Autor Tema: El cartel de los sapos  (Posjeta: 7029 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
El cartel de los sapos
« : 12.02.2011. 12:02:38 »

Opis:
Kartel (El Cartel de los Sapos) je kolumbijska igrana serija zasnovana na knjizi pisanoj po stvarnim događajima. Andrés López López, alias Florecita tokom boravka u zatvoru piše o iskustvima iz perioda kada je pripadao  kartelu.

Deset prijatelja ulaze u ilegalan posao sa drogom, misleći da je to najbrži način da se obogate. Petnaestogodišnji Martín Gonzales (Manolo Cardona) potiče iz prosečne kolumbijske porodice, i opčinjen je idejom o dilovanju, stoga moli svog prijatelja Pepe Cadenu (Diego Cadavid) da ga poveže sa svojim starijim bratom. Dobija posao u laboratoriji droge, uči veoma brzo i počinje da šalje drogu u SAD. Za to vreme, njegov šef Óscar Cadena (Fernando Solorzano) širi mrežu delovanja, koja će na kraju stići do najvećeg dilera droge u istoriji - Pabla Eskobara.

Iako je u ovakvom poslu brza zarada zagarantovana, na kraju sav taj novac ispari. Martina će žena naterati da napravi izbor između nje i droge, a u međuvremenu će Zapadni kartel doživeti svoj krah.

Žanr: drama, akcija

IMDb
TVDb
Wikipedia

« Zadnja izmjena: 04.07.2016. 01:59:04 Goran88 »
iShare, noProfit


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: El cartel de los sapos (2008)
« Odgovor #1 : 12.02.2011. 12:14:19 »
Ovo od Srede ide svakog radnog dana na Košavi/HappyTv kako se već zovu..
Termin premijere ide u 16h, repriza sa rezervom uzmite ovo ide u 23h i trebalo bi da ide u tri sata posle ponoći.
Serija je opisana kao Soprano...
Našao sam dvdr1p, računam da to kupim jer vidiću sa jednim likom da mi snimi epizode, pa ako neko bude u prilici da vidi titlove bilo kakve nek šalje na PM, a ja ću nastojati da se urade prevode, nemam tu slobodu da mogu da kažem da će biti brzo, zbog privatnih obaveza i imam još Brotherhood dve epizode da prekucam a vremena nemam baš ni za gledanje serija..
« Zadnja izmjena: 12.02.2011. 14:49:45 nenad.d »
iShare, noProfit


Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Odg: El cartel de los sapos (2008)
« Odgovor #2 : 22.02.2011. 18:13:42 »
kosava/happy  wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 wc1 ruskirulet ruskirulet ruskirulet ruskirulet ruskirulet ruskirulet ruskirulet ruskirulet ruskirulet
...so say we all...

Offline mole

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 72
Odg: El cartel de los sapos (2008)
« Odgovor #3 : 27.02.2011. 18:09:26 »
Kolumbija  srcesmajli
Simpaticna serija, ali je toliko uzasan zvuk na Kosavi, kao i slika...
@nenad nema titlova sigurno, cak ni za dvd-r1p , kolumbijci ne daju titlove na dvd izdanjima.
ako si kupio do sad, jel znas da li je mozda u 16:9 formatu?

Tags: