Općenito > Tutorijali

Brzo skidanje bez čekanja i kucanja kodova

(1/3) > >>

Šubi:
Pozdrav, sigurno se svi vi koji nemate premium živcirate jer morate stalno čekati,  nakon toga kucati kodove a skidanje opet ide sporo.
Pojavio se jedan novi servis, zove PremiumZilla i on vam omogućuje da skidate sa RapidShare, MegaUpload, Fileserve, Filesonic i Hotfilea, bez kucanja kodova, potpuno besplatno i brzo! :D



Kada se registrujete imate pravo da skinete 30 GB (sa svih hostera ukupno) a kada tih 30 GB potrošite imate 2 načina da nastavite koristiti ovu uslugu:

1) Da pozovete svoje prijatelje da se registruju preko vas (za svakog novog registrovanog dobijate po 30 GB a on dobija 20 GB za skidanje)
2) Da izbrišete cookije, izlogujete se, promjenite IP adresu i napravite novi nalog.


Dakle za početak, kliknite OVDJE, registrujte se.

Kada budete unosili linkove moraćete 1 po 1 da kopirate, dakle ovako:



Kliknemo na generate, pričekamo i dobijemo link



Kao što na slici piše, taj link kopiramo u jDownloader:



I stavimo da se skida, kao što vidite, ide punom brzinom:




Tip 1: Svoje prijatelje ćete pozvati tako što ćete na desnu stranu (gdje stoji Invite Your Friends) ispod toga vidjeti vaš link za pozivanje i to ćete dati svojim prijateljima.

Tip 2: Servis naveče (pošto bude puno ljudi) zna izbaciti pogrešan link, ako skidanje ne radi, vi probajte još jednom.

Tip 3: Naveče probajte da ne koristite FileServe, jer im trenutno taj server baguje.


King Eric:
Šubi, idu li tebi dodatni gigabajti ako se ljudi registriraju preko ovog linka? Ako idu, onda lijepo to i navedi.

forzajuve:
cini mise kao dobra stvar, samo kolika je brzina skidanja? jel kao na premium, i jel se moze vise toga odjednom skidat?

skalice.united:
evo meni ove linkove što su na rapidshare.com skida najvećom brzinom koju imam a to je 900,00kb
ne može više fileova skdiati nego 1 po 1

forzajuve:

--- Citat: skalice.united - 21.06.2011. 21:18:40 ---evo meni ove linkove što su na rapidshare.com skida najvećom brzinom koju imam a to je 900,00kb
ne može više fileova skdiati nego 1 po 1

--- Kraj citata ---

ja sam sad probo ali nista, ne prepoznaje mi jdownloader, jel moze preko nekog drugog? :)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju