Razno > Prijedlozi i kritike

Pohvala :)

(1/7) > >>

Milanche.:
 Pre svega, pozdrav za PO od relativno mladog clana. Trudicu se da budem sto kraci.

Pratim vas mali period, mozda mesec dva, s obzirom da vi postoji jako dugo. Za vas sajt sam cuo od oca, koji je skidao prevode sa ovog sajta, pa sam odlucio da se registrujem i vidim ustvari kako sve ovo izgleda, posto sam video da postoje i neke povoljnosti. Dakle prvo bih hteo da vas pohvalim, sto sam zahvaljujuci vama, pronasao i gledao serije koje su stvarno ostavile lep utisak meni. Da nije bilo vas, sigurno nebih cuo za serije Lie to Me, Fringe, Mentanist..

Znam da sve ovo znate, ali zeleo bih da dodam jos nesto. Ja predpostavljam da sam jedan od mladjih ovde, posto imam svega 15 godina. Ali stvarno dozivljavam ovo mesto ozbiljnim, i kao neko mesto buducnosti ili sta god, hocu da kazem, nebih voleo da se ovako nesto raspadne, a verujem ni vi. Planiram da cim mi prodje prijemni ispit, pomocu nekih vasih tuteva, pocnem i sam da pravim tutorijale i dopirnesem sajtu. Za pocetak, mislim da ce to biti dovoljno nekom skromnom donacijom od 10e, posto ja vise ni nemam, ili su mi potrebne za nesto drugo. Iako nemam neki rank ili duznost ovde, voleo bih da se vremenom osetim barem delom kao deo ovog tima. Drago mi je sto na ovom forumu nisu dozvoljene svadje izmedju balkanskih naroda. POminjem to zato sto vidim da ima hrvatskih i srpskih prevoda, pa predpostavljam da ima onda i clanova iste nacionalnost, ali hvala bogu ta neka mrznja koja je po meni i nepotrebna, ovde ne postoji. Cini mi se da ste ovde da bismo diskutovali o dobrim serijama, druzili se, i pomagali jednima drugima kad mozemo. Mislim da je to odlicna svrha svega ovoga.

Dosta sam pisao, siguran sam da ce mali broj ljudi procitati ovo, ali imao sam potrebu da napisem ovo. Naravno, usput se zahvaljujem i svim prevodiocima a pre svega imenu koje mi je ostalo u glavi a to su SuperSerb i aca_coa. Zelim da se zahvalim i pohvalim PO timu sto se trude da sve ucine bolje, i da poboljsaju stvari(otkad pratim PO, evo skoro je promenjen style foruma smf-a, a kako se secam i sajt je pre bio drugaciji). I jos jednom kazem, nadam se da cu u buducnosti moci da pomognem da se ovo razvije, zato sto mislim da ovo moze i te kako da napreduje, i da ima veliku buducnost.

Hvala sto ste mi dozvolili da napisem ovo, pozdrav :)

SuperSerb:
Nema na čemu druže, dobro doš'o. :)

igniss:
Dobro došao! (Malo me brine kako ćeš da prođeš na maturskom iz srpskog rofl)

zkarlov:
Dobro došao i želim ti ugodno druženje na forumu...  smileyNO1

Milanche.:

--- Citat: igniss - 16.06.2011. 19:56:04 ---Dobro, došao! (Malo me brine kako češ da prođeš na maturskom iz srpskog rofl)

--- Kraj citata ---
Hehe, nadam se da ce biti dobro, ali i ako budemo ja i ti nastavljali neku pricu, mislim da mesto za to nije ovde.

@Hvala svima na dobrodoslici !  :rose:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju