Autor Tema: The Wild Wild West  (Posjeta: 3107 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
The Wild Wild West
« : 13.03.2011. 12:43:19 »


Opis:
The Wild Wild West je priča o dvoje agenata Tajne službe: Jamesa Westa (Robert Conrad), šarmantnog revolveraša, i Artemusa Gordona (Martin Ross), briljantnog izumitelja naprava i majstora prerušavanja. Njihova beskrajna misija je zaštita predsjednika Ulyssesa S. Granta i SAD-a od svakojakih opasnih prijetnji. Agenti su putovali u luksuznom vlaku, Wandereru, opremljenim sa svime, od konjušnice do laboratorija. James West je služio kao obavještajni časnik i časnik konjice u američkom Građanskom ratu, a njegova "krinka" u seriji je da je putujući predsjednik. Nakon umirovljenja iz Službe u 1880., živio je na ranču u Meksiku. Gordonova prošlost je mutnija, kada ode u mirovinu u 1880., kreće na put kao šef "Shakespearovih putujućih igrača".

Žanr: akcija, komedija, drama

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

« Zadnja izmjena: 04.07.2016. 00:56:26 Goran88 »

Offline inamay

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Ženski
Odg: The Wild Wild West (1965–1969)
« Odgovor #1 : 13.03.2011. 12:59:30 »
E ovo je super serija. smileyNO1 Onaj film što je bio snimljen mi je katastrofa, iako mislim da su pogodili Klinea za ulogu Artemusa Gordona, ostatak je potpuni promašaj ali da ne odem previše off topic... Ovo je još jedna serija uz odlične Mission Impossible i Brisco County Jr, koju sam znala pogledat na njemačkoj televiziji. Može se reći da obožavam old-school serije. :D Već duže vrijeme bezuspješno tražim linkove na ovu seriju. Ako netko zna gdje se može naći, molila bi link na PP. Hvala.

Offline Xenoborg

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 301
  • Spol: Muški
Odg: The Wild Wild West (1965–1969)
« Odgovor #2 : 13.03.2011. 21:46:42 »
Razmišljao sam o nekim vestern-serijama (Gunsmoke), al i ova se čini zanimljivom. Možda jednom za godinu i pol, dvije.  ;)

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: The Wild Wild West
« Odgovor #3 : 19.11.2012. 17:40:21 »
Postavljen prijevod za pilot.

Tags: