Autor Tema: Game of Thrones  (Posjeta: 764088 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3330 : 28.06.2016. 13:57:12 »
Sjajno finale  clapp

I ja mislim da je potvrđeno
Spoiler for Hiden:
da je Džon sin Regara i Lijene. Ned je morao da ćuti o tome kako bi zaštitio sestrića, a razlog zašto nije rekao svojoj ženi verovatno leži u tome da bi bilo sumnjivo da ga ona prihvati kada su svi znali njenu narav, ipak je bila Tulijevka, i verovatno bi neko posumnjao ili počeo da istražuje da se ona nije onako ponašala prema njemu. Ned je ipak uradio pravu stvar.

Jedino mi nije jasno kako je Varis stigao da se teleportuje iz Dorne u Mirin tako brzo  ;D

Ha, točno to isto mi je sinoć prošlo kroz glavu -
Spoiler for Hiden:
i onaj dio sa Talijevkom (nakon malo ekstra mozganja o problematici) i ono s Varisovom teleportacijom.  smileyNO1

I još da je Varis možda letio Air Dra(o)gonom. I da su, zbog tih teleportacija, možda trebali stavljati neke vremenske oznake na ekranu, kao što po nekim drugim serijama/filmovima zna pisati "XY vremena kasnije" ili godina/ period.

Pa još, da kome bi imalo biti sumnjivo što Cat ne mrzi maloga, kad su živjeli u pripizdini Sjevera i uglavnom nisu nešto putovali, niti vodili bogat društveni život (Ned je bio šparan čovjek, sjećam se da je jamrao u prvoj sezoni koliko će ga koštati Robertova posjeta); vidjelo se kako su se djeca, pogotovo Sansa, uzvrtila što se napokon nešto događa u Winterfellu, imaju goste! Jedina opasnost po malog Jona je možda bila da netko ne pošalje gavrana u King's Landing s porukom "Sumnjivo! Catlyn ne mrzi Jona. Daljnja istraga slijedi. Stop." :P.

Nego, flešbek s početka zadnje ep.: Littlefinger priča Sansi da je Regar silovao! Lijanu. (na taj dio sam do sinoć skroz zaboravila) A postoji i onaj detalj da je Regar pred cijelom publikom na turniru umjesto svojoj ženi, dao Lijani ružu (ili tak neki znak naklonosti).
Sad, ako LF već zna da je tu došlo do snošaja, pravo je čudo da nije povezao pojavu Jona i Regarovo skakanje po Lijani. A i Sansa kao da nešto šacuje Jona... možda sumnja.  :ccc:

Što se budućih razvoja događaja tiče: jel svima promaklo da Jon još nije rekao svoje (njemu jadnom stalno nameću poziciju moći, možda mu je više dopizdilo)? Moguće je i da ne prihvati biti King on the North, još stigne nominirati Sansu. I biti njezin "hand" ;D (iako sumnjam u taj razvoj događaja; Jon obično poslušno prihvati zadatak). Ali recimo.
I još da Džejmi bude Sersin hand, da se kompletira uzorak.

I da se borba s mrtvima i WW možda skroz dâ izbjeći, živi samo trebaju ostati sa svoje strane zida. Ako mrtvi stvarno ne mogu preko zida.
Reče čika-Benjen. Naravno, može se desit i da neka budaletina satere zid.

Zanima me vidjeti i tko će jahati druga dva zmaja (ako itko).
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3331 : 28.06.2016. 14:32:07 »
Brutalno finale, dopalo mi se.
Spoiler for Hiden:
Napokon su malo istrijebili ove kuće i ostale su tri i sad valjda neću imati problema s pamćenjem tko je tko. :facepalm Mislim da dosad nije palo ovoliko glava kao u ovoj epizodi. Cersei se riješila skoro svih koji su joj bili neprijatelji u Grudobranu. Osim bakute.
Mrzim lopatare i limune

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3332 : 28.06.2016. 15:04:00 »
Cekaj, na koji nacin mrtvi sa one strane zida mogu da predju u Vesteros? Prema teorijama, legendama, kazivanjima ili sta god, kako je to izvodljivo?
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3333 : 28.06.2016. 17:33:47 »
Onako kako su ušli i u pećinu.

Offline drazenm

  • Novi član
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3334 : 28.06.2016. 19:26:02 »
Spoiler for Hiden:
Navodno postoji neki rog ili tako nešto koji se čuva u Oldtownu, tamo gdje je sada Sam. Navodno kad puhneš u taj rog, prokleto je glasan i od njegovog zvuka Zid puca i ode u 3pm  ;D

Sansa bi se mogla udati za Littlefingera i onda mu smjestiti ubojstvo slično kao što je i on smjestio svojoj ženi Arryn (ne sjećam se imena) pa tako preuzeti vladavinu nad Dolinom. Ovo da si ide "brata" ubijat, nema smisla previše, bez obzira što više nije slatka nevina djevojčica, nije ona takva da si ide ubijat vlastitu obitelj nakon svega što je prošla.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3335 : 29.06.2016. 00:23:29 »
Spoiler for mapa s trenutnom situacijom:
Mrzim lopatare i limune

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3336 : 29.06.2016. 08:52:12 »
Spoiler for Hiden:
Navodno postoji neki rog ili tako nešto koji se čuva u Oldtownu, tamo gdje je sada Sam. Navodno kad puhneš u taj rog, prokleto je glasan i od njegovog zvuka Zid puca i ode u 3pm  ;D

Sansa bi se mogla udati za Littlefingera i onda mu smjestiti ubojstvo slično kao što je i on smjestio svojoj ženi Arryn (ne sjećam se imena) pa tako preuzeti vladavinu nad Dolinom. Ovo da si ide "brata" ubijat, nema smisla previše, bez obzira što više nije slatka nevina djevojčica, nije ona takva da si ide ubijat vlastitu obitelj nakon svega što je prošla.

Spoiler for Hiden:
ko jerihonske trube. netko je spomenuo trube kojima "dresira zmajeve" i navodno ih ( trube ) ima GrayJoy Vranino Oko

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3337 : 29.06.2016. 08:56:21 »
Spoiler for mapa s trenutnom situacijom:

vizualizacija uvijek dobro dođe.  đuka mi je uvijek govorio: jel ti moram sve nacrtati????

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3338 : 29.06.2016. 16:15:21 »
Zvanicno jos 13 epizoda do kraja serije. 7 u sedmoj sezoni i 6 u osmoj sezoni. Sa time sto ce svaka od ovih epizoda imati budzet od 10 miliona dolara.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3339 : 29.06.2016. 20:29:26 »
Zvanicno jos 13 epizoda do kraja serije. 7 u sedmoj sezoni i 6 u osmoj sezoni. Sa time sto ce svaka od ovih epizoda imati budzet od 10 miliona dolara.
Što nije da je svaka epizoda 5. sezone imala budžet od $8M a ove godine su to povisili tako da je svaka epizoda 6. sezone imala budžet $10M te da će za sljedeću sezonu još povećati?
Pročitao sam na par mjesta, plus imalo bi puno više smisla jer sad ovaj "A-tier" dobiva $0.5M po epizodi te bi to značilo da za jednu epizodu u kojoj su svi 25% budžeta ode samo na tih pet glumaca.


P.S. HBO je potvrdio

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3340 : 29.06.2016. 21:23:09 »
Ne, budzet epizode je u proseku 6 miliona. Bar je tako bilo do ove poslednje sezone. E sad, neke epizode poput Blackwater (9 epizoda u drugoj sezoni) su kostale vise. Blackwater je kostao 7,5 miliona dolara, a to se do ove sezone uzimalo kao najskuplja epizoda.

P.S. Odlicna sema.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Srle

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3341 : 29.06.2016. 22:23:47 »
Jedna zanimljivost za sledece sezone,koju procitah negde drugde,pa ajde da je podelim sa vama

:
Spoiler for Hiden:
Ako je Dzon Azor Ahai...i ako sledi borba sa Nocnim Kraljem i Tudjinima...onda mora i da ima svoju zenu,i da je ubije,kako bi iskovao svoj mac..koji ce mu doneti pobedu protiv Nocnog Kralja...Pitanje je..ko ce biti ta zena ?
Nagadja se da bi to mogla biti Deneris...ako je to tacno..Dzon ce morati da je ubije. liz-liz


Darkness lay over the world and a hero, Azor Ahai, was chosen to fight against it. To fight the darkness, Azor Ahai needed to forge a hero's sword.[3] He labored for thirty days and thirty nights until it was done. However, when he went to temper it in water, the sword broke. He was not one to give up easily, so he started over.

The second time he took fifty days and fifty nights to make the sword, even better than the first. To temper it this time, he captured a lion and drove the sword into its heart, but once more the steel shattered.[3]

The third time, with a heavy heart, for he knew beforehand what he must do to finish the blade, he worked for a hundred days and nights until it was finished. This time, he called for his wife, Nissa Nissa, and asked her to bare her breast. He drove his sword into her living heart, her soul combining with the steel of the sword, creating Lightbringer, the Red Sword of Heroes



According to prophecy, in ancient books of Asshai[3] from over five thousand years ago, Azor Ahai is to be reborn again as a champion sent by R'hllor.[6] This will occur after a long summer when an evil, cold darkness descends upon the world.[3] It is said that wielding Lightbringer once again, Azor Ahai will stand against the Others and if he fails, the world fails with him,
“    There will come a day after a long summer when the stars bleed and the cold breath of darkness falls heavy on the world. In this dread hour a warrior shall draw from the fire a burning sword. And that sword shall be Lightbringer, the Red Sword of Heroes, and he who clasps it shall be Azor Ahai come again, and the darkness shall flee before him.[3]


"They must find it difficult...Those who have taken authority as the truth,rather than truth as the authority"

Offline Srle

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3342 : 29.06.2016. 22:42:16 »
Mislim da je potvrdjeno
Spoiler for Hiden:
R+L=J, posto Lijena nije spavala sa svima u Vesterosu vec je imala samo Regara sa kojim je u tornju bila godinu dana kao sto kaze Vizantijac. Sad, sta je jos dosapnula Nedu ostaje misterija. Mozda cak i nista posebno vazno. Svejedno, Ned je mrtav i to je sve sto cemo saznati. Eventualno neka Brenova nova vizija, ali i to je neostvarivo posto Ned nije laprdao okolo vec je cuvao tajnu. Glavni razlog cuvanja tajne je sigurno Robert, koji bi ubio Dzona da je znao za njega.
Spoiler for Hiden:
Negde je pomenuto da Hauland Rid(otac Mire i Dzodzena) zna jos detalja o tome...Cekamo da se on pojavi odjednom i otkrije misteriju onoga sto je Lijena sapnula Nedu..
"They must find it difficult...Those who have taken authority as the truth,rather than truth as the authority"

Offline wooshoo

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 223
  • Spol: Ženski
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3343 : 30.06.2016. 00:38:05 »
Spoiler for Hiden:
U Pesmi leda i vatre postoje dva roga.
Nekako simbolično: ''ledeni'' je pronašao Mens Rajder ali se plašio da ga ikada upotrebi jer nije siguran šta će se desiti (kao, može da kontroliše walkere i sl...); ''vatreni'' je kod gvozdenrođenih i šalju Jurona da oženi Deneris...
Tako je u knjigama, u seriji je pomenut samo onaj za zmajeve....za sada.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3344 : 30.06.2016. 01:53:01 »
@ Srle

Mislim da nisi pažljivo čitao, ako si teoriju da Jon mora ubiti Deneris izvukao samo iz ovog teksta koji si tu pejstao.

For the sake of argument
, uzmimo da Jon jest taj neki Azor Ahai, reinkarnirani. Onaj originalni AA, otprije x godina je već iskovao mač. Nigdje ne piše da treba ponovo kovati mač (a i ne vidim baš da priča ide u tom smjeru, da se ima vremena zaljubljivat, pa ženit, pa skoro cijelu godinu još ćubit u kovačnici i pimplat po maču...). Bit će da je izgubljen, pa bi ga Jon samo morao naći, izvući iz neke vatre (valjda vulkana) plamteći mač (dobro da ga ne mora izvući iz kamena  :\) ) - a to će biti taj Lightsabre il kako se već zove. Bran bi mogao pomoći u tom smislu, recimo.

To wield the sword, ne znači iskovati mač, nego (u širem smislu) - rukovati, boriti se njim.
546
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline mwsavko

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3345 : 30.06.2016. 14:35:55 »
The best moment of Sansa Stark

Offline vanovste .

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3346 : 30.06.2016. 21:34:44 »
Spoiler for Hiden:
@ Srle

Mislim da nisi pažljivo čitao, ako si teoriju da Jon mora ubiti Deneris izvukao samo iz ovog teksta koji si tu pejstao.

For the sake of argument
, uzmimo da Jon jest taj neki Azor Ahai, reinkarnirani. Onaj originalni AA, otprije x godina je već iskovao mač. Nigdje ne piše da treba ponovo kovati mač (a i ne vidim baš da priča ide u tom smjeru, da se ima vremena zaljubljivat, pa ženit, pa skoro cijelu godinu još ćubit u kovačnici i pimplat po maču...). Bit će da je izgubljen, pa bi ga Jon samo morao naći, izvući iz neke vatre (valjda vulkana) plamteći mač (dobro da ga ne mora izvući iz kamena  :\) ) - a to će biti taj Lightsabre il kako se već zove. Bran bi mogao pomoći u tom smislu, recimo.

To wield the sword, ne znači iskovati mač, nego (u širem smislu) - rukovati, boriti se njim.
546

Spoiler for Hiden:
A da nije to mac koji je kod Sem a ? hmm

Offline wooshoo

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 223
  • Spol: Ženski
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3347 : 30.06.2016. 22:31:13 »
[/Spoiler]

Spoiler for Hiden:
A da nije to mac koji je kod Sem a ? hmm
[/quote]

Spoiler for Hiden:
Ne verujem, to je mač kuće Tarli... Kao što su Led, Kandža i ostali za druge kuće... U knjizi tog odlaska Sema kući ni nema, on ode direktno u Citadelu. Mač AA treba da svetli i bude topao, barem je tako meštar Emon jednom ispričao Džonu.

Offline djenka79

  • Novi član
  • *
  • Postova: 29
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3348 : 01.07.2016. 09:31:25 »
Spoiler for Hiden:
Ima scena u zadnjoj epizodi kod flesbeka u TOJ, kad Ned ulazi u sobu i ostavlja mac kod kreveta. Mislim da je to to Dejnov mac Zora i kamera ga je prikazala u gro planu! Mozda to ima neke veze sa AA macem?

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3349 : 01.07.2016. 09:33:41 »
Ima velike veze!!!!
Receno je da ce se Azora Ahaj roditi pod krvavom padajucom zvezom.Dejnov mac Zora je iskovan od meteorita tj padajuce zvezde!!!!

Sent from my SM-J500F using Tapatalk


Offline Filip30

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3350 : 02.07.2016. 23:19:19 »
Ovo je bila konačno jedna dobra sezona, bio sam na ivici da batalim posle par smarajućih. Hvala svima za prevode, skidao sam razne i svi su kvalitetni. clapp  Sad ko da dočeka sledeću sezonu, nisam verovao da će me ovako navući. ;D

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3351 : 03.07.2016. 00:12:42 »
@VIZANTIJAC (i ostali)
Ali gdje je taj mač završio? :ceska: Ostao u kuli? Ned ga spremio negdje u Vinterfelu (u kripti kod Lijane  ;) )?

Spoiler for Hiden:
Onaj Nedov veliki mač, kojeg je stari Lanister poslije dao istopiti u 2, Oathkeeper i još jedan, nije kandidat. Jer je bio napravljen od valirijskog željeza.

Jedan mač iz vatre (koji je plamtio nekih 5 sekundi) je već Melisandra izvukla tokom 2 sezone i dala ga Stanisu. I još je izričito rekla da da je to taj Lightsabre. Očito da ni taj nije bio pravi.

Pogledala sam ponovo dijelove druge sezone i kopka me jedna nedosljednost. Oko bogova.
Spoiler for Hiden:
Jacquen Hagar u drugoj sezoni cijelo vrijeme priča da on služi "Crvenom bogu" (a "crveni" je Gospodar svjetlosti, ne?). "Crveni bog mora dobiti ime..." i sl. A poslije, u Bravosu, služi Many-faced boga. Čije su (ne)boje crna i bijela. Jel to nešto namjerno (npr. pravio se da je iz Bratstva bez barjaka) ili puki previd scenarisata (ni a ni be poslije o tome)?
Jes' da se malo-malo sugerira da su svi bogovi "the same fuckin' thing" (Ian McShane  smileyNO1 ), vjerojatno će na kraju ispasti i da jesu - ali za sad još svatko gura svoje. Enivej, to mi nekako ne štima.

I zadnje, ako scenarij ostane dosljedan s raznim proročanskim izjavama koje se ostvaruju -
Spoiler for Hiden:
slobodno možemo preskočiti bilo kakve teorije o Denerisinim nasljednicima, njenu i Jonovu (ili bilo čiju) djecu. Sama je, tokom boravka u Qarthu, rekla da su njena djeca zmajevi i da nikada neće imati druge djece.
Jonu treba naći novu cupi.  ;D
153154
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3352 : 03.07.2016. 11:04:03 »
@BlackQ
Nes Strak je vratio Zoru(Artur Dejnov mač,tj mač porodice Dejn,koji se prenosi sa kolena na koleno najboljem mačevaocu porodice Dejn) u zamak porodice Dejn "Starfall" u prevodu zvezda padalica,vratio je mač njegovoj sestri!!!!!

Sent from my SM-J500F using Tapatalk


Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3353 : 06.07.2016. 20:29:16 »

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Mrzim lopatare i limune

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3355 : 07.07.2016. 15:47:36 »
Mislim da sam ja jedini kome je Sersei sada gotivan lik. ;D

Meni je vrh isto, i Jamie isto :D
Pogotovo jer je regulisala vjerske fanatike, najgoru pojavu u seriji  :sef:

ali zato me ona mala Mormont smorila, kolutao sam ocima koliko je jadan scenarij.. ali ajd.. bitno da je malecka srala i da se vecini svidja :D

i naravno kako se priblizavamo kraju, po dobrom starom receptu slijedi krava muzara.. dvije polusezone ce da rastegnu na dvije godine.. sramota u kakvom vremenu zivimo..



Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3356 : 07.07.2016. 16:13:16 »
I ja, od pocetka serije stojim uz Sersei i kucu Lanister.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3357 : 07.07.2016. 21:19:18 »
D&D su rekli da ce emitovanje sledece sezone najverovatnije poceti kasnije (ne tradicionalno u aprilu) jer se vecina scena snima na sneznim lokacijama, pa se snimanje odlaze.
Winter is here and all that... ;D

Interesantan podcast s D&D ako koga zanima...

http://www.ufc.com/news/ufc-unfiltered-jon-jones-ufc-200-episode-5-july-5-2016-miesha-tate

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3358 : 09.07.2016. 15:53:59 »
Odlicno, nece zavrsiti za 2, nego za 3 godine tih 13 epizoda. zivio kapitalizam i konzumerizam  :naklon:

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3359 : 09.07.2016. 20:51:08 »
uistinu vrhunsko finale i jedna od boljih sezona  clapp mislim da će mi biti u top 5.

netko je pitao tko će jahati zmajeve osim Deni.

Spoiler for Hiden:
logično mi je da jedan bude Jon. a za trećeg priželjkujem Tiriona. on je ionako preživio bliski susret s dvojicom zmajeva i uspostavio s njima kakav-takav odnos.

Citat:
Pogotovo jer je regulisala vjerske fanatike, najgoru pojavu u seriji
hvala bogovima na tome. najgori dio serije.

Citat:
ali zato me ona mala Mormont smorila, kolutao sam ocima koliko je jadan scenarij.. ali ajd.. bitno da je malecka srala i da se vecini svidja
ne slažem se. inače i meni smeta kada djeca tako govore, ali ovo je svijet u kojem djeca brzo sazrijevaju (jednostavno moraju), pa mi je njezin nastup opravdan.