Općenito > Općenito

Avatar, ali ne serija!

<< < (2/2)

dreambett:

--- Citat: slowrun - 28.09.2008. 16:31:07 ---http://img37.picoodle.com/img/img37/3/9/28/f_Twostupidgim_0896732.gif

Hteo sam ovo ali je prevelik, oko 380k...
ići će nešto drugo...
Ali sam umirao od smeha kada sam ovo prvi put video... a i sada me nasmeje :)

--- Kraj citata ---

 ;D Probaj smanjit to u Photoshop-u (ako imash) na 100x100, smanjit će ti se i veličina, ako i onda ne budeš mogo stavit onda smanji kvalitetu kod spremanja u fotošopu.

simac:

--- Citat: slowrun - 28.09.2008. 16:31:07 ---http://img37.picoodle.com/img/img37/3/9/28/f_Twostupidgim_0896732.gif

--- Kraj citata ---

LOL, vidija san ovo odavno, jesi gleda snimku pa cua kako je puklo ajmeeeee. ;D

slowrun:
@dreambett
Koristim Video Avatar, malo je... kao bih rekao... mnogo mi laksi od photoshop-a :)
Ali probaću sa 100x100. Stavio sam 10fps, mogu to smanjiti, mogu smanjiti i kvalitet, ali bude zrnasto jako.

@Šimac
Gledao sam i pre. A juče sam skinuo snimak pa sam pravio avatar.
Prvo sam ga naravno odgledao nekoliko puta i opet se tako slatko ismejao, onda sam tek prionuo na posao... :)

A u pravu si, kad je pukla tamburom o beton, tačno se čulo kako prazna zveči...  :'(

Uradili su to i rusi. Naći ću ih :)

dreambett:

--- Citat: slowrun - 28.09.2008. 16:47:27 ---Koristim Video Avatar, malo je... kao bih rekao... mnogo mi laksi od photoshop-a :)
Ali probaću sa 100x100. Stavio sam 10fps, mogu to smanjiti, mogu smanjiti i kvalitet, ali bude zrnasto jako.


--- Kraj citata ---

Da photoshop je dosta kompliciran za ''obične smrtnike''  :) , a čuj dosta je teško to sad preradit jer je snimljeno vjerojatno s mobitelom ili nekom kamerom na katastrofalno niskoj rezoluciji, a objema je zajedničko da puno zauzmu i niš koristi slika, a ak smanjiš kvalitetu to ispadne zrnasto ko što kažeš, a opet ak staviš mali fps imaš ne animaciju nego slideshow  ;D tak da je vjerojatno prilično uzaludan pokušaj. E jesi me sad natero da pređem iz ''novi član'' u ''mlađi član''  ;D BTW: daj mi pošalji link na PM od snimke ak ti nije problem da vidim to.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju