Autor Tema: BoJack Horseman  (Posjeta: 6341 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
BoJack Horseman
« : 21.07.2016. 21:29:00 »

Opis:
Ranih devedesetih BoJack Horseman bio je zvijezda popularnog obiteljskog sitcoma Horsin’ Around, o konju koji posvoji troje djece i neizbježnim ludorijama proizašlim iz te situacije. Nakon što je serija završila, slava mu je polako blijedila dok nije postao onaj na kojeg pokazuju prstom na cesti uz Hej, to je onaj konj iz Horsin’ Arounda.
Kako mu je slava nestajala, postajao je sve više jalan i ogorčen, cinik koji dane provodi džabalebareći pred televizorom na kojem su reprize njegove serije, uz alkohol, drogu i seks s jeftinim fuficama. Odlučio je okrenuti novi list (i ponovno skrenuti pozornost na sebe) unajmljivanjem spisateljice koja će u njegovo ime napisati njegove memoare. I tu naša priča počinje.

Izvor: serijala.com

Žanr: animirana, komedija, drama
Kanal: Netflix
Godina proizvodnje: 2014.
Glasovi: Will Arnett, Amy Sedaris, Alison Brie, Aaron Paul, Paul F. Tompkins, Adam Conover, Raphael Bob-Waksberg, Stanley Tucci, Patton Oswalt, Maria Bamford

IMDb
TVDb
Wikipedia
TVmaze
EPGuides


Titlovi

« Zadnja izmjena: 28.07.2016. 13:40:11 maksi »
Mrzim lopatare i limune

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: BoJack Horseman
« Odgovor #1 : 22.07.2016. 20:28:24 »
Obnovljeno za četvrtu sezonu.

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: BoJack Horseman
« Odgovor #2 : 10.01.2017. 21:24:53 »
Super serija. Malopre odgledao epizodu "Fish out of water" ekstra epizoda  clapp

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: BoJack Horseman
« Odgovor #3 : 11.01.2017. 11:17:18 »
Serija je fantastična. Mislim da je prije par dana, ako ne jučer (ili čak i danas?) bilo godinu dana kako sam ju počeo gledati. Treća sezona je fenomenalna.
Cijela serija, zapravo, je izvanredni blend humora, satire, dobre animacije, super voice-actinga, a opet i emocija te izvrsne priče. Obožavam seriju i stvarno ju rade dobro.

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: BoJack Horseman
« Odgovor #4 : 14.01.2017. 19:09:16 »
Super serija. Malopre odgledao epizodu "Fish out of water" ekstra epizoda  clapp


To je pretpostavljam ona epizoda pod vodom, fantastična je, možda i najbolja.


Nije me serija kupila u startu ali zbog takvih epizoda i detalja koji se provlače mi je vremenom postala dosta dobra.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: BoJack Horseman
« Odgovor #5 : 14.01.2017. 19:17:26 »
Super serija. Malopre odgledao epizodu "Fish out of water" ekstra epizoda  clapp
To je pretpostavljam ona epizoda pod vodom, fantastična je, možda i najbolja.
Tako je, to je ta. Meni je fascinantno koliko je serija dobila puno pozornosti zbog te epizode i više kritičara ju je uvrstavalo u najbolje epizode serija godine. Epizoda nevjerojatno dobra.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: BoJack Horseman
« Odgovor #6 : 24.08.2017. 22:18:54 »
Nova sezona počinje 8. 09. 2017.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: BoJack Horseman
« Odgovor #7 : 08.09.2017. 00:24:33 »
Evo izlazi danas. Ajme, nisam spreman. Svi kritičari apsolutno obožavaju četvrtu sezonu a danski filmski magazin Ekko dao joj je 6 od 5 zvjezdica po prvi put u svojoj povijesti, kršeći tako pravilo od pet zvijezdica >> http://www.ekkofilm.dk/anmeldelser/bojack-horseman-saeson-4/

Očekujem da na kraju budem apsolutno smrdan. Ja ne mogu opisati koliko volim ovu seriju... Mislim da bi pametno bilo i da rewatcham dio 3. sezone prije toga. Ili cijelu seriju, realno. Ajme... Ne, nisam spreman.

Javim se za par dana. Preporuka svima koji nisu gledali, ne mogu je dovoljno preporučiti.

Offline Frankie Martino

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
Odg: BoJack Horseman
« Odgovor #8 : 12.09.2017. 14:53:55 »
Trecu sezonu bih svrstao medju najbolje sezone na televiziji svih vremena. Jedno ozbiljno delo.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: BoJack Horseman
« Odgovor #9 : 15.09.2017. 16:50:54 »
Kada sam pisao na forum prije tjedan dana govoreći da bi trebalo pogledati 3. sezonu da se prisjetim svega, pa mi je u glavu došlo da bih mogao pogledati i cijelu seriju opet (i to sam napisao)... nisam znao koje od tih ću napraviti, ili ću možda čak samo početi 4. sezonu.

Pogledao sam sve sezone, opet. I svaka sezona sve bolja i bolja, vidi se napredak u animaciji i ozbiljnosti...

Četvrta sezona neopisivo je dobra. Istinski posebna. Nevjerojatno emocionalno snažna. Ultrakvalitetna. Savršenstvo. Još sam više sigurniji u to da je ovo jedna od najposebnijih serija. Uživanje, osjećaji, smijeh, još osjećaja. Bravissimo!

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: BoJack Horseman
« Odgovor #10 : 21.09.2017. 22:05:32 »
Obnovljeno za petu sezonu.

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5318
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: BoJack Horseman
« Odgovor #11 : 21.09.2017. 22:08:12 »
Odlično  kokicekola




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: BoJack Horseman
« Odgovor #12 : 31.10.2018. 21:37:52 »
Obnovljeno za 6. sezonu!

Nisam puno pisao o petoj sezoni. Četvrta mi je još uvijek vrhunac serije. Peta sezona ima svoje briljantne dijelove (Free Churro), ali nije mi jednako jaka. Ovo mi je najdraža stvar na Netflixu, doduše, stoga naravno da mi se svidjela.

Offline bianconeriSRB

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 243
  • Spol: Muški
Odg: BoJack Horseman
« Odgovor #13 : 22.01.2019. 06:41:16 »
Mnogo pozitivnih komentara o seriji ovde! :O
« Zadnja izmjena: 22.01.2019. 09:25:11 maksi »