Serije > O serijama

Ángel o Demonio

<< < (4/5) > >>

nenad.d:
Rada ima da se vratimo seriji kad budeš spremila, Nerea.

Sasha:
Mislim da bi dosta njih gledalo seriju kada bi se prevodi kompletirali .. Prvi JA :D .. Dosta razumem spanski jezik ali gledanje spanskih serija (iz SPANIJE) ide malo teze, ne mogu dobro da ih razumem, kao da svi suskecu , totalno su mi nerazmljivi .. a da imaju kvalitetnih serija, imaju definitivno!!

Samo napred sa prevodima, pa kad stignu.. Nadam se da ces se nekad navratiti i na Los Protegidos (Angie Cepeda  srcesmajli )

Nerea M.:
Meni će Španci koji šuškeću  ;D uvek da budu razumljiviji i prijatniji za slušanje od većine Latinoamerikanaca (Argentince ne računam ovde, njih volim  ;D). A što se prevoda, ne mogu tačno da kažem kad će da budu gotovi jer ne znam, a i ne bih da kažem jedno a posle ispadne nešto drugo, ali mogu sigurno da kažem da ću da završim prevođenje.  ;D

A kad si već spomenuo Los Protegidos (odosmo u offtopic malo, ali valjda neće mnogo da nam zamere  ;D), ja to neću da nastavim da prevodim iz prostog razloga što to neki ljudi već prevode i preveli su dobar deo serije. Nažalost, oni te prevode ne postavljaju nigde nego kače epizode sa sve prevodom. Ako ti nešto znači mogu da ti prosledim link sajta.

ScreamMJ:
Prosledi ga i meni, to ću sledeće da gledam  ;D

A ova mi se serija mnogo sviđa, taman ubijem vreme dok čekam nedeljno El Principe da izađe  smileyNO1

Nerea M.:
Prosleđeno.  ;D

Meni je ova serija bila super još kad je krenula. Španci slabo rade fantastične serije pa je ovo bila lepa promena. A i zabavni su bili. Bilo mi je žao kad su ih otkazali. Imali su prostora da toliko toga zanimljivog još ubace. Ali šta da se radi.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju