Autor Tema: Falling Skies  (Posjeta: 125335 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #60 : 21.06.2011. 19:35:14 »
Nema na čemu ljudi...

Samo jedno pitanje, neka faca mi je na titlovima dala opasku da je loš tajming. Ja sam to ručno namještao, je li netko još to primijetio?

Nisam još gledao epizodu, ali koliko vidim titl za verziju od grupe ASAP savršeno se poklapa. To je neki antitalent, vjerojatno je skinuo jednu verziju epizode i drugu verziju titla pa se malo sramoti svojim neznanjem. Ja takve obožavam, uvijek me lijepo nasmiju svojom glupošću. ;D

Online zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #61 : 21.06.2011. 19:48:50 »
Stari, okreni se reality TV-u, tamo je sve realno...  ;)
Stari,ak si na mene mislio,ovo je cinjenica kaj sam napisao i opet velim,nadam se da nisam u pravu za ubuduce epizode jer volim SF,valjda bude SF,a ne nekakva sapunica,ne gledam reality,usput cijenim tvoje prijevode,ne znam zašto si reagirao,ne vjerujem da si se baš i ti oduševio sa ove 2 epizode  ;)

Nisam se uvrijedio i nisu u pitanju prijevodi, nego ne znam zašto pojedini ljudi imaju potrebu secirati najmanje detalje iz serija/filmova, opusti se i gledaj...  ;)

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #62 : 21.06.2011. 19:55:27 »
Tajming je savršen, i može da prati klinac koji je završio 3 razred osnovne  ;)
Hvala puno za prevod.
Serija i nije baš nešto što sam očekivao ali je jedina SF koju gledam pa ću nastavitit sa praćenjem.

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #63 : 21.06.2011. 20:00:57 »
Hvala, ima se što gledati večeras....
+1  clapp
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline ivan204

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1224
  • Spol: Muški
  • Primadona
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #64 : 21.06.2011. 20:34:04 »

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #65 : 21.06.2011. 22:34:25 »
Tajming je savršen, i može da prati klinac koji je završio 3 razred osnovne  ;)
Hvala puno za prevod.
Serija i nije baš nešto što sam očekivao ali je jedina SF koju gledam pa ću nastavitit sa praćenjem.

Nisam gledao sa tvojim prevodom epizodu, ali sam skinuo eng verziju i oduševio se da posle ko zna koliko vremena nije moralo ama baš  ništa da se podešava (bar prvih 10 minuta koje sam bio preveo).

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #66 : 21.06.2011. 22:36:18 »
Tajming je savršen, i može da prati klinac koji je završio 3 razred osnovne  ;)
Hvala puno za prevod.
Serija i nije baš nešto što sam očekivao ali je jedina SF koju gledam pa ću nastavitit sa praćenjem.

Nisam gledao sa tvojim prevodom epizodu, ali sam skinuo eng verziju i oduševio se da posle ko zna koliko vremena nije moralo ama baš  ništa da se podešava (bar prvih 10 minuta koje sam bio preveo).

vec si doso iz sofije?  :P  ;D

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #67 : 22.06.2011. 00:08:45 »
zkarlov rule.   smileyNO1

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #68 : 22.06.2011. 01:38:36 »
Ne znam. Skinuo sam pilot-film i daću seriji šansu, ali vidim da su reakcije prilično mlake. Ne bih volio da i ovo propadne, ali kako prave sve veća i veća sr#!nja od SF-a, ne bi me čudilo. Što reče Nenad
Mi koji pratimo SF postajemo izumiruća vrsta..
>:(
Možda bih trebao nešto očekivati i u septembru od serije Terra Nova, ali nešto sam i tu skeptičan... Moraću na kurs pozitivnog razmišljanja.  ;D
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline moivre

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
  • MEN SANA IN CORPORE SANAT!
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #69 : 22.06.2011. 09:14:09 »
Ne znam. Skinuo sam pilot-film i daću seriji šansu, ali vidim da su reakcije prilično mlake. Ne bih volio da i ovo propadne, ali kako prave sve veća i veća sr#!nja od SF-a, ne bi me čudilo. Što reče Nenad
Mi koji pratimo SF postajemo izumiruća vrsta..
>:(
Možda bih trebao nešto očekivati i u septembru od serije Terra Nova, ali nešto sam i tu skeptičan... Moraću na kurs pozitivnog razmišljanja.  ;D

 clapp  clapp  clapp Slazem se potpuno s ovim.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #70 : 22.06.2011. 09:44:24 »
Ovo je nešto kao War of the Worlds samo sa manjim budžetom.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1187
  • Spol: Muški
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #71 : 22.06.2011. 10:21:44 »
Samo što ovde bakterije nisu ubile vanzemaljce. Izgleda da su primili neku vakcinu pre snimanja.  ;D

Offline stagezin

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #72 : 22.06.2011. 10:42:46 »
Nema na čemu ljudi...

Samo jedno pitanje, neka faca mi je na titlovima dala opasku da je loš tajming. Ja sam to ručno namještao, je li netko još to primijetio?

Nisam još gledao epizodu, ali koliko vidim titl za verziju od grupe ASAP savršeno se poklapa. To je neki antitalent, vjerojatno je skinuo jednu verziju epizode i drugu verziju titla pa se malo sramoti svojim neznanjem. Ja takve obožavam, uvijek me lijepo nasmiju svojom glupošću. ;D

Ja sam skinuo neku 720p verziju od 2,5 giga i bilo je neko malo podesavanje, tipa 300 milisekundi + ili -, ne secam se vise, totalno trivijalno, ako za to prigovara, treba ga totalno ignorisati...

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #73 : 22.06.2011. 11:13:38 »
Ne znam. Skinuo sam pilot-film i daću seriji šansu, ali vidim da su reakcije prilično mlake. Ne bih volio da i ovo propadne, ali kako prave sve veća i veća sr#!nja od SF-a, ne bi me čudilo. Što reče Nenad
Mi koji pratimo SF postajemo izumiruća vrsta..
>:(
Možda bih trebao nešto očekivati i u septembru od serije Terra Nova, ali nešto sam i tu skeptičan... Moraću na kurs pozitivnog razmišljanja.  ;D
Annoraxe, vrlo namršteno gledam tvoj trenutni avatar.   ;D

Elem, pilot... Patrola ili izvidnica bila je sastavljena od sledećih članova: kučeta, dečaka, momka sa plavušom devojkom, azijskog-amerikanca i dva afrička-amerikanca za koja se kladim da su gejevi, kako bi svi bili zastupljeni. Komandir im je bio profesor istorije u četrdesetima, koga još uvek život nije naučio da nije baš zgodno ići naokolo i smarati ljude pričama o istoriji. Gde je taj do sada živeo, pitam se ja.

Nemoj, Zkarlove, da prigovaraš ovom prigovaranju i da kažeš da je to cepanje dlaka, jer te stvari su stavljene u seriju da bi bile primećene od strane gledalaca i kritičara.

Gledaćemo i dalje zato što može da krene vrlo zanimljivim pravcima i moguće je iznenađenje. Ne znam kakva je kuća TNT, jer o tome, istorija nas uči, najviše i ovisi dalji tok.
 :)
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #74 : 22.06.2011. 11:48:53 »
odgledao i svidjelo mi se, naravno, nije spektakularna serija ali je više no solidna

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #75 : 22.06.2011. 12:59:55 »
Nema na čemu ljudi...

Samo jedno pitanje, neka faca mi je na titlovima dala opasku da je loš tajming. Ja sam to ručno namještao, je li netko još to primijetio?
Ama koji crni tajming? Savršen je za navedenu verziju. Upravo smo to komentirali
ja i žena po završetku epizode, kako je titi (i tajming) savršen. Mislim, ne može bolje nego što je.
I hvala na titlu.

I naša mačka je gledala seriju nekih 10 minuta, i nakon toga odustala.
Ali svatko ima pravo na svoje mišljenje, zar ne?  ;D
Zoki, hvala na titlu  :rose:

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #76 : 22.06.2011. 14:11:42 »
Falila je serija ovog tipa, konacno nesto novo sa alienima. Samo mi scene u mraku ubise oci od naprezanja ostalo super  smileyNO1

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #77 : 22.06.2011. 16:49:10 »
Ovo je nešto kao War of the Worlds samo sa manjim budžetom.
Uff, molim te nemoje me podsićati na to smeće od filma. ;D :\)

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #78 : 22.06.2011. 21:44:06 »
odgovara za 720p kao da sam ga osobno syncao ;D
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline RockStar

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 144
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #79 : 23.06.2011. 11:57:11 »
Meni ovo deluje kako teska drama sa par mrvica sf-a...  :(

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #80 : 23.06.2011. 13:51:54 »
odgledao i svidjelo mi se, naravno, nije spektakularna serija ali je više no solidna

+1  :)

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #81 : 23.06.2011. 16:45:49 »
Annoraxe, vrlo namršteno gledam tvoj trenutni avatar.   ;D
Nemoj zezat', druže. Ako mene pitaš, Spok je jedino što vrijedi u tom filmu (rekao sam svoje mišljenje u temi za BSG, pa da se ne ponavljam), pored nekih drugih sitnica (tipa kad je "pravi" Spok - Lenard Nimoj - objašnjavao Skotiju kako da dođe do one formule za teleportaciju u vorpu, a ovaj odvali "Jbt, nikad mi nije palo na pamet da i prostor posmatram kao objekat koji se kreće!", a na stolu otvorena flaša skoča  rofl).

