Autor Tema: Stargate Atlantis  (Posjeta: 69338 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline spolja

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #300 : 02.03.2012. 14:10:47 »
Napomena:

Podesio sam krbine titlove za SGA za prvu i drugu sezonu (uglavnom, trebalo ih je malo pomaknuti u odnosu na WebDL). Uplodat cu ubrzo.

Sada radim na WebDL verzijama za SG-1 (S08 i S09). Odlucio sam koristiti krbine iako bi bilo lakse podesiti one za DVDrip. Uplodat cu kako budu podeseni.

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #301 : 02.03.2012. 16:53:16 »
Napomena:

Podesio sam krbine titlove za SGA za prvu i drugu sezonu (uglavnom, trebalo ih je malo pomaknuti u odnosu na WebDL). Uplodat cu ubrzo.

Sada radim na WebDL verzijama za SG-1 (S08 i S09). Odlucio sam koristiti krbine iako bi bilo lakse podesiti one za DVDrip. Uplodat cu kako budu podeseni.


 ti_si_Bog ti_si_Bog za trud!

(moramo sami sebe hvaliti kad drugi neće)

inače s mojim doradama imaš kontinuitet nazivlja (barem sam se pokušao potruditi da to sve utjeram u red), ne volim kad je jednom "Jumper" , a u idućoj "Skakač" - dobijem buzzz u glavi i promakne mi par minuta epizode dok se prilagodim  ;D


Zanima me, ako si gledao, ima li i kolika je razlika u kvaliteti slike WEB DL - Blu-ray rip ?

« Zadnja izmjena: 02.03.2012. 16:55:20 krbo »
May the Plasma be with you!

Offline spolja

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #302 : 02.03.2012. 22:26:56 »
Razlike ima. WebDL verziji inace fali bitrate-a pa je slika dosta losija (vidi se banding i tu i tamo ima makroblokova). I zvuk je osjetno bolji.

Kod SG-1 je malo drugacija prica. WebDL verzija kvalitetom slike je slicna ripu sa SKY kanala no nema problema sa prekidima / reklamama i A/V syncom.
« Zadnja izmjena: 02.03.2012. 22:29:07 spolja »

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #303 : 03.03.2012. 02:12:51 »
ma da, WEB obično rade i samo sa 2 reference framea što baš i nije naj-naj, iTunesu je ipak prioritet online gledanje, a kad napraviš pravi h.264 onda on bez pardona šiba i preko 50Mbit u pikovima

no nije mi se dalo skidati 336Gb sa samo 4Mbit DL rate, mislim da ću ostati na WEB DL osim ako negdje ne naletim s USB diskom

a možda se pojavi i povoljni BD komplet u HR  rofl
May the Plasma be with you!

Offline Mila

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1114
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #304 : 03.03.2012. 16:07:32 »
ti_si_Bog ti_si_Bog za trud!

(moramo sami sebe hvaliti kad drugi neće)

inače s mojim doradama imaš kontinuitet nazivlja (barem sam se pokušao potruditi da to sve utjeram u red), ne volim kad je jednom "Jumper" , a u idućoj "Skakač" - dobijem buzzz u glavi i promakne mi par minuta epizode dok se prilagodim  ;D

Iako osobno ne nabavljam ove naprednije verzije za koje syncaš, srdačno pozdravljam dosljednost u titlovima! Živio krbo  drinks

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #305 : 04.03.2012. 20:23:36 »
mila  :rose:


no znaj, neće dugo proći i pridružit ćeš nam se u HD vodama, vjeruj isplati se svaka lipa, para, cent, fening koji ulupaš u to.

Tek onda ćeš vidjeti što si to prevodila.  ;D
May the Plasma be with you!

Offline Denny111

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #306 : 26.04.2012. 23:04:43 »
Ljudi ima li ko kakve dobre linkove za skidanje stargate atlantis, unaprijed hvala.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #307 : 23.02.2013. 12:18:40 »
Stigao sam do zadnje sezone. Odlična serija, mnogo bolji početak nego u SG-1, iako mi nije bolja od SG-1. Ipak je SG-1 prvo pa muško.  ;D
Inače, Aveti su dosta dobro odrađene, Dženai manje-više, i naravno moji omiljeni (replikatori) obožavam ih.  ;D
Sve u svemu super serija, kad se sve sabere masu epizoda, ali vrijedi.  smileyNO1

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #308 : 26.03.2013. 18:56:04 »
Zatvorih i ovu seriju, 5. sezona malčice slabija, iritiraju me one misije u bazi. Tod genijalan. Inače, kraj mi se nije dopao, nešto previše mlako, ipak je SG-1 bolji.

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #309 : 26.03.2013. 21:00:20 »
Zatvorih i ovu seriju, 5. sezona malčice slabija, iritiraju me one misije u bazi. Tod genijalan. Inače, kraj mi se nije dopao, nešto previše mlako, ipak je SG-1 bolji.

Sada pokusaj da pogledas SGU. Ima svega 2 sezone, mnogo ozbiljniji ton od ranijih serija, realisticniji pristup sci-fi zanru...

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #310 : 26.03.2013. 23:20:28 »
Naravno, plan mi je bio da odgledam cijelu SG franšizu, + sve filmove, odgledao takođe par dodataka, snimanje, izbačene scene itd. Tako ću vjerovatno (ako)kad počnem Star Trek.

Offline domos

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 444
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #311 : 27.03.2013. 00:20:45 »
Sada pokusaj da pogledas SGU. Ima svega 2 sezone, mnogo ozbiljniji ton od ranijih serija, realisticniji pristup sci-fi zanru...
I onda se serija prekine bez pravog završetka  :dash
It takes a lot of courage to say nice things anonymously

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #312 : 27.03.2013. 00:28:39 »
Sada pokusaj da pogledas SGU. Ima svega 2 sezone, mnogo ozbiljniji ton od ranijih serija, realisticniji pristup sci-fi zanru...
I onda se serija prekine bez pravog završetka  :dash

I Atlantis se zavrsio bez pravog zavrsetka, veoma zbrzano. Mislim, "wormhole drive"? Jel ti to ozbiljno?
SGU se zavrsio na najbolji moguci nacin kada se uzme u obzir da je prekinut.
Nema strasnog cliffhanger-a, prilicno tuzna poslednja epizoda kojom se zavrsilo jedno poglavlje u Sudbininom putovanju...

Offline domos

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 444
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #313 : 27.03.2013. 01:02:33 »
SG1 i SGA su mi bile čista zabava pa nisam ni tražio rupe  i nelogičnosti u radnji.
SGU je mi je bio puno ozbiljniji i razočaralo me prekidanje serije.
Koliko se sjećam, neplanirano prekidanje, a to se odrazilo na zadnje epizode i kraj  ;)
It takes a lot of courage to say nice things anonymously

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #314 : 09.10.2015. 18:48:55 »
Zavrsio sa gledanjem, prve tri sezone dobre, zadnje dvije dosadne, predzadnja imala dvije dobre epizode ostalo dosadno, zadnja dosadno sve do kraja, koji je bio ok.
Rodney i Ronan nabolji.

Zelenka: Imam ideju
Rodney: prilegni, proci ce. :D

Tea´c: Doista
Ronan: Često to govoris
Tea´c: Stvarno? nisam primjetio. :D

Offline damir vuković

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 56
Odg: Stargate Atlantis
« Odgovor #315 : 11.01.2021. 19:37:33 »
Bolja mi je bila ipak SG-1.  :aha:

Tags: