Razno > Prijedlozi i kritike

Pohvala :)

<< < (3/7) > >>

joca.ntc:
Hahaha, ne mogu da verujem, ovo ko da sam ja pisao  rofl isto smo godište, takođe se (ne)spremam za prijemni i pratim ovaj forum već mesec dana. I hteo sam da kad se završi prijemni i ja krenem sa prevodom nekih serija, tj. već sam počeo da prevodim neke, ali očigledno one koje niko ne gleda, a da prevodim Hanu Montanu i ostale Diznijive gluposti samo da bi moja sestra gledala, nemam nameru.  xD E da, još nešto, ako bi želeo da prevedimo nešto zajedno, pošto smo obojca novi oko prevođenja, pošalji poruku da se dogovorimo (možemo da podelimo seriju na pola, ili da ja iskontrolišem tvoj prevod i obrnuto). Subashiana(Ulinsky, da da znam ko si  :P) mogo bi i ti da se priključiš. 

zkarlov:
Čitajući vas padne mi jedna pjesma na pamet....

joca.ntc:
Hahahah zkarlov, de ti to pade na pamet

P.S Vlak u snijegu, koliko dugo nisam gledao taj film xD

Milanche.:

--- Citat: igniss - 16.06.2011. 20:15:59 ---Ove dve teme mogu da ti budu od koristi, s obzirom na trenutak u kom se nalaziš:

http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,3752.0.html

http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,5183.0.html

--- Kraj citata ---
Hehe, hvala. Pogledao sam teme, mislim da ce mi pomoci oko prijemnog iz sprskog :D , a za pomoc, ako bude trebala javicu se, ali sto se matematike tice neki covek je uradio sve zadatke i stavio to na youtube, tako da se nadam da mi pomoc nece trebati.


--- Citat: Parazit - 16.06.2011. 21:12:59 ---Vidi ga šta nam je pristojan, na kraju skoro svakog posta kaže hvala.
Šćepo ugledaj se na ovog 15ogodišnjaka. ;D
Momčino dobro došao clapp samo hrabro i čuvaj se onih šta darove nose.

--- Kraj citata ---
Pa trudim se da mi postovi izgledaju sto urednije i ozbiljnije, i trudim se da zvucim sto bolje, pre svega da na neki nacin tako i dam postovanje vama starijima koji ste ovde. Iako sam najmladji, kako vidim, trudicu se da zvucim sto pametnije i zrelije, kako bi se toliko koliko uklopio.
 ;D

--- Citat: joca.ntc - 16.06.2011. 22:51:26 ---Hahaha, ne mogu da verujem, ovo ko da sam ja pisao  rofl isto smo godište, takođe se (ne)spremam za prijemni i pratim ovaj forum već mesec dana. I hteo sam da kad se završi prijemni i ja krenem sa prevodom nekih serija, tj. već sam počeo da prevodim neke, ali očigledno one koje niko ne gleda, a da prevodim Hanu Montanu i ostale Diznijive gluposti samo da bi moja sestra gledala, nemam nameru.  xD E da, još nešto, ako bi želeo da prevedimo nešto zajedno, pošto smo obojca novi oko prevođenja, pošalji poruku da se dogovorimo (možemo da podelimo seriju na pola, ili da ja iskontrolišem tvoj prevod i obrnuto). Subashiana(Ulinsky, da da znam ko si  :P) mogo bi i ti da se priključiš. 

--- Kraj citata ---
Odlicna ideja, samo da prodje prijemni i odmah se bacam na posao. Stvarno uzivam u serijama, tako da mi to nije problem. Cak bih voleo da prevodim Fringe 4 sezonu ako je moguce, videcemo, ima vremena. Poslacu ti PM, pa cemo se dogovoriti.

Jos jednom hvala svima ! :)

nebojsa66:

--- Citat: Milanche. - 16.06.2011. 23:45:53 ---

--- Citat: Parazit - 16.06.2011. 21:12:59 ---Vidi ga šta nam je pristojan, na kraju skoro svakog posta kaže hvala.
Šćepo ugledaj se na ovog 15ogodišnjaka. ;D
Momčino dobro došao clapp samo hrabro i čuvaj se onih šta darove nose.

--- Kraj citata ---
Pa trudim se da mi postovi izgledaju sto urednije i ozbiljnije, i trudim se da zvucim sto bolje, pre svega da na neki nacin tako i dam postovanje vama starijima koji ste ovde. Iako sam najmladji, kako vidim, trudicu se da zvucim sto pametnije i zrelije, kako bi se toliko koliko uklopio.
 ;D


--- Kraj citata ---

Ne moraš se truditi, nema tu toliko puno pametnih... Samo ludih!  ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju