Autor Tema: The Mentalist  (Posjeta: 194337 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The Mentalist
« Odgovor #960 : 29.11.2014. 09:42:46 »
to li je procurela epka D posto idim da tek za 2 dana izlazi epizoda xD    elem nisam nista 2 meseca gledao  pa nisam bas upucen xD

Jeste.  :)

Meni je bila onako mlaka epizoda, ne znam ni sama šta sam očekivala. Ništa me nije iznenadilo, posebno zato što sam pročitala i pogledala sve moguće spoilere pre gledanja. ;D Sve u svemu, solidan početak. HOĆU JOŠ.  :\)
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline belisarius

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
    • Supreme Сasual Dating Living Women
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Mentalist
« Odgovor #961 : 05.12.2014. 19:55:03 »
Nacki-konačno prevod--HVALA TI !!
 smileyNO1 clapp smileyNO1

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The Mentalist
« Odgovor #962 : 06.12.2014. 11:51:57 »
Pogledana i druga epizoda. Dosta slabija od prethodne, nažalost. Valjda će ostale biti bolje. :)
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline vila007

  • Novi član
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Ženski
Odg: The Mentalist
« Odgovor #963 : 19.12.2014. 17:30:57 »
Šta nitko ne gleda Mentalista? Evo je izasla i 4 epka, 7 sezone....rastanak se bliži  :'( cry1 cry1 :zbogom

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The Mentalist
« Odgovor #964 : 19.12.2014. 18:30:32 »
Gledam ja.  ;D Iskreno, ne dopada mi se pravac u kom su krenuli.
Spoiler for Hiden:
Između Patrika i Terese hemija kao da je potpuno nestala. Umesto da su bliži nego ikad, meni se čine mnogo udaljenij. Nisam ni očekivala 50 nijansi sive u mentalist verziji, ali ne znam... skroz su mi neuverljivi. A pored toga, Džejn je nekako postao nezainteresovan za slučajeve, barem u ovim poslednjim epizodama. No mislim da je to sa razlogom tako, jer se na kraju poslednje epizode vidi da razmišlja da li će do kraja života gledati mrtvace i juriti zločince... Crvenog Džona više nema, a time je nestao i glavni razlog zbog kojeg je Džejn uopšte počeo da radi sa policijom. Videćemo šta će da bude dalje, nadam se da će ubrzati malo tempo. Ove četri epizode su sve bile osrednje. Kako god, gledam ih do kraja, i željno iščekujem svaku sledeću epizodu. :)
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline vila007

  • Novi član
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Ženski
Odg: The Mentalist
« Odgovor #965 : 19.12.2014. 19:49:46 »
Je to se i meni cini, ka da nema vise inspiracije, ali ka sta kazes gledam do kraja!!!

Offline JethroTHR

  • Magnum
  • Ex prevoditelj
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 456
  • Spol: Muški
  • Ignorantia iuris nocet
Odg: The Mentalist
« Odgovor #966 : 22.12.2014. 07:46:25 »
S obzirom da je stranica bila nedostupna jednim dijelom večeri, kolega Nacki me zamolio da umjesto njega uploadam titl jer je on otišao na put.
Tako da je to njegov autorski titil za četvrtu epizodu.
Thick As A Brick

Offline dundee

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 69
Odg: The Mentalist
« Odgovor #967 : 22.12.2014. 13:59:15 »
Gledam ja.  ;D Iskreno, ne dopada mi se pravac u kom su krenuli.
Spoiler for Hiden:
Između Patrika i Terese hemija kao da je potpuno nestala. Umesto da su bliži nego ikad, meni se čine mnogo udaljenij. Nisam ni očekivala 50 nijansi sive u mentalist verziji, ali ne znam... skroz su mi neuverljivi. A pored toga, Džejn je nekako postao nezainteresovan za slučajeve, barem u ovim poslednjim epizodama. No mislim da je to sa razlogom tako, jer se na kraju poslednje epizode vidi da razmišlja da li će do kraja života gledati mrtvace i juriti zločince... Crvenog Džona više nema, a time je nestao i glavni razlog zbog kojeg je Džejn uopšte počeo da radi sa policijom. Videćemo šta će da bude dalje, nadam se da će ubrzati malo tempo. Ove četri epizode su sve bile osrednje. Kako god, gledam ih do kraja, i željno iščekujem svaku sledeću epizodu. :)


Slazem se s tobom u potpunosti. Bolji su mi bili dok su se kao simpatisali...Sad me vise zanima Cho i ona nova :D

Spoiler for Hiden:
Ne bi me iznenadilo  da se na kraju Patrick pokupi i ode jer "mu je dosta i zene i kuce, i da ga naka nostalgija vuce"....
« Zadnja izmjena: 23.12.2014. 08:20:40 dundee »

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: The Mentalist
« Odgovor #968 : 23.12.2014. 08:03:50 »
Slazem se sa svim komentarima sa strane 33. Da se ne blizi kraj serije, mislim da bih najverovarnije prestala da gledam.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The Mentalist
« Odgovor #969 : 23.12.2014. 17:51:20 »
Mene recimo ova nova uopšte ne zanima. :D Ni njeni problemi sa Čoom, niti šta će dalje biti s njom. Jednostavno glupo je uvoditi nove likove u poslednjih 13 epizoda, ali razumem da su morali nekako da nadomeste to što su Rigsbi i Van Pelt otišli.
Spoiler for Hiden:
Što se Patika i Terese tiče, toliko su svi isčekivali da vide nastavak, a u nastavku ništa zanimljivo. A predstavili su kao da će cela sezona biti fokusirana na njihov novi odnos, no nije ni blizu toga. Tek se na kraju poslednje epizode počinju naslućivati problemi i mogući zaplet, no i to se čini daleko. Da ne pominjem da čak ni jedan pravi zagrljaj, a kamoli nešto više nisu pokazali. Tu i tamo pokoji gest od strane Patrika, pokoja rečenica... ništa više. Kao što sam rekla, ne očekujem neku strast i šta ja znam, ali ni ovako nije realno. Još 9 epizoda do kraja, a sve epizode čisti procedural... baš sad kad bi trebali da budu najzanimljiviji, a imaju i dovoljno prostora za eksperimentisanje. Krenuli su u previše "veselom" pravcu, da se tako izrazim, a ja sam Patrika uvek doživljavala kao pre svega tragičnog lika. Jeste da sad nema Crvenog Džona, ali teško da tu nije ostalo nikakvih posledica. Još uvek se nadam boljim nastavcima. Vidi se da je vreme da se završi serija, koliko god mi žao bilo da se od nje rastanem.
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: The Mentalist
« Odgovor #970 : 23.12.2014. 19:30:19 »
Mene recimo ova nova uopšte ne zanima. :D Ni njeni problemi sa Čoom, niti šta će dalje biti s njom. Jednostavno glupo je uvoditi nove likove u poslednjih 13 epizoda, ali razumem da su morali nekako da nadomeste to što su Rigsbi i Van Pelt otišli.
Spoiler for Hiden:
Što se Patika i Terese tiče, toliko su svi isčekivali da vide nastavak, a u nastavku ništa zanimljivo. A predstavili su kao da će cela sezona biti fokusirana na njihov novi odnos, no nije ni blizu toga. Tek se na kraju poslednje epizode počinju naslućivati problemi i mogući zaplet, no i to se čini daleko. Da ne pominjem da čak ni jedan pravi zagrljaj, a kamoli nešto više nisu pokazali. Tu i tamo pokoji gest od strane Patrika, pokoja rečenica... ništa više. Kao što sam rekla, ne očekujem neku strast i šta ja znam, ali ni ovako nije realno. Još 9 epizoda do kraja, a sve epizode čisti procedural... baš sad kad bi trebali da budu najzanimljiviji, a imaju i dovoljno prostora za eksperimentisanje. Krenuli su u previše "veselom" pravcu, da se tako izrazim, a ja sam Patrika uvek doživljavala kao pre svega tragičnog lika. Jeste da sad nema Crvenog Džona, ali teško da tu nije ostalo nikakvih posledica. Još uvek se nadam boljim nastavcima. Vidi se da je vreme da se završi serija, koliko god mi žao bilo da se od nje rastanem.
Jedino sto primecujem da
Spoiler for Hiden:
oni vatreniji "ventilatori" Patrika i Terese cekaju samo kada ce on da se baci na kolena, a ona obuce belu vencanicu. Ostalo ih zanima kao lanjski sneg.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The Mentalist
« Odgovor #971 : 23.12.2014. 20:29:07 »
Mene recimo ova nova uopšte ne zanima. :D Ni njeni problemi sa Čoom, niti šta će dalje biti s njom. Jednostavno glupo je uvoditi nove likove u poslednjih 13 epizoda, ali razumem da su morali nekako da nadomeste to što su Rigsbi i Van Pelt otišli.
Spoiler for Hiden:
Što se Patika i Terese tiče, toliko su svi isčekivali da vide nastavak, a u nastavku ništa zanimljivo. A predstavili su kao da će cela sezona biti fokusirana na njihov novi odnos, no nije ni blizu toga. Tek se na kraju poslednje epizode počinju naslućivati problemi i mogući zaplet, no i to se čini daleko. Da ne pominjem da čak ni jedan pravi zagrljaj, a kamoli nešto više nisu pokazali. Tu i tamo pokoji gest od strane Patrika, pokoja rečenica... ništa više. Kao što sam rekla, ne očekujem neku strast i šta ja znam, ali ni ovako nije realno. Još 9 epizoda do kraja, a sve epizode čisti procedural... baš sad kad bi trebali da budu najzanimljiviji, a imaju i dovoljno prostora za eksperimentisanje. Krenuli su u previše "veselom" pravcu, da se tako izrazim, a ja sam Patrika uvek doživljavala kao pre svega tragičnog lika. Jeste da sad nema Crvenog Džona, ali teško da tu nije ostalo nikakvih posledica. Još uvek se nadam boljim nastavcima. Vidi se da je vreme da se završi serija, koliko god mi žao bilo da se od nje rastanem.
Jedino sto primecujem da
Spoiler for Hiden:
oni vatreniji "ventilatori" Patrika i Terese cekaju samo kada ce on da se baci na kolena, a ona obuce belu vencanicu. Ostalo ih zanima kao lanjski sneg.
Spoiler for Hiden:
Iskreno se nadam da to neće biti kraj serije, bilo bi baš previše patetično. Želim da pronađu način da ostanu zajedno, ali mislim da su se prelako navikli na tu njihovu vezu, kao da tu nema nikakvih prepreka ni problema. Uopšteno mislim da mi najviše smeta to što je Patrik postao nezainteresovan za slučajeve, ne učestvuje u njima kao ranije. I dalje ide s njima na razgovore sa osumnjičenima, brzo izvodi zaključke i poneki trik, ali ni blizu kao ranije. Bio je mnogo zabavniji. Ova promena me podseća na Hausa u poslednjim sezonama. Pa, otprilike nakon što se spanđao sa Kadi.  :ono-kao  Izgleda da meni happily ever after deo nije toliko zanimljiv.  ;D
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline dundee

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 69
Odg: The Mentalist
« Odgovor #972 : 27.12.2014. 07:52:40 »

Spoiler for Hiden:
Iskreno se nadam da to neće biti kraj serije, bilo bi baš previše patetično. Želim da pronađu način da ostanu zajedno, ali mislim da su se prelako navikli na tu njihovu vezu, kao da tu nema nikakvih prepreka ni problema. Uopšteno mislim da mi najviše smeta to što je Patrik postao nezainteresovan za slučajeve, ne učestvuje u njima kao ranije. I dalje ide s njima na razgovore sa osumnjičenima, brzo izvodi zaključke i poneki trik, ali ni blizu kao ranije. Bio je mnogo zabavniji. Ova promena me podseća na Hausa u poslednjim sezonama. Pa, otprilike nakon što se spanđao sa Kadi.  :ono-kao  Izgleda da meni happily ever after deo nije toliko zanimljiv.  ;D

Poenta je, cim ih "bace" u vezu, nikakve koristi vise od njih (nas) :D

Offline belisarius

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
    • Supreme Сasual Dating Living Women
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Mentalist
« Odgovor #973 : 30.12.2014. 20:46:51 »
Nacki -HVALA na prevodu!! smileyNO1 fala-fala :aha:

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The Mentalist
« Odgovor #974 : 31.12.2014. 00:22:24 »
Ova peta epizoda mi je onako malo bolja od prethodnih, slučaj je bio zanimljiv.
Spoiler for Hiden:
Mislim da je ovo prvi put da nisu do kraja rešili slučaj. Mislim, otkrili ko je ubica.  ;D
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Nacki

  • Faktor nesreće
  • Prevoditelj početnik
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
Odg: The Mentalist
« Odgovor #975 : 01.01.2015. 02:00:39 »
Od svega sto pratim Mentalist mi je nekako najugodniji za gledanje. Nema neke napetosti, zna se da se blizi kraj serije i ja se samo nadam da ce biti dobar kraj, a ne neka bezvezarija gdje cemo razbijati dalje glavu kako je zavrsilo.


Inace, po meni su se pogubili s radnjom krajem 6. sezone i ocekivao sam puno manje od ove sezone, ali dobro, svatko ima svoje misljenje :D



Spoiler for Hiden:
Nije da nema kemije između glumaca, stvar je samo u tome da su u vezi i tu vezu donekle moraju skrivat pa donekle razumijem zasto su tako "udaljeni" jedno od drugoga.  Meni je zanimljivije gledat rasplet između ove nove i malog plavog informaticara :D [size=78%]
[/size][/font]


Offline Nacki

  • Faktor nesreće
  • Prevoditelj početnik
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
Odg: The Mentalist
« Odgovor #976 : 16.01.2015. 18:50:39 »
Ekipa, jednostavno ne stignem prevesti Mentalista. Moje isprike, ali previse toga mi se trenutno nagomilalo u zivotu i nemam vremena za ovaj hobi. Ovom prilikom molim nekog od prevoditelja koji imaju vremena da to ucine.

Offline Novak3

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
Odg: The Mentalist
« Odgovor #977 : 27.01.2015. 22:34:31 »
Ekipa, jednostavno ne stignem prevesti Mentalista. Moje isprike, ali previse toga mi se trenutno nagomilalo u zivotu i nemam vremena za ovaj hobi. Ovom prilikom molim nekog od prevoditelja koji imaju vremena da to ucine.

A valjda ce se naci neka dobra dusa da to prevede. Tebi hvala za prevode.  clapp

Offline sean

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 110
  • Spol: Muški
Odg: The Mentalist
« Odgovor #978 : 06.02.2015. 20:04:33 »
Odgledah 10-u epizodu.Jedna od boljih epizoda u ovoj sezoni,posebno kraj.jedino sto mi nije jasno:
Spoiler for Hiden:
Sto su ubacivali vegu u seriju,kad je 5 epizoda pred kraj izbace.Uopste mi nije jasno razmisljanje njihovo,koja je poenta bila njena u uvoh 5,6 epizoda.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The Mentalist
« Odgovor #979 : 06.02.2015. 21:26:02 »
Spoiler for Hiden:
Meni nije nešto bila epizoda, bila je samo dobra. Prosečna. Vege mi nije bilo uopše žao, posebno zato što se uopšte nisam iznenadila s obzirom da su najavili smrt nekog od stalnih likova, i bilo je logično da će to biti ona. Najbolji deo epizode bio je kraj, kada Džejn kaže Lisbon da ne može više da se bavi ovim poslom i gleda je kako se svakodnevno izlaže smrtnoj opasnosti. Razočarala sam se u to što se čini da Lisbon uopšte ne razume koliko je Džejnov strah od ponovnog gubitka voljene osobe nasilnom smrću dubok, i koliki je trag na njemu ostavio Crveni Džon. I dalje su mi neuverljivi kao par, možda zbog preteranog nedostatka fizičkog kontakta između njih.

Kao i za ovu epizodu, najave za sledeće epizode previše otkrivaju, ne znam čemu to. Nadam se da će ove poslednje tri biti mnogo bolje od ostalih u ovoj sezoni, i da ćemo dobiti ne previše bljutav kraj. :)
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline lemon

  • Novi član
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Ženski
Odg: The Mentalist
« Odgovor #980 : 09.02.2015. 21:22:22 »
Hvala za nastavak prevođenja ;)

Serija je i meni pala dosta u ovoj zadnjoj sezoni, ali nastavljam jer mi je i dalje ok za odmorit mozak.

Offline avatar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 27
Odg: The Mentalist
« Odgovor #981 : 14.02.2015. 15:20:17 »
Žao mi je što se završava, sigurno jedna od najboljih serija koje sam gledao.

Offline Novak3

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
Odg: The Mentalist
« Odgovor #982 : 14.02.2015. 15:20:41 »
Hvala za nastavak prevođenja ;)

Serija je i meni pala dosta u ovoj zadnjoj sezoni, ali nastavljam jer mi je i dalje ok za odmorit mozak.

U potpunosti se slazem. Hvala za seriju a i serija mi bas prija da malo odmorim.  :)

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The Mentalist
« Odgovor #983 : 15.02.2015. 22:25:19 »
Još jedna prosečna epizoda, ova prethodna. No svejedno jedva čekam svake nedelje da izađe nova, i jako će mi nedostajati serija kad se završi. :(
Samo da ne upropaste finale.
Spoiler for Hiden:
Iako već svi znamo da će se Patrik i Lisbon venčati. ;D I nema nekog iznenađenja, iako se i dalje tome nadam.
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Filip30

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: The Mentalist
« Odgovor #984 : 20.02.2015. 15:11:26 »
Spoiler for Hiden:
Odgledah ovu sezonu po navici, ali sam baš razočaran. Još od završetka priče sa Red Džonom nije to to, drastično je opao kvalitet, u nekim trenucima mi je izgledalo kao da se nisu ni trudili, već da su samo gledali da otaljaju sezonu. Još na kraju postade limunada, mada je odavno jasno da je išlo u tom pravcu. Nadam se da neće dalje snimati.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The Mentalist
« Odgovor #985 : 20.02.2015. 17:08:07 »
Neće se više snimati, juče je izašla poslednja epizoda serije.

Spoiler for Hiden:
Juče sam pogledala finale serije. I hvala bogu, nisam razočarana, mislim da je ovo sasvim prikladan kraj. Patrik jeste tragičan lik, ali je i mnogo više od toga, i mislim da je baš zato zaslužio srećan kraj, nakon svega kroz šta je prošao. Barem u ovoj finalnoj epizodi ponovo se osetila njihova povezanost koju smo videli u ranijim sezonama, iako mi je to falilo u tokom cele ove sezone. Nisu bili uverljivi kao par. Nemam neke nekih zamerki na epizodu.Bilo je lepo videti staru ekipu na okupu. Nisam mislila da će mi nedostajati Van Pelt i Rigsbi, ali jesu. Bili su stvarno važan deo serije. Svidelo mi se što nisu napravili neki spektakl, mislim da je sve bilo na mestu. Patrikova prosidba je bila prelepa. :-[ I naravno, poslednja scena... Očekivala sam tako nešto, ali opet, bilo je lepo, i bez puno reči. Drago mi je što su ostavili na gledaocima da zamisle/procene šta će biti u budućnosti, da li će Patrik i Teresa ostati u FBI-u. Mislim da smo dobili dovoljno nagoveštaja. :)

Stvarno će mi nedostajati serija.  :(
« Zadnja izmjena: 20.02.2015. 17:09:45 spico »
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Mentalist
« Odgovor #986 : 21.02.2015. 13:09:59 »
ja sam poprilicno tuzan sto je kraj serije....

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Mentalist
« Odgovor #987 : 22.02.2015. 19:49:55 »
Spoiler for Hiden:
Odgledah ovu sezonu po navici, ali sam baš razočaran. Još od završetka priče sa Red Džonom nije to to, drastično je opao kvalitet, u nekim trenucima mi je izgledalo kao da se nisu ni trudili, već da su samo gledali da otaljaju sezonu. Još na kraju postade limunada, mada je odavno jasno da je išlo u tom pravcu. Nadam se da neće dalje snimati.
filipe , moram da te pitam jel pratis seriju od njenog pocetka , verovatno zavisi od toga , ja bih rekao svoj ugao gledanja . Od januara ove godine poceo sam da gledam seriju od pocetka nista nisam znao , pomalo slucajno poceo i sad mi je jako drago zbog te slucajnosti , nisam imao ocekivanja i nisam slutio da ce crveni dzon ostati do seste sezone, posto sam za kratko vreme odgledo seriju mogu ti reci da je previse dugo bilo sa crvenim dzonom , mislim sest sezona ga vuce za nos meni je bilo previse, pa ono kad gaje ubio pa nije ispao on ....
Meni je ovo sa fbi bilo ok osim , sto sa vejn i grejs odjednom nestali trebalo je sa vise paznje odraditi taj detalj i na kraju da su napravili jos sezona mogli bi napraviti njihov povratak to bi bio pun pogodak....
Svidja mi se taj deo prelazak sa cbi na fbi , smatram da je bilo prostora posle smrti crvenog dzona da se serija podigne na visi nivo , evo mojih zamerki na seriju...
1. Posle crvenog dzona ne odma u toj sestoj sezoni ali u sedmoj mozda mogao bi da se pojavi neki saradnik crvenog dzona , ipak steta jebilo da njegovim padom palo celo tajno drustvo koje po meni delovalo kao dobra prica , zao mi je sto to nije iskorisceno tj novi neprijatelji.
2. Epizode kad je onaj bolesnik sto voli devojcice svetio , bile su dobre epizode , amozda su trebali izabrati nekog drugog  neprijatelja, a mogli da ucine i da potraje zaplet.
3. Zanimljivi su mi bili likovi koji su bili na istom levelu kao patrik ili priblizno , kao sto bret stajls , pa onaj medij koja je posle dzona ne znam ni sam sta je postala , sa takvim likovima bilo je prostora za vise po mom misljenju.
4. Za kraj posto sm sad shvatio da imam dosta toga pisati , za mene kraj serije bi bio najzanimljiviji i originalniji kad bi pred kraj serije jurili serijskog ubicu koji ubija vidovnjake ....
dobra serija , steta za kraj.... na imd ne stoji jos da je kraj :)
Filipe ja sam se samo nadovezo , da bih nesto napiso....

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Mentalist
« Odgovor #988 : 07.03.2016. 21:22:05 »
Konacno stigoh da pogledam zadnju sezonu , nije losa , gledljivo je ali ipak ne kao dok su jurili RJ  :)

Kraj nije los  , ocekivano , samo sto sam ja ocekivao da

Spoiler for Hiden:
Lisbon da bude ubijena i da ce Patricka da zadesi ponovo ista sudbina da ostane bez zene

u svakom slucaju Patrick Jane i njegova genijalnost ce nedostajati  ;D
Cycling 4 life

Offline Никола Гогић

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
Odg: The Mentalist
« Odgovor #989 : 08.03.2016. 15:34:10 »
Pogledao sam 150+ epizoda,i nisam se pokajao ni jedne sekunde..

Spoiler for Hiden:
Btw da Lisbon ubijena,vjerovatno bi radili i nastavak :D
« Zadnja izmjena: 08.03.2016. 15:40:03 nebojsa66 »

Tags: