Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226398 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #810 : 28.03.2014. 03:09:40 »
Ne, nije samo zbog njih. Oni se najviše ističu, ali sezona je odlična zbog velikih poteza u ovih 5 epizoda što je kratko vrijeme. Zbog odličnih izazova koji imaju kontinuitet. Zbog toga što je BRAINS pleme došlo kao najgluplje, a sad sve kontroliraju u svom plemenu. Zbog igrača koji napreduju (Morgan, Spencer). Woo-a ne bih otpisao. Čudan mi je jer cijelo vrijeme imam dojam da sve kuži i da potjano igra svoju igru.

Tony i LJ su samo okvir ove odlične sezone, a kad se zagrebe ispod površine, nalazim dosta toga odličnog. Zabavna? Aposlutno.

U niti jednoj sezoni nemaš sve odlične igrače pa i one sezone koje su imale sve povratničke igrače. U niti jednoj sezoni sa novim igračima nemaš previše dobrih. Jedina sezona koja je imala nove igrače, a da ih je bilo više od pet odličnih je Cook Islands (Yul, Ozzy, Parvati, Penner i Candice). Adam je isto bio dobar i čvrst.

Dakle, ova sezona mi je odlična zbog svih gore stvari i zboh toga što nema niti jedne sezone u kojo je puno odličnih igrača. Uvijek imaš nekoliko odličnih, nekoliko dobrih, nekoliko under the rada i ostali loši.

Ovdje su odlični Tony (zabavljač, zasad sve kontrolira, ima HI, radi ogromne poteze i to samo u ovih 5 epizoda. Napravio je takav potez da se taj potez prenio u ovu novu epizodu).

LJ (odličan sa puzlama, miran i staložen. Pametan, ima HI i kontrolira u pozadini).

Spencer (prvo solidan da bi sad postao vrlo dobar i vjerojatno odličan u narednim epizodama jer je sa svakom epizodom bolji. Ima pamet, ima jak alliance).

Dobri su Morgan, Kass, a ostali se većinom nisu ni uspjeli dokazati. Editing im to ne dopušta.

I prošle sezone si imao samo par odličnih, ali je bila odlična sezona u kompletu jer se na kraju gleda komplet. Zamisli da sezonu gledamo koliko su igrači bili dobri i samim time kad bi tako secirali ne bi bilo odlične sezone. Isto kao što neku seriju ne ocjenjuješ tako da zbrojiš sve epizode koliko si ocjenio već gledaš u kompletu. Recimo, tebi je Supernatural za 10, ali sam siguran da među toliko epizoda nisi sve ocjenio sa 10 jer da si samo jednu ocjenio sa 7 ili 8, odmah ti kvari učinak. Uglavnom, kužiš što želim reći  ;D

Gledam dosta široko na Survivor i ima tih sitnica koje me oduševljavaju i čine sretnim kad ih nađem.  navijacica

Zato je Survivor toliko poseban show.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #811 : 28.03.2014. 21:14:48 »
LJ clapp :naklon:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #812 : 28.03.2014. 21:28:22 »
I ti gledaš Surivor

 welcome

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #813 : 28.03.2014. 22:14:29 »
DAAA,hvala na dobrodoslici :D  :majstore obozavam Survivor ali ovu zadnju sezonu sam tek sad pocela da gledam zbog nedostatka vremena...  :(
Utisci,pa ovako sve sto sam mislila kada su oformili plemena,ispalo je sve obrnutu... Pogotovo sto se tice Brains plemena...
Sto se tice favorita slazem se sa tobom Mulder: Tony i LJ smileyNO1
Sto se tice J'Tia ja stvarno ne znam kako je ona prosla bilo kakve psiholoske testove :facepalm

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #814 : 31.03.2014. 03:28:49 »
Novi Survivor Live i Parv  :)

Ovo sad jako puno objašnjava. Tu se vidi koliko je luda i koliko joj je toga bilo u glavi.

Spoiler for Hiden:

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #815 : 03.04.2014. 11:10:34 »
Wow kakva epizoda  clapp

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #816 : 03.04.2014. 20:22:10 »
Ludnica od epizode :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #817 : 03.04.2014. 22:06:57 »
Hehe, ovo je bilo blizu orgazma. Kad je došlo do finalnog obračuna na TC-u, digao sam se i primio za glavu jer nisam mogao vjerovati što se događa.

28 sezona, 428 epizoda i ova 428. epizoda ulazi u Survivor hall of fame što se tiče epizoda.

Smatram da je iskorištavanje idola bio vrhunski potez. Isto tako smatram kako je Trish napravila vrhunski posao. Kao i što smatram kako je Aparri pleme napravilo vrhunski potez. Naravno da među toliko odličnih poteza će netko biti na gubitku, ali to što je netko na gubitku, ne znači da taj potez nije bio odličan već samo znači da ih je bilo previše odličnih da bi svi tako lako prošlo.

Pa idemo polako...

Sarah
Spoiler for Hiden:
je napravila grozan potez, grozan! Previše se opustila i njima govori da trebaju izbaciti Tonija i da je sigurna kako Toni i LJ nemaju skriveni idol, hahaha. Onda je Specner rekao kako je Jefra ta koju trebaju izbaciti i to je savršena strategija koja im je skoro uspjela. Bila je drugi odabir, poslije Tonija.

Trish i Kaos Kass
Spoiler for Hiden:
Trish me iznenadila jer je napravila najbolji potez u ovoj epizodi uz Tonija. Izvrsno izmanipulirala Kaos Kass i uvjerila ju da otiđe s njima i Kaos Kass napravila užasan potez. Potpuno nejasno. Primijetite da se naljutila kad joj je Sarah rekla da ju maltretira. Riječ bully ju je uznemirila što me navodi da je bila zlostavljana u mladosti i zato si je stvorila alter ego Kaos Kass i zbog toga takav užasan potez. U mojem slučaju ja pozdravljam takav potez jer navijam za Tonija i LJ-a, ali to ne mijenja činjenicu kako je to bio loš potez.

A sad šećer na kraju. Tribal Council, što reći nego jedan od najluđih i najboljih TC-ova ikad. Ok, svake sezone bude barem 2, 3 ako ne i više pamtljivih TC-ova i po čemu je sad ovaj TC poseban? Dugo je prošlo vremena da sam s digao i primio se za glavu od uzbuđenja. Ovaj TC je imao sve, bio je kompletan. Pokazao je što je sama srž Survivora. Izvrstan spoj paranoje igrača, twistova, šokova, blindsidea te loših i odličnih poteza, a sad na ono što se dešavalo unutra, uh...

Spoiler for Hiden:
Tony je napravio izvrstan potez. Da, idol ga nije spasio gledajući na to što nisu napisali njegovo ime, ali svako ko gleda tako po meni nema kaj gledati Survivor jer ne shvaća samu igru to jest gleda prejednostavno, a zaboravlja na okolinu i ono čime su ti igrači okruženi. Tony nije dobio glasove, ali nije dobio zato što je svoj idol pokazao prije glasanja što je unijelo strah kod apari plemena. Primijetit ćete da Specner u tom trenutku govori "OTHER ONE" misleći na Jefru. Dakle, Tony se sam sebe indirektno spasio. I što se onda dešava? Tony iskorištava idol za LJ-a i ko ga može kriviti? To je bio logičan potez jer je čuo "OTHER ONE" i svako bi onda pomislio na LJ-a pa i oni najveći. Nitko ne bi pomislio na Jefru. I zašto je to još odličan potez? Zato što ga je iskoristio za svog plemenskog kolegu i još se više povezao sa svojim plemenom i tu dolazimo do LJ-a koji je po mojoj nekakvoh psihološkoj procjeni dobiva grižnju savjesti jer smo dosad vidjeli da je dobrica i miran i da radi pametne poteze. Onda daje idol za Tonija, ali u ovom slučaju to je loš potez jer je nepotreban iako mu sad pleme kao i Toniju još više vjeruje. Shvaćam LJ-a, ali ovo je Survivor.

S ovom epizodom dobili smo još jednog dobrog igrača to jest igračicu, Trish. Jebiga, ovo što je napravila je jedan od većih poteza ove sezone i stvarno to nisam očekivao od nje. Probudila se ujutro, analizirala tu svađu i doletjela do Kaos Kass.

Tony pršti od energije, zato mi je toliko poseban. Ima on dosta svojih mana. U svakoj epizodi dosad je napravio neki velik potez. Toliko velikih poteza nisam vidiš još od Boston Roba i njegove 22. sezone. Iako nije bitno koliko ti napraviš velikih poteze već je bitno da ti veliki potezi koje napraviš, da su napravljeni u pravom trenutku. Vjerujem da si je osigurao dolazak za iduće sezone. Stvarno ima zanimljiv spoj agresivnosti, zabavnog i pametnog igrača pomalo ludog. Dobitna kombinacija jer Jeff voli takve.

Inače, ja i dalje stojim iza toga da Toni nema šanse da pobjedi bez obzira na njegovu igru dosad. Zato što smatram kako mu neće baš na kraju dati glasove ako dođe do kraja. Jedino ako dođe s nekim igračem koji je cijelu sezonu slab. Evo, Cesternino i Stephen se ne slažu i kažu da Toni ima šanse da osvoji jer je iskren i igra sa srcem. Možda su i u pravu, vidjet ćemo. Inače, odličan recap. Svakom epizodom u sve bolji i bolji. Stvarno se nadam kako će se Cesternino jednog dana vratiti u Survivor i pokazati da je zbilja najpametniji igrač koji nikad nije osvojio Survivor.



Evo malo twitera  :) dosta se sazna, pogotovo ako pratite twitere od igrača koji trenutno igraju. Evo što je Kass napisala. Tony ima iskrene twitove https://twitter.com/tony_vlachos

Kass McQuillen ‏@KassMcQ 1h
@kqueen123 @mstarjd That Nuparri six was a hot mess. Three never spoke to me and you saw the other two "mediating" in front of me.


Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM 1m
Tonight, in my honest superfan opinion, is one of the most exciting tribal councils in Survivor history
Expand

Jefra Bland ‏@JefraBland 1m
@SpencerBGM I must agree with you.


Kass McQuillen ‏@KassMcQ 8m
@SpencerBGM Definitely top ten.


Alexis Maxwell ‏@alexis_maxwell
BEST TRIBAL EVER!! #chaoskass #teamjefra #survivorcagayan

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
This is the best episode ever! It had everything. Standing Ovation! #ChaosKass #Survivor #brainsbrawnbeauty @Survivor_Tweet

Leslie Nease ‏@Leslie_Nease
INTENSE tribal council! Whoa - #Survivor

bob crowley ‏@survivor_bob
And this is why we watch #Survivor !


Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga
Two powerful women not letting the other get the best of them... If @OddUsMusic and I had boobs, it would be the same thing!

Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga
Awesome tribal council!!! Great play by Tony... Emotional play by LJ... And Sarah getting the real time karma from all that "power". Wow!

Nina Acosta ‏@NinaAcosta3
the challenge was great, but I was more impressed with Morgan keeping that strapless bikini top up. dang girl, I'm jealous!


John Cochran ‏@JohnMCochran
@KassMcQ on the bright side, now you can play a second time, win, and get a job writing for a CBS sitcom

Jefra Bland ‏@JefraBland
Sorry to give everyone a heart attack last night. Happy to have survived another week after such a crazy tribal! Too close for comfort.


Hahaha, sad vidim da je jedan od twiteraša Billy Garcia. Sjećate se njega? Cook Islands i kad je rekao da voli Candice  rofl rofl

Jedva čekam da dođe na youtube taj zadnji tribal council. Promo za iduću  rofl rofl svi traže idol za supermoćima, a to je vjerojatno Yulov idol iz 13. sezone, Cook Islands. A znamo kako je Yul igrao tada i što je napravio s idolom
Spoiler for Hiden:
upotrijebio ga kao psihološko oružje i nije ga iskoristio.



Malo gifova

Spoiler for Hiden:


Mislim da je Jefri srce stalo  rofl rofl

Morgan  ;D




I za kraj se sprema peticija za Briana Heidika iz 5. sezone da se vrati. Svi znamo da ga Jeff ne voli, ali isto tako znamo da se radi o igraču koji je bio najhladnokrvniji od svih igrača koji su nastupali. Velik igrač, izvrstan manipulator i zasigurno top 10 Survivor igrača. Vratite Ice Mana  navijacica
« Zadnja izmjena: 03.04.2014. 22:10:51 Mulder »

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #818 : 04.04.2014. 10:24:47 »
Znas Muldere, posle tebe nema smisla pisati.
Uglavnom
Spoiler for Hiden:
slatko sam se smejala kada su u borbi skoro svi zavrsili u vodi  u roku od 20 sekudni i kada je vetar poceo divljacki da duva. Mislim da je  Jeff bio najsreciniji posto se snimanje nije oduzilo previse.
Sve u svemu odlicna sezona.

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #819 : 06.04.2014. 15:17:57 »
Ala su ovi iz produkcije nasamarili ovu sto je ispala  ;D jedno 30 puta su pustili kako ona govori da je glavna i da ona odlucuje  rofl Prava stvar  :) Tek su poceli da igraju igru nadam se jos boljoj "predstavi"  drinks Najsmjesniji mi je  :murija: "top five baby"  :nindza
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #820 : 10.04.2014. 12:08:34 »
Napeta epizoda


Spoiler for Hiden:
Generalno dobar potez Spencera sto nije HII upotrebio, i da jeste i da je uspio da izbaci nekog iz suprotne alijanse opet bi omjer snaga bio 5:4 za drugu alijansu. Ovako se valjda nadao da ce Kass opet za promeni stranu i da bude izvlacenje kamencica i ako prodju imaju omjer i HII a ako ne prodju jbg... Opet ova druga alijansa se lako moze ukopati ako po najavi za sledecu izbace nekog medjusobono... Omjer bi bio 5:3 i HII na strani ovih...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #821 : 10.04.2014. 21:39:37 »
Napeta epizoda upravo zbog Kaos Kass i njezinog poteza iz prošle epizode i sav taj utjecaj tog poteza je vidljiv u ovoj epizodi i zato je bilo napeto, ali i zabavno.

Woo mi je sve draži i bio je prelud u ovoj epizodi  rofl rofl ali mi je nashvatljiv Spencer koji je u ovoj epizodi imao najviše dobrih poteza, ali imao je i loš potez
Spoiler for Hiden:
ostaviti clue pod hlačama. Jebemu miša, pa ovo je Survivor. Pogotovo nakon mergea će netko te pratiti, a Woo je bio dovoljno lud da ga prati i zakomplicirao mu je iako je na kraju našao.

Svidjela su mi se oba izazova. Prvi baš kompletan + puzle na kraju gdje je LJ pokazao da ima Boston Roba u sebi. Drugi izazov je drugi dobar potez Spencera i smatram da ne bi pobijedio da nije imao idol kod sebe koji tako psihički utječe na osobu i stvara ti neku vrstu mira. Ovako je bio skroz čist u glavi i mogao je biti dovoljno koncetriran za izazov.

Tash mi je antipatična, ali je dobra igračica. Sad je malo under the radar, a takvu igru želi Kaos Kass želi igrati koja je i rekla "sve dok nisam ja", ali Kaos Kass bi trebala nešto znati, a to je da ona nije Sandra da tako može igrati jer nitko nije Sandra. Tako da me Kaos Kass podjseća na Elizu i njezinu prvu sezonu (9. sezona, Vanuatu).

Tribal council
Spoiler for Hiden:
iskreno, bojao sam se da će opet flipnuti i tako bi Tony bio u problemima jer bi bilo 5-5 i morao bi ići protiv Morgan. Drago mi da nije, ali kako ona misli da dobro igra. Spencer je imao idol i da ga je iskoristio, to bi bio dobar i loš potez, ali i da nije što je i napravio, to je opet dobar i loš potez jer je sad toliko opcija tako da ga ne krivim. Pa da objasnim. Da je iskoristio, mislim da bi stavio na Morgan. Zašto? Zato što je u identičnoj situaciji kao Tony u prošloj epizodi koji je imao idol, a Tony je u identičnoj situaciji kao Spencer u prošloj. Pogledajte pažljivo. Spencer je u prošloj identično razmišljao (Jefra) kao Tony u ovoj (Morgan). Dakle, da izbace najslabiju kariku jer nitko neće pomisliti da bi njoj dali idol. Identični potez, samo što Spencer nije iskoristio idol. Da je iskoristio na Tash, ne bi bilo dobro, ali da je na Morgan, Tony ide doma. Mogao je to napraviti jer ako je očekivao da će Kaos Kass flipnuti, znao bi da će biti 5-5, a ovako bi se sigurno riješio njega. To bi bio dobar potez jer je to Tony, igrač koji je ove sezone najviše hiperaktivan i koji se čuje te bez njega njegov alliance budite sigurni da ne bi dugo izdržali. Pogledajte samo što je Tony napravio kad su Cliffa izbacili i kako je otkinuo glavu u kojoj su bili Woo i ona koja je odustala.

Tako da mislim kako je Spencer mogao iskoristiti idol, ali opet je dobro što je ostavio jer smatram da će se Tony i njegovi sad malo smiriti što i vidimo iz promoa gdje Tony planira izbaciti Wooa, ali to je promo, ne mora značit da će tako biti.

1. Brawn - Tony, Trish, Woo
2. Beauty - LJ, Jefra, Jeremiah
3. Brains - Tasha, Spencer, Kass

Koliko je samo opcija ostalo  ti_si_Bog

A tek porota kakva će ove sezone biti. Ma ludnica. Baš mi se sviđa zasad ko je u poroti.

Malo twitera od bivših/sadašnjih igrača  ;D

Trish Hegarty ‏@TrishHegarty
less than 24 hours until this crazy , twisted, unpredictable, wild fun adventure of Survivor begins again... :)

Jenna Morasca ‏@JennaMorasca
Gee what Morgan said about Cass the "old lady" sounds awfully familiar to my season ;) #survivor @Survivor_Tweet

Rob Cesternino ‏@robcesternino
Dear Morgan, let me know how calling Kass ugly and yourself cute will work out for you tonight on twitter. #Survivor kakav car ovaj Cesternino  rofl rofl

Matt Bischoff ‏@MattBischoff
@_morganmcleod just reminded me of @SURVIVOReddie just now. The pretty people syndrome haha.

Whitney Duncan ‏@whitneyduncan
looks like Kass thinks she is the new queen! #survivor @Survivor_Tweet

Michael Skupin ‏@mikeskupin
Outback Steakhouse!!!! Bringing back Season 2 .... #oldschool #Survivor to to, Skupin!

Kat Edorsson ‏@KatEdorsson
#Boobs + #Morgan + #Survivor w/ a splash of #Lj = Great Night!

Alexis Maxwell ‏@alexis_maxwell
Hahahahah Wooooo! #ninjastealthmode @YungWoo23

Jonny Fairplay ‏@JonnyFairplay
It would be impossible for me to vote out @_morganmcleod #survivor #flotationdevices evo i Fairplaya  ti_si_Bog

Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
Okay, I have to give credit where credit is due. #NinjaStealthMode is a hashtag done right

Clifford Robinson ‏@UncleCliffy30
The #ninja style strikes again @YungWoo23! e tu sam se nasmijao kad je Woo rekao ninjastealthmode  rofl rofl

Denise Stapley ‏@goofygal1171
Ugggh....always hate seeing women basically eat their own. #girlfight #Survivor

Eliza Orlins ‏@eorlins
Why didn't the producer just hand Spencer the clue?? Hey, we've got something for ya. #luck!?? #ithinknot #survivor - opet Eliza širi hejt.

Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
Anger issues and lack of stealth aside, I am hereby the winner of the 2014 #MadTreasureHunt

Russell Hantz ‏@russellhantz
I hear Morgan a.k.a. big tits goes home!!

Anthony Robinson ‏@antoniusrex
I'm suddenly a huge Woo fan #survivor

Katie Gallagher ‏@katie2gypsy
Woo!! #ninjastealthmode props to my boy @YungWoo23 not easy to be stealth w/camera/audio following you! So RAD!

Jonathan Penner ‏@SurvivorPenner
#survivor Morgan is a not cute. She looks vaguely like Heckle or Jeckle  rofl rofl

Ryan Opray ‏@SpearmintRyno7
I was rooting for you Morgan! Crazy I spent 24 days on #survivor almost 11 years ago. @Survivor_Tweet the game dynamic changed. Need idols

Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga
Can't get mad at @_morganmcleod for speaking the truth. We live in a world where looks will take you places. Don't blame her for that.

Morgan McLeod ‏@_morganmcleod
Thanks to everyone who supported me! Survivor fans r awesome! Sorry for my "Mean Girls" moments but hey, it's a tv show. C u on the jury!

Jeff Probst ‏@JeffProbst
#survivor love how much you guys enjoyed the episode! It was a great one! Spencer, Woo, the idol hunt, tribal -- it's all there!

 rofl rofl rofl rofl rofl
Spoiler for Hiden:


Evo nam i Recapa. Znate ko je došao u goste Cesterninu? Ares. Zanimljiva rasprava između njih.



Evo nam i drage Parvati. Ugostila Sarah.


Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #822 : 10.04.2014. 23:48:31 »
Mogao si vala i slike postaviti kad si kacio, ja se pola likova ne secam :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #823 : 11.04.2014. 00:15:21 »
Pretpostavljam da ne znaš za Anthonya (Fiji), Matta (Caramoan - onaj bradati), Whitney (SP), Ryan (Pearl Islands)?

Da, to su bili natjecatelji koji se nisu dokazali.  :)

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #824 : 11.04.2014. 01:47:04 »
Secam se Whitney i Anthonya ali moram dobro mozak napregnuti da se setim, 27 sezona, mnogo likova + kad dodas serije, mnoge druge stvari van filmskog sveta, nema sile da sve popamtis... Dobro treba da razmislim pa da se setim prvo ko je pobedio prosle sezone a tek onda ko je sve ucestvovao  rofl

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #825 : 17.04.2014. 15:17:53 »
Kakva epizoda  :o :o

Spoiler for Hiden:
Tony posle ovoga zasluzuje da pobedi a definitivno cemo ga gledati jos nekada u Survivoru, daleko najludja epizoda, nisam ovo ocekivao...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #826 : 17.04.2014. 21:30:36 »
To je to. Lik konstantno radi tako velike poteze. I to je upravo ono što je rekao. Njegova vreća trikova  rofl rofl

Evo, dok sad ovo pišem, Cesternino i Stephen u podcastu govore da im ova sezona ima velike šanse da uđe u top 5  :) jako zanimljivo.

RC - bio dobar i dominantno su uzeli Spencer, Tony i Jeremiah.

IC - isto bio zanimljiv. Zadnja dva IC-a bila dosta mirna, ali tražili su dosta koncetracije tako da mislim kako će idući izazov biti fizički težak iako je ova sezona što se tiče izazova samo u glavi.

A sad na ono ludo. Strategija i reći ću svoje mišljenje o samim pozicijama igrača i zašto je ovaj ogroman potez od strane već-se-zna-koga bio odličan iako i druga strana ima argumente da ima i loših strana, ali kao i svaki veliki potez jer ne možeš ti napraviti savršen velik potez, a da si već ovako daleko.

Tony i LJ
Spoiler for Hiden:
prvo njihov razgovor i LJ je bio prvi u prilici da kaže ono što je Tony rekao za Wooa. Ono kako ja gledam na taj potez LJ-a je to da on je želiš indirektno izbaciti Tonija jer nije htio reći Trish "Čuj, moramo izbaciti Tonija jer je rekao kako želi Wooa vani". Nije tako rekao već je htio vidjeti što će Trish reći, ali Trish je jako čvrsta i sa svakom epizodom mi se sve više sviđa. I onda kad je Tony otišao sa Spencerom i Jeremiahom izlet, rekao je njima da misli izbaciti LJ-a, a to nije moglo bolje doći njima i jedini logičan potez je ići uz ruku Tonija. Spencer će tako sačuvati HI, a Jeremiah ništa. Nebitan. I meni je sasvim jasno zašto LJ nije išao za Tashom. Po meni to uopće nije bio loš potez jer se osjećao sigurnim i želio je kontrolu što je i rekao Trish i to samo govori koliko ga je Tony učinio da se osjeća sigurnim. Stvarno nevjerojatno.

I kasnije Tony sve ispriča Woou koji mu naravno povjeruje, a taj Woo je toliko naivan, ali prezabavan mi je. Njegova reakcija kad je saznao da ga LJ želi izbaciti  rofl rofl pa je otišao kod Trish, ali nije ugrizla mamac. Pametna je i stvarno mi se tu dopala.

Tash, Spencer i Jeremiah.
Spoiler for Hiden:
Svaka čast Tash. Dobila je Imunitet tama kad joj je bilo potrebno. Kao i Trish, dobra je igračica i sa svakom epizodom je sve bolja i bolja. A sad pazite ove pozicije. Spencer dosta slično razmišlja kao Tony, ali na puno mirniji način. Napravit će manje velikih poteza od njega, ali će ih napraviti u pravom trenutku dok Tony napravi jedan nepotreban, ali onda napravi dva potrebna i zato je najbolji ove sezone. No, da je Spencer bio u aliansi od 6 ljudi, smatram da bi se isto riješio nekog jakog u ovom slučaju Tash, Jer na kraju svega, svi oni žele biti s nekim slabim i s nekim ko ne može osvojiti. To je Jeremiah kod Spencera i Jefra i Woo kod Tonija iako je Woo svima simpa, ne vjerujem da bi mu dali itko glasove.

Da sad ostanu final 3 Spencer, Jeremiah i Tash. Pa Jeremiah bi sigurno išao u finale jer bi se ovih dvoje poubijalo jer ko bi išao sa Jeremiahom, on bi osvojio.

I Tony izbaci LJ-a tako da je surađivao s trojkom. Sad pogledajmo nešto. Da Tony nije niti jednom surađivao s trojkom, ne bi vjerojatno dobio njihove glasove ako bi bili u poroti. Ovako neće dobiti od LJ-a i Jefre pošto je Jefra sa LJ-om. Dakle, gubi dvoje, a dobiva troje jer im na kraju može reći "Ja sam vam tad i tad pomogao iako smo bili neprijatelji". Ovako im je pomogao i pružio priliku. S druge strane sad je LJ u poroti, a gotovo sigurno i Jefra osim ako ju netko ne planira zadržati do kraja. LJ-u može reći otvoreno "bio si mi najveća prijetnja i zato sam te izbacio. Da, vjerovali smo si, ali ovo je igra i ja sam uzeo priliku". To su sasvim dobri argumenti i nekad uspijevaju, a nekad ne. Tony zna razgovarati s ljudima i mislim da bi mu to uspjelo.

TC i vreća trikova  ti_si_Bog
Spoiler for Hiden:
Odlično odlično plemensko vijeće. Najjači dio kad Probst pita Tonija kaj radi, a on odgovori konstrukcije i odmah zatim prikažu reakciju od Sarah  rofl rofl ja sam isto crko.

Spoiler for Hiden:

Malo twitova.

RC Saint-Amour ‏@RC_Survivor
OK- #Survivor paranoia is a REAL thing..... but it only comes from a players own dishonesty... let's see what happens tonight....

MONICA CULPEPPER ‏@monicaculpepper
Spenser's last week immunity win and idol find remind me of @troy_zan ... He had the double double on #oneworld #surivor @Survivor_Tweet

Rob Cesternino ‏@robcesternino
I bet LJ could lead the horse to water AND make them drink it. #Survivor

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
The silver tongued devil gets to work early. Looks like LJ is going to get played this episode. #Survivor #BrainsBrawnBeauty @Survivor_Tweet

Eliza Orlins ‏@eorlins
The squinty morning look is not LJ's best but someone here still has a crush on him. Not naming names. Ahem @sharleenjoynt. #survivor

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
The best thing Rob, Amber, Jenna and I did was stay a solid four, and never broke ranks. If he were smart, he'd keep the six in line.

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
That reminded me of when Coby and I were the last two Heroes, and were trying to figure out how to get the Villains to kill each other.


Whitney Duncan ‏@whitneyduncan
It's ironic that Kass is talking about sticking with an alliance. #survivor @Survivor_Tweet

Kat Edorsson ‏@KatEdorsson
...HE GONEEE! #Blindside #Survivor

Eliza