 15:26:07 »
Pogledana šesta  :)

Spoiler for Hiden:
J.R. šalje e-mail  ;D al je sjebao Bobija. I kako se saznalo da je John spavao sa Pamelom. Još malo i J.R. odlazi  :( i bilo je očito kako će Chris riskirati i napasti, ali jedva mu se isplatilo. Kakva borba na kraju  ;D

Offline laki12

  • Novi član
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #140 : 05.03.2013. 18:21:26 »
Odgledao i sedmu epizodu.  cry1

Spoiler for Hiden:
Ann napustila bakicu i oca, i otišla da živi kod Ann.   clapp
Skoro cela epizoda bila je posvećena Chrisovoj trci, koju je na kraju dobio.
Kraj je onakav kakav se očekivao. Sprem okolnosti, lepo su uradili.  J.R je navodno u Abu Dabiju. I priprema neki "masterpiece" i za to govori Johnu preko telefona. I onda, sledi scena kad J.R od smeška menja izraz u zabrinut, spušta telefon, čuje da se vrata otvaraju, čuju se koraci, rekao bih ženski i onda se čuju pucnji. John viče "Dad". J.R-u je metak konačno došao glave. Kraj epizode.   :'( :'( :'(

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #141 : 06.03.2013. 00:30:44 »
Ode i sedma. Ode i jedan od najvećih tv likova  ti_si_Bog  "This is gonna be my masterpiece."

Zadnje zbogom će biti
Spoiler for Hiden:
sami sprovod i onda ću mu reći zbogom. Ovako još želim se nadati da je tu negdje.

Hvala na svemu, najveći.

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #142 : 06.03.2013. 13:35:40 »
Mene zadnjih par epizoda razočaralo. I još sada bez J.R. biće lošije sigurno.

Spoiler for Hiden:
Sva ova drama sa Ann i ćerkom joj, bivšim mužem i psihički bolesnom majkom me smori.
Sva sreća pa Rebecca tj. Pamela tako dobro izgleda pa ne nedostaje motiva za gledanje.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #143 : 15.03.2013. 05:02:59 »
I to je to. Jedan od najvećih TV ikona ode, zauvijek.

Čekao sam govore na sprovodu i ono nije bila gluma. Ono je bilo stvarno. Pogotovo Sue koja se tako rasplakala, čiste emocije. Kako i ne bi kad je s njim bila od originalnog Dallasa. I na kraju ono što sam najviše čekao, Bobby i ta zadnja scena. Još veće emocije. Suze su pale. Who killed J.R.? je sad glavno pitanje. Za oni koji su pratili stari Dallas, ovo je bila epizoda koja je doša najbliže starim epizodama. Došli su stari neprijatelji, a i novi. Spletke će sad biti na najvećoj mogućoj razini.

Spoiler for Hiden:
Ko ga je ubio. Pojavila se teorija da se ubio sam, lol. Kao prvo, to bi bilo nevjerojatno glupo pošto je Larry uistinu umro i sad zamislite da u seriji naprave kako se ubio. Svetogrđe. Ono što znamo da je upoznao žensku tamo u meksiku, a bio je u potrazi za Pam. Da da, dobro smo čuli. Pam. P A M. Nadam se da će se vratiti. Bobby očito nešto zna.

Odličan tekst http://tv.yahoo.com/news/how-larry-hagman-created-tv-s-best-villain-205636595.html

Inače, jeste vidjeli intro  ti_si_Bog lijepa posveta.



« Zadnja izmjena: 15.03.2013. 05:16:30 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #144 : 26.03.2013. 23:26:11 »
pogledana deveta  :)

Haha, kakav kraj. Tipičan kraj u maniri originala. Bravo!!!

Spoiler for Hiden:
Ona eksplozija. Možemo očekivati da je Rebeca izgubila dijete. Ne znam ko bi mogao umrijeti, ali lako je moguće da je netko umro. Makar, teško jer ovdje se radi o novom Dallasa. Da je to stari, netko bi umro  ;D baš me zanima.

Cliff  ti_si_Bog koja hladnokrvnost. Strašno.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #145 : 27.03.2013. 23:50:45 »
Stigoh da pogledam  :)


Cliff  ti_si_Bog koja hladnokrvnost. Strašno.

Brutalan lik a i cela epizoda je bila brutalna  :(

Mislio sam da će oslabiti zbog odlaska Džej Ara, ali oni su dali po gasu  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #146 : 01.04.2013. 04:49:03 »
Pogledana deseta  :)

Nakon onakvog kraja devete
Spoiler for Hiden:
bilo je točno ono što sam priželjkivao. Rebeca izgubila dijete, okrivila Chrisa. Još joj je došla majka koja je bila puno zgodnija u originalu nego sad. Plastika. I Bobby razmišlja o pravoj Pam i zašto ju je J.R. tražio.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #147 : 08.04.2013. 02:26:19 »
Pogledana 11.  :)

Drago mi je da su počeli ispunjavati J.R.-ov masterplan.
Spoiler for Hiden:
Sad će ići u potragu za Pam. Harris postaje sve opasniji i opasniji, a pošto surađuje sa Cliffom - nadam se da će ga on malo spustiti na zemlju.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #148 : 15.04.2013. 01:58:27 »
Pogledana 12. i 13.  :)

Ovo će biti pakleno finale.

Pamela (Rebeca)
Spoiler for Hiden:
točno sam znao da neće povjerovati za oca. Ok, razumljivo je jer joj je stari, ali opet se trebala pitati zašto i John to izmislio. Tako veliku stvar. Ipak, na kraju je smuljala Cliffa.

Priča oko Emme mi je najgora.

Pojavile su se velika ribe, uz Cliffa. Zadnja scena između njega i Bobbya  ti_si_Bog

Cliff nije ni svjestan što mu je pokojni J.R. spremio.

I jako me razveselilo što se na slici pojavila original
Spoiler for Hiden:
Pamela. Nadam se da je to ona.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dallas (2012)
« Odgovor #149 : 22.04.2013. 02:16:28 »
Pogledao dvosatno finale.  :(

Ko bi rekao
Spoiler for Hiden:
da JR-ov masterplan je ovakav. Sredio si svoje ubojstvo i sredio da ga je kao ubio Cliff.

Al kako je Cliff vikao kad su ga priveli  ti_si_Bog

Sue Ellen je bila opaka u finalu. To je prava Linda Grey kakvu znamo. John
Spoiler for Hiden:
i Emma. Zanimljivo. Iako su rekli da je Chrisova mama umrla, ne znam. Vjerujem da je Pam još živa.

'Dallas' hit a chord back in the late Seventies and Eighties because it was the age of greed: here you have this unapologetic character who is mean and nasty and ruthless and does it all with an evil grin. I think people related to JR back then because we all have someone we know exactly like him. Everyone in the world knows a JR.



Tags: