Autor Tema: Weeds  (Posjeta: 57262 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Doggy

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 77
Odg: Weeds
« Odgovor #240 : 08.10.2012. 20:41:47 »
meni je jos ok bila do zadnje epizode, koja je totalno otisla u quratz... mrzim takve nagle skokove u daleku buducnost... a i shane me razocaral...

Offline banalek

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: Weeds
« Odgovor #241 : 02.12.2012. 23:08:25 »
Hvala za prevode. Sada imamo kompletno prevedenu seriju  clapp

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: Weeds
« Odgovor #242 : 14.04.2013. 16:48:46 »
Evo i ja odlgedao osmu sezonu. Očekivao sam da me bar malo više nasmeje, ali ništa. Kraj, očajan.
Jedina svetla tačka, bilo je par prevoda, koji su me stvarno nasmejali. Ne sećam se ko je prevodio, ali Steva, Pink, titlovi.com, Mesi i slični fazoni su mi izazvali salvu smeha.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Weeds
« Odgovor #243 : 29.05.2015. 10:39:25 »
počeo sam gledat jer sam prije par godina morao pogledati 3-4 epizode iz pete sezone, mislim. i bile su mi dosta dobre.

međutim, odustajem poslije sezonu i pol, za koju mi je trebalo više od tri mjeseca da odgledam. nema smisla da dalje patim. sranje od serije.

Offline marjanbaz

  • Novi član
  • *
  • Postova: 34
Odg: Weeds
« Odgovor #244 : 06.01.2016. 17:13:32 »
Poceo sam ponovo da gledam Weeds, zbog devojke, ona nije gledala. Moram da kazem da je titl ocajan, znaci dno dna. Ljudi obrisite ovo, barem da se zna da nema titla, nego ovako. Meni licno ne treba, gledam bez titla, ali devojka ne zna engleski toliko dobro, pa joj treba, a seriju je prevodio neko (DRAGAN15 & mutke77) ko zna engleski koliko ja japanski pa titl samo odmaze, jer pise nesto sto se uopste ne desava u seriji. Sa ovim titlom mozete da gledate i Dinastiju ladno, jer ce isto da se uklopi.  drinks

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Weeds
« Odgovor #245 : 07.01.2016. 10:11:44 »
Gledaj ovaj hr = Mrena meni je on ok,cim je prosao proveru onda je ok...mozda si ti skinuo drugu verziju,pozz :)

Offline Youdirtyrat

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
Odg: Weeds
« Odgovor #246 : 07.01.2016. 10:23:03 »
Novih titlova je sve manje a ti bi počeo brisati i stare. Kao da ljudi čekaju u reda za prevođenje.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Weeds
« Odgovor #247 : 07.01.2016. 20:20:27 »
izgleda da ne bi strajka ne bi znali da ima gomila ljudi koja gleda serije bez titlova ali im isti trebaju zbog nekog drugog. mislim da ima stotinu slicnih postova od pocetka strajka.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Youdirtyrat

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
Odg: Weeds
« Odgovor #248 : 07.01.2016. 23:16:23 »
Pa nije čudo, svaki korisnik interneta je i potencijalni poznavalac engleskog jezika.Mnoge mrzi čekati prevode.Samo što serije koje čuvam na DVDijevima volim da imaju prevode.

Offline marjanbaz

  • Novi član
  • *
  • Postova: 34
Odg: Weeds
« Odgovor #249 : 09.01.2016. 18:18:14 »
izgleda da ne bi strajka ne bi znali da ima gomila ljudi koja gleda serije bez titlova ali im isti trebaju zbog nekog drugog. mislim da ima stotinu slicnih postova od pocetka strajka.

Pa da ne znam engleski jezik, ne bih ni znao da je titl ocajan, logicno zar ne?

Citat:
Gledaj ovaj hr = Mrena meni je on ok,cim je prosao proveru onda je ok...mozda si ti skinuo drugu verziju,pozz

Pa to je taj titl. Mrzi me sad, ali mogao bih iz jedne epizode da pribelezim jedno 10-15 bisera prevodjenja.

Da se razumemo, cenim i postujem potroseno vreme i trud, ali evo ja cu da se prijavim da prevodim neku italijansku seriju na primer, ne znam italijanski, ali nemoj neko da je rekao rec, jer sam ja potrosio vreme na to. Pa nije u tome poenta, bolje je da nema nikakav titl nego da prevodi neko ko ne zna odredjeni jezik. Ovi koji su prevodili Weeds veze nemaju sa engleskim. Barem ova prva sezona koju gledamo sada.

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Weeds
« Odgovor #250 : 09.01.2016. 20:02:46 »
Moje misljenje je da ako ti se ne svidja ne treba da se kudis,nego nemoj da ubacujes prevod i problem resen,ja sam malo odgledao i bilo je ok,hteo sam da ti pomognem...pozz drinks

Offline marjanbaz

  • Novi član
  • *
  • Postova: 34
Odg: Weeds
« Odgovor #251 : 10.01.2016. 00:22:04 »
Sad dolazimo do one moje poente, ja cu da prevodim neku italijansku seriju, a tebi ako se ne svidja nemoj da koristis titl, gledaj bez njega. Samo kazem da nije poenta u tome, vec u kvalitetu. Da ne pricam o srpsko-hrvatskom jeziku, gde umesto "sa mnom" stoji "samonom"....i tome slicne stvari.

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Weeds
« Odgovor #252 : 10.01.2016. 08:17:35 »
Ok,iskuliraj prevod i nemoj da kukas...nije obavezan,ako ti se svidja koristi ako ne nemoj i neces imati problema.Prevoodi su ovde da pomognu,ako ti ne pomazu nemoj da ih korisris i kukas.Ako ti ne odgovaraju uradi edit i gotovo...

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Weeds
« Odgovor #253 : 10.01.2016. 08:23:07 »
Ok,iskuliraj prevod i nemoj da kukas...nije obavezan,ako ti se svidja koristi ako ne nemoj i neces imati problema.Prevoodi su ovde da pomognu,ako ti ne pomazu nemoj da ih korisris i kukas.Ako ti ne odgovaraju uradi edit i gotovo...

p.s. pricas o kvalitetu a dobijas ovo free,kakvi ljudi...svaka cast  ???

Offline marjanbaz

  • Novi član
  • *
  • Postova: 34
Odg: Weeds
« Odgovor #254 : 11.01.2016. 01:06:05 »
Pa nebitno sto je free aman, i ti dobijas gomilu stvari free pa trazis odredjeni kvalitet. Google ti je free koliko ja znam, pa bih bas voleo da cujem sta bi rekao da ukucas "prodajem ves masinu" a google ti izbaci rezultate za c++ programiranje?! Jel bi rekao pa nema veze, ipak ja ne placam gugl, zadovoljan sam, sta da radim?! Ajde keve ti, pusti me tih fora. Ljudi rade vecinu stvari na netu na dobrovoljnoj bazi, ali se svuda ocekuje neki kvalitet. Ja sam bio admin jednog foruma o satelitskoj televiziji i svaki tutorial je morao da bude savrsen, ako se neko zalio na nesto ili imao neku primedbu resavali smo. Niko nije bio u fazonu "druze ovo ti je free, ako ti se ne svidja idi dalje". Taj stav sam od celog interneta samo ovde video, gde ne smes da pitas za prevod slucajno, kao da sami bogovi sa Olimpa rade na njima. Aman ljudi, pa jel se ponasaju prema vama tako na drugim forumima, kad odete na neki auto forum da pitate nesto, ili na neki IT forum, ili vam imate problema sa zdravljem pa pitate na nekom takvom sajtu?! A trebalo bi, s obzirom kako se ponasate prema vasim clanovima.

Uostalom, ovo je sajt vezan za titlove...ako je takva situacija, stavite u disclaimer kada se novi clanovi registruju da znaju da slucajno ne sme da se kaze da je los titl, pa makar bio ocajan.

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Weeds
« Odgovor #255 : 11.01.2016. 08:13:48 »
Ne znam sta ti kazem,nemas razloga meni da se zalis nemam uticaj ovde,a u pravu si za vecinu stvari ali jbg takva je politika sajta.Iskreno bas me briga to je njihovo...

p.s. i ne dobijam vecinu free,lupas ali jbg...
« Zadnja izmjena: 11.01.2016. 09:26:28 MilanRS »

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Weeds
« Odgovor #256 : 11.01.2016. 09:26:13 »
Pustili smo vas da se malo ispričate.
Što se tiče prevoda, prihvaćeni su po tadašnjim pravilima, a ako neko zna dovoljno dobro engleski da zna da je nešto pogrešno u prevodu očekujemo da ih poboljša kako bi se zamijenili za postojeće.
Inače, nismo našli prevode sa gorenavedenim potpisima, ili su ti prevodi preuzeti sa nekog drugog sajta ili su nam promakli u pretrazi.
Žalbe na odgovore administracije u slučaju kad administracija uopšte nije odgovarala su stvarno smiješne. Bar bi administratori sa satelitskih foruma trebalo da znaju da li je odgovor napisao neko kome piše ispod nicka moderator/administrator ili drugi korisnik.