Autor Tema: Predlog za moderatore  (Posjeta: 2924 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline spaled

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
Predlog za moderatore
« : 15.02.2011. 00:08:19 »
Pozdrav,imam predlog i mislim da bi se mnogim ljudima dopao, bilo bi dobro kad bi se serije podelile po zanrovima tako bi ljudi lako nasli seriju za sebe ja znam da ovde postoje milion prevedinih serija koje bi se meni dopale ali ne mogu da ih pronadjem ovako po abecedi.Ne mojte zameriti ako trazim previse ali ja zaista mislim da je to odlican predlog.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški
Odg: Predlog za moderatore
« Odgovor #1 : 15.02.2011. 09:36:24 »
Ne razumem, kako to ne možeš da ih nađeš? Ovo je, po meni, najlakši i najjednostavniji način podele, a podela po žanrovima je problematična jer su većina serija mešovitog žanra i tek tad bi bilo zabuna.

Offline spaled

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
Odg: Predlog za moderatore
« Odgovor #2 : 15.02.2011. 12:00:14 »
Ma mogu da ih nadjem nego sam mislio na neke serije za koje na primer nisam cuo a vidim da pripaduju zanru koji mi se dopada i onda odgledam.Mada jeste da bi bilo komplikovano jer postoje serije koje imaju vise zanrova.

Offline alpem019

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Predlog za moderatore
« Odgovor #3 : 13.06.2013. 14:54:52 »
Pozdrav,imam predlog i mislim da bi se mnogim ljudima dopao, bilo bi dobro kad bi se serije podelile po zanrovima tako bi ljudi lako nasli seriju za sebe ja znam da ovde postoje milion prevedinih serija koje bi se meni dopale ali ne mogu da ih pronadjem ovako po abecedi.Ne mojte zameriti ako trazim previse ali ja zaista mislim da je to odlican predlog.

Tags: