Autor Tema: Brzo skidanje bez čekanja i kucanja kodova  (Posjeta: 9535 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Brzo skidanje bez čekanja i kucanja kodova
« : 21.06.2011. 20:29:37 »
Pozdrav, sigurno se svi vi koji nemate premium živcirate jer morate stalno čekati,  nakon toga kucati kodove a skidanje opet ide sporo.
Pojavio se jedan novi servis, zove PremiumZilla i on vam omogućuje da skidate sa RapidShare, MegaUpload, Fileserve, Filesonic i Hotfilea, bez kucanja kodova, potpuno besplatno i brzo! :D



Kada se registrujete imate pravo da skinete 30 GB (sa svih hostera ukupno) a kada tih 30 GB potrošite imate 2 načina da nastavite koristiti ovu uslugu:

1) Da pozovete svoje prijatelje da se registruju preko vas (za svakog novog registrovanog dobijate po 30 GB a on dobija 20 GB za skidanje)
2) Da izbrišete cookije, izlogujete se, promjenite IP adresu i napravite novi nalog.


Dakle za početak, kliknite OVDJE, registrujte se.

Kada budete unosili linkove moraćete 1 po 1 da kopirate, dakle ovako:



Kliknemo na generate, pričekamo i dobijemo link



Kao što na slici piše, taj link kopiramo u jDownloader:



I stavimo da se skida, kao što vidite, ide punom brzinom:




Tip 1: Svoje prijatelje ćete pozvati tako što ćete na desnu stranu (gdje stoji Invite Your Friends) ispod toga vidjeti vaš link za pozivanje i to ćete dati svojim prijateljima.

Tip 2: Servis naveče (pošto bude puno ljudi) zna izbaciti pogrešan link, ako skidanje ne radi, vi probajte još jednom.

Tip 3: Naveče probajte da ne koristite FileServe, jer im trenutno taj server baguje.


« Zadnja izmjena: 21.06.2011. 20:33:06 King Eric »

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Brzo skidanje bez čekanja i kucanja kodova
« Odgovor #1 : 21.06.2011. 20:34:57 »
Šubi, idu li tebi dodatni gigabajti ako se ljudi registriraju preko ovog linka? Ako idu, onda lijepo to i navedi.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Brzo skidanje bez čekanja i kucanja kodova
« Odgovor #2 : 21.06.2011. 21:10:14 »
cini mise kao dobra stvar, samo kolika je brzina skidanja? jel kao na premium, i jel se moze vise toga odjednom skidat?

Offline skalice.united

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1170
Odg: Brzo skidanje bez čekanja i kucanja kodova
« Odgovor #3 : 21.06.2011. 21:18:40 »
evo meni ove linkove što su na rapidshare.com skida najvećom brzinom koju imam a to je 900,00kb
ne može više fileova skdiati nego 1 po 1
« Zadnja izmjena: 21.06.2011. 21:22:21 skalice.united »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Brzo skidanje bez čekanja i kucanja kodova
« Odgovor #4 : 21.06.2011. 21:38:25 »
evo meni ove linkove što su na rapidshare.com skida najvećom brzinom koju imam a to je 900,00kb
ne može više fileova skdiati nego 1 po 1

ja sam sad probo ali nista, ne prepoznaje mi jdownloader, jel moze preko nekog drugog? :)

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Brzo skidanje bez čekanja i kucanja kodova
« Odgovor #5 : 21.06.2011. 22:04:29 »
Šubi, idu li tebi dodatni gigabajti ako se ljudi registriraju preko ovog linka? Ako idu, onda lijepo to i navedi.

Od svakog novog registrovanog preko mene ja dobijam 30 GB,a on kao početnik 20 GB.  :)

cini mise kao dobra stvar, samo kolika je brzina skidanja? jel kao na premium, i jel se moze vise toga odjednom skidat?

Možeš skidati koliko hoćeš stvari odjednom, samo moraš ubacivati 1 po 1 link u PremiumZillu.

evo meni ove linkove što su na rapidshare.com skida najvećom brzinom koju imam a to je 900,00kb
ne može više fileova skdiati nego 1 po 1

Kako ? Evo ja skidam 3 fajla istovremeno, ali sve što morate je DODATI 1 po 1 link u PremiumZillu.



evo meni ove linkove što su na rapidshare.com skida najvećom brzinom koju imam a to je 900,00kb
ne može više fileova skdiati nego 1 po 1

ja sam sad probo ali nista, ne prepoznaje mi jdownloader, jel moze preko nekog drugog? :)

Šta ti se pojavi? Koje si linkove stavljao? (FS ne preporučujem da stavljaš naveče). Probaj preko browsera, ako tako ne radi, onda neće ni preko jDownloadera

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Brzo skidanje bez čekanja i kucanja kodova
« Odgovor #6 : 21.06.2011. 22:07:07 »
Šubi, idu li tebi dodatni gigabajti ako se ljudi registriraju preko ovog linka? Ako idu, onda lijepo to i navedi.

Od svakog novog registrovanog preko mene ja dobijam 30 GB,a on kao početnik 20 GB.  :)

Sad lijepo daj i jedan normalan link tako da ti ljudi ne moraju dati 30 GB. Možda te netko ne voli i na taj ti način želi napakostiti. ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Brzo skidanje bez čekanja i kucanja kodova
« Odgovor #7 : 21.06.2011. 22:08:25 »
Šubi, idu li tebi dodatni gigabajti ako se ljudi registriraju preko ovog linka? Ako idu, onda lijepo to i navedi.

Od svakog novog registrovanog preko mene ja dobijam 30 GB,a on kao početnik 20 GB.  :)

cini mise kao dobra stvar, samo kolika je brzina skidanja? jel kao na premium, i jel se moze vise toga odjednom skidat?

Možeš skidati koliko hoćeš stvari odjednom, samo moraš ubacivati 1 po 1 link u PremiumZillu.

evo meni ove linkove što su na rapidshare.com skida najvećom brzinom koju imam a to je 900,00kb
ne može više fileova skdiati nego 1 po 1

Kako ? Evo ja skidam 3 fajla istovremeno, ali sve što morate je DODATI 1 po 1 link u PremiumZillu.



evo meni ove linkove što su na rapidshare.com skida najvećom brzinom koju imam a to je 900,00kb
ne može više fileova skdiati nego 1 po 1

ja sam sad probo ali nista, ne prepoznaje mi jdownloader, jel moze preko nekog drugog? :)

Šta ti se pojavi? Koje si linkove stavljao? (FS ne preporučujem da stavljaš naveče). Probaj preko browsera, ako tako ne radi, onda neće ni preko jDownloadera

da da, bilo je preko fs, probat cu sad jedan link sa mu pa da vidim oce li radit, ako ne jbg onda  ;D

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Brzo skidanje bez čekanja i kucanja kodova
« Odgovor #8 : 21.06.2011. 22:27:42 »
Šubi, idu li tebi dodatni gigabajti ako se ljudi registriraju preko ovog linka? Ako idu, onda lijepo to i navedi.

Od svakog novog registrovanog preko mene ja dobijam 30 GB,a on kao početnik 20 GB.  :)

Sad lijepo daj i jedan normalan link tako da ti ljudi ne moraju dati 30 GB. Možda te netko ne voli i na taj ti način želi napakostiti. ;D

Baš si bezobrazan Eriče.  :P ;D Lijepo je činiti dobra djela, a pogotovo meni.  ;D ;D


@Juve, probaj sa FSC, daleko najbolje ide  :)

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Brzo skidanje bez čekanja i kucanja kodova
« Odgovor #9 : 07.07.2011. 23:00:25 »
Evo programa http://www.mipony.net/en/download.php radi bolje nego jdown, meni je pokrenuo bez problema Filesonic i Fileserve na free user.. radi u kooperaciji sa http://captchatrader.com.. lagan je za korišćenje.. e sad Filesonic zna da zajebava da ne da veći fajl od 400 mb da kupiš kao free user.. imam sad jedan generator koji spašava situaciju.. http://generatory.3xg.pl/ sa njim sam kupovao dosta stvari sa Filesonic koji su išli i po par gb... znači samo nakucate ovih reči da dobijete te poene na http://captchatrader.com kad sedite za računarom i ubacite linkove i program će sam da radi sve i vama se oduzimaju ti poeni što imate na računu kod http://captchatrader.com koje ste dobili kucajući te reči.. toliko možete odvojit vremena malo pa nakucati tih reči i poena pa ostavit nek radi bez vas sve ostalo..
Ovo sam napisao već na jednom domaćem sajtu.. sad sam samo iskopirao.. jer video sam da ima ovde tema.. pa reko da ne pišem/otvaram temu nekog tipa jdown..  :)
iShare, noProfit


Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Brzo skidanje bez čekanja i kucanja kodova
« Odgovor #10 : 07.07.2011. 23:51:44 »
Nenade, ja do sada nikada nisam imao problem da pokrenem kao free user Filesonica i Fileserve. A captchatrade sam koristio jedno vreme. Smori prilicno to kuckanje jos pogotovo ako moras da cekas po 10-20 sec i vise da dobijes novi kod. A posle brzo ispucas to. Dok god je MU aktuelana ja ne brinem.
Ovaj mipony je neka konkurencije JD-u?  ???

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Brzo skidanje bez čekanja i kucanja kodova
« Odgovor #11 : 08.07.2011. 00:04:20 »
svidja mi se ovaj mipony, samo mi se cini da nije bas puno brze nego kad sam inace skido nesto sa mu....

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Brzo skidanje bez čekanja i kucanja kodova
« Odgovor #12 : 08.07.2011. 07:50:21 »
90+% stvari skinem sa RS/MU/NL.. al neke stvari ne mogu se naći na ta tri host servera zato jer su na FS/FSV.. zato korisitm ovaj program.. pa neću vući gilm od 10-ak giga preko njih kad kod Vijetnamaca kupim to preko MU il kod Nemaca preko NL/RS.. ja sam želeo da vam pokažem da taj program radi bolje trenutno od jdown zbog captcha.. nije mi problem nakucati tih reči.. jer ne znam šta tu ima toliko teško.. sem ako ste toliko lenji to je već nešto drugo..
iShare, noProfit


Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5744
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Brzo skidanje bez čekanja i kucanja kodova
« Odgovor #13 : 22.07.2011. 19:39:38 »
Jel ova stranica još radi? Ne mogu ju otvoriti?

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.

Tags: