Autor Tema: Once Upon a Time  (Posjeta: 246792 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1050 : 04.05.2017. 21:25:46 »
Everbody sing! rofl
Ove nedelje dugonajavljivana muzicka epizoda

 
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1051 : 05.05.2017. 11:57:35 »
I vreme je bilo za malo dizni atmosfere.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1052 : 08.05.2017. 15:23:04 »
Lepa epizoda.

Redzinin performans je bio spektakularan. Kao i njena pesma. Nisu zaostajali ni Kuka i Zelina. Mozda su Snezana i Princ mogli da dobiju bolji materijal, ali dobro.

Na kraju.
Spoiler for Hiden:
Ema, Kuka. Svi na krovu. Vencanje. Bilo je lepo. Nedostajala je jedna ovakva epizoda ovom bajkovitom svetu.

Inace, Dzenifer Morison (Ema) je saopstila da napusta seriju nakon ove sezone.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1053 : 11.05.2017. 15:03:16 »
Zašto zaboga? Verovatno ni neće biti onda više sezona... mada ko će ih znati...

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1054 : 11.05.2017. 22:52:38 »

Ja se nadam da ste uzivali u mojim prevodima kao i prevodima pesama u prosloj maksimalno sam se potrudila da nijedna ne bude ostecena a da bude rime svuda.
Spoiler for Hiden:
Postoji mogucnost ributovanja serije sa Rampijem i Redzinom mada po meni bez Morisonove nije to ta ista serija i bolje da je zavrse,
Spoiler for Hiden:
Poslednja bitka se blizi spremite  kokicekola i uzivajte u Poslednjoj bici a mozda i poslednjoj epizod. Uskoro cemo saznati.
Uzivajte  kokicekola kokicekola kokicekola kokicekola
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1055 : 12.05.2017. 01:48:46 »
Obnovljeno za sedmu sezonu.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1056 : 15.05.2017. 00:55:23 »
Seriju napustaju i Snezana, Princ, Henri, Bela i Zelena.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1057 : 15.05.2017. 16:06:30 »
Da je ovo bilo finale serije, zaista bi ispalo divno. Ovako, znajuci da nije, na neki nacin ostaje nedovrseno.

Svejedno, dobre dve epizode. Kada se pogleda unazad, OUAT je ako nista drugo uvek znao kako da zavrsi sezonu. Uprkos svim nedacama i problemima tokom iste, kraj bi imao svoj smek.

Lepo je bilo na pocetku videti malog Henrija, i onda sadasnjeg. Koliko je decko narastao za ovih 6 godina.

Svi su na neki nacin dobili svoj srecni kraj. Ili pocetak. Sto i jeste srz bajki.

Videcemo kako ce sve izgledati dalje. Cak sam i pre ovog finala i tokom njega bio spreman da zamrzim nastavak ali.
Spoiler for Hiden:
Videvsi odraslog Henrija i njegovu cerku na kraju, opet me hvata neizdrz za novom sezonom.

Da, bice dosta repetativno. Verovatno. Cak i ne verujem toliko scenaristima, niti likovima, ali opet jedva cekam.

Nedeljna doza OUAT-a ne moze da skodi.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline igorm75

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1058 : 29.06.2017. 21:27:05 »
Da li neko moze da mi preporuci neki jednostavan nacin za prepravku titilova za Web verziju.
Web verzija traje minut duze i obicno pomeranje FPS ne pomaze.
Jedini nacin koji ja znam je da radim red po red.
Interesuje me da li postoji jednostavniji nacin?
Hvala na pomoci.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1059 : 10.10.2017. 21:13:57 »
Pogledana 9., 10., i 11.  :)

Već se zna da se gube kroz čitavu sezonu, ali ovo su mi bile zadovoljavajuće epizode. Pogotovo dio u njihovom pravom svijetu. Rumple i Regina su imali odlične scene, jedne od boljih ove sezone. Ne znam kako će Emma poraziti TU osobu, nadam se da i neće.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1060 : 10.10.2017. 22:12:12 »
Mene serija mnogo smorila, nikako da pogledam 6. sezonu a i ko zna kad ću....

Offline Dark_Princess

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 347
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1061 : 12.10.2017. 16:54:22 »
I mene. Prvo me je smorio onaj deo sa
Spoiler for Hiden:
Petrom Panom
i kad sam se nekako izmucila to da odgledam opet mi je bila super i onda me je opet smorio deo sa
Spoiler for Hiden:
Arturom
tako da se sad jos vrtim oko toga. Verujem da kad izgledam to da ce opet biti bolje. Bar se nadam. ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1062 : 19.10.2017. 01:46:44 »
Pogledana 12., 13. i 14.  :)

Dajte taj spinoff Rumpleu. Toliko priča za ispričati pošto je toliko star. Zgodan twist sa njegovim malim, sviđa mi se. I dalje mogu iznenaditi kada to žele. Ostalo me ne zanima, samo Rumple.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1063 : 09.11.2017. 03:32:59 »
Pogledana 15., 16., i 17.  :)

Sa Kukom mini story arc prerazvučen i fakat se previše ponavljaju zadnjih par sezona. Crna vila i Gideon ne baš previše zanimljivi. Jedva čekam završiti ovu sezonu pa na sedmu koja je već počela prije par tjedana, ali veseli me što idu isponova.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1064 : 11.11.2017. 03:13:02 »
Pogledana 18. i 19.  :)

Wooow, sa Rumpleom su twistovi uvijek dobri kvalitetno napravljeni pa tako i sada.
Spoiler for Hiden:
On je rođen kao spasitelj i trebao je biti. Sviđa mi se jako ta ideja, ali nije postao zbog svoje majke. Naravno, lagao je opet Belle i svima ostalima da ju je sredio.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1065 : 15.11.2017. 23:23:39 »
Pogledana 6. sezona  :)

20. epizoda skroz dobra. Inače su muzikčke epizode vrlo zahtjevne, ali ovo su dobro napravili i pjesme su bile cheesy tako da su funkcionirale. Samo pozitiva cijelo vrijeme. Zadnje dvije isto ok epizode, svako dobije svoju minutu. Nekako se radujem sedmoj sezoni jer će biti praktički reboot serije i neće biti pola glumaca, ali zato Rumple i Regina ostaju.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1066 : 06.02.2018. 21:45:58 »
Trenutna sezona biće finalna sezona.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1067 : 07.02.2018. 00:10:11 »
Hvala Bogu!  drinks

Offline Venom

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1068 : 21.05.2018. 06:31:01 »
Konacno se i ovo zavrsilo. Finale sezone nije lose, ali citava sezona je bila "visak". Definitivno su trebali zavrsiti nakon 6. sezone.

Hvala na prijevodima.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1069 : 21.05.2018. 23:06:25 »
Taman sve izašlo pa uskoro na zadnju sezonu  :)

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1070 : 10.11.2019. 09:57:07 »
Odgledao cijelu. Ima dosta uspona i padova, ali sveukupno je zabavna.

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2682
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #1071 : 29.01.2020. 11:16:27 »
Trenutno gledam sedmu sezonu, dosta kasnim. Proletelo vreme otkako sam pauzirao na početku šeste sezone pre nekoliko godina.  :)

Sviđa mi se radnja zadnje sezone, ali Pepeljuga i nov Henri veoma loše glume, čak i za moje kriterijume.  ;D Redžina u svakoj sezoni sve lepša i lepša.   :D

Jovane, hvala na titlovima za S07.  drinks