Odlučio sam šta ću sa ovim, nakon cijelih sedam i po sekundi razmišljanja: gledaću kad se završi sezona (ili na polusezonskoj pauzi, ne znam kako su planirali emitovati). Opekao sam se prije na čekanje i grickanje noktiju da izađe nova epizoda. Pokazalo se kao mnogo efikasnije da gledam kad sve izađe; tako sam gledao V (2009), Stargate Universe, Spartacus: Gods of the Arena... Gledam kad hoću i koliko hoću i nema nervoze.  :)

Žestoko se nadam da će mi se serija svidjeti, ali i u slučaju da mi se ne svidi, nije teško mlatnuti Shift+Delete.
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #82 : 24.06.2011. 13:48:16 »
Annoraxe, vrlo namršteno gledam tvoj trenutni avatar.   ;D
Nemoj zezat', druže. Ako mene pitaš, Spok je jedino što vrijedi u tom filmu (rekao sam svoje mišljenje u temi za BSG, pa da se ne ponavljam), pored nekih drugih sitnica (tipa kad je "pravi" Spok - Lenard Nimoj - objašnjavao Skotiju kako da dođe do one formule za teleportaciju u vorpu, a ovaj odvali "Jbt, nikad mi nije palo na pamet da i prostor posmatram kao objekat koji se kreće!", a na stolu otvorena flaša skoča  rofl).

Odlučio sam šta ću sa ovim, nakon cijelih sedam i po sekundi razmišljanja: gledaću kad se završi sezona (ili na polusezonskoj pauzi, ne znam kako su planirali emitovati). Opekao sam se prije na čekanje i grickanje noktiju da izađe nova epizoda. Pokazalo se kao mnogo efikasnije da gledam kad sve izađe; tako sam gledao V (2009), Stargate Universe, Spartacus: Gods of the Arena... Gledam kad hoću i koliko hoću i nema nervoze.  :)

Žestoko se nadam da će mi se serija svidjeti, ali i u slučaju da mi se ne svidi, nije teško mlatnuti Shift+Delete.
Nemaš brige u vezi sa zastranjivanjem s teme. Specijalnom odlukom Vrhovnog suda Federacije, "ST nikad i ni u jednom podforumu ne može biti tretiran kao zastranjivanje s teme." (Ili kao što mi, Jevropejci kažemo - off-topic.)  ;D

Ovo stvarno mož' da bidne, dobro, a mož' i da ne bidne... Gde god se motaju kučići i nedorasla derištad budu pokretači radnje, konačni (naravno, od strane producenata i ciljani) rezultat ispadne nešto za sve generacije. Kao Kviskoteka ili u novije doba Slagalica. Ciljna grupa - od predškolske dece do bakica!

A za to Spilbergovo veleumje što nam s jeseni preti... Bolje da ni ne počinjem.  :-X
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #83 : 24.06.2011. 14:15:30 »
odgledao i svidjelo mi se, naravno, nije spektakularna serija ali je više no solidna

+1  :)
+1 za ljetnu seriju vise nego dobro

Offline NecroPsycho

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #84 : 24.06.2011. 19:49:40 »
Nešto mi ovo miriše na markove konake,prve 2 epizode ne obećavaju ništa dobro ako se priča bude vukla kao u stargate universe ova serija je promašaj

Online zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #85 : 24.06.2011. 23:19:44 »

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #86 : 25.06.2011. 09:23:27 »
odlično izgleda...

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #87 : 25.06.2011. 17:40:43 »
Nemaš brige u vezi sa zastranjivanjem s teme. Specijalnom odlukom Vrhovnog suda Federacije, "ST nikad i ni u jednom podforumu ne može biti tretiran kao zastranjivanje s teme." (Ili kao što mi, Jevropejci kažemo - off-topic.)  ;D
Well spoken.  ;D

A za to Spilbergovo veleumje što nam s jeseni preti... Bolje da ni ne počinjem.  :-X
I ja mislim isto, ali da se ne ponavljam... (pisao sam nešto o tome na "Titlovima".) Međutim, meni je još problematičniji momenat u toj priči Braga. Uključiti tog tipa u neki projekat je prosto prizivanje katastrofe.  u_jeeeeeeeeee

Ali, neću više o ovome. Kad pogledam seriju, reći ću svoje mišljenje o njoj. A sad se bacam na Kamelot i Bordžije.  :)
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline NamelessOne

  • What can change the nature of a man?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 966
  • Spol: Muški
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #88 : 26.06.2011. 15:42:19 »
Po onome što sam vidio u pilotu, nije loša serija. Daleko od toga da je odlična, ali sasvim gledljivo. Vidjet ćemo poslije. Podsjeća me na Red Dawn Johna Milliusa samo što su Rusi i Kubanci zamijenjeni vanzemaljcima  rofl Vizuelno serija baš vuče na Homefront igru (koju je gle čuda opet napisao John Millius  ;D). Pružit ćemo im šansu.

P.S.
Jesam li već rekao da su priču ukrali od Johna Milliusa  ;D

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Falling Skies (2011)
« Odgovor #89 : 26.06.2011. 16:47:58 »
Zašto ljudi ne vole Spielberga? :( Ovo ću gledati kad se malo skupi i da napokon pogledam nešto sa zokijevim prijevodima! Supernatural još stoji na prvoj sezoni.  :-X

Nisam lud, majka me testirala!