Autor Tema: BBC The Life Of Mammals  (Posjeta: 3708 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ExtraJa

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
BBC The Life Of Mammals
« : 22.04.2011. 22:18:25 »

Opis:
Život sisara je odlični dokumentarni serijal koji nam predstavlja čuveni Sir David Attenborough u kojem svaka od 10 epizoda prikazuje život i navike raznih grupa sisara. Ovo je jedan od ukupno pet serijala Life koje je Sir David Attenborough odradio i to: Life on Earth, The Life of Birds, The Life Of Mammals, Life in the Undergrowth, i na kraju Life iz 2009. kao kruna svega. Iako je Sir David Attenborough u serijalu Life on Earth prikazao mnoge sisara ipak je ostalo mnogo toga nerečenog i neprikazanog što ovaj serijal u potpunosti nadoknađuje.

Žanr: dokumentarna
Kanal: BBC One
Godina: 2002.

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

« Zadnja izmjena: 28.06.2015. 13:38:36 maksi »

Offline ExtraJa

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
Odg: BBC The Life Of Mammals (Život sisara)
« Odgovor #1 : 28.04.2011. 22:27:22 »
Nisam siguran šta pravila kažu o najavi novih titlova-serija (otkako je izdvojen dio za dokumentarce) da li i dalje treba praviti temu u prijedlozi serija ili je dovoljno ovdje?

Budući da sam ja već najavio da je posao u toku reći ću da sam završio dvije epizode pa da nadređeni dodaju ovaj serijal na sajt a ako treba pisati i u forumu prijedlozi nema problema samo recite!   :-[

Offline ExtraJa

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
Odg: BBC The Life Of Mammals (Život sisara)
« Odgovor #2 : 05.10.2011. 14:18:58 »
Nakon duge i teške bolesti sa velikom radošću javljam da je još jedan "pravi" dokumentarni serijal "preminuo" tj. sredio sam ga - napokon!!!  Oni koji su mi se javili i rekli da čekaju da kompletiraju, eto vam i uživajte!!   drinks