Autor Tema: Wings  (Posjeta: 1739 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline inamay

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Ženski
Wings
« : 12.02.2011. 10:24:22 »

Opis:
Serija Wings bi se najbolje mogla opisati kao svojevrsna verzija Cheersa, jer se držala slične šablone kao i druga serija. Ima brojne sličnosti, obje su producirane od strane istog tima Davida Angella, Petera Caseya i Davida Leea i na seriji su radili isti scenaristi.
Ono po čemu se serije razlikuju jest lokacija. Umjesto kafića u Bostonu, radnja je premještena u malu zračnu luku, u Nantucketu.
Ekipa likova uključuje braću Joea i Briana Hacketta, a obojica su piloti koji upravljaju malom zrakoplovnom kompanijom Sandpiper Air.
Imaju vrlo malo zajedničkog osim letenja. Joe je uglavnom ozbiljan i dobro organiziran, a Brian uvijek opušten i dobre volje, pomalo neodgovoran. Njihova prijateljica iz djetinstva je Helen, nekoć bucmasta, a sad je zgodna žena, koja svira violončelo i vodi mali restoran u luci. Od ostalih stalnih likova pojavljuju se Faye, bivša stjuardesa, uvijek vesela šezdesetogodišnjakinja koja vodi šalter za prodaju karata; Lowell Mather, ekscentrični zrakoplovni mehaničar i egoistični i bezobrazni Roy, koji upravlja suparničkom zrakoplovnom kompanijom Aeromass. U seriji su se povremeno pojavljivali i likovi iz serije Cheers.

Glume: Timothy Daly (Joe Hackett), Steven Weber (Brian Hackett), Crystal Bernard (Helen), Thomas Haden Church (Lowell Mather), Rebecca Schull (Fay Evelyn Schlob Dumbly DeVay Cochran), Tony Shalhoub (Antonio Scarpacci), Amy Yasbeck (Casey Chappel Davenport), Farrah Forke (Alex Lambert)
Producirali: David Angell, Peter Casey i David Lee

Žanr: komedija


IMDb
TVDb
Wikipedia
TV.com
« Zadnja izmjena: 19.08.2014. 10:33:40 maksi »

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5750
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Wings
« Odgovor #1 : 02.08.2013. 18:15:54 »
Kako se kod nas zvala ova serija? Ako se uopće prikazivala kod nas.
Siguran sam da sam ju negdje gledao...

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.

Tags: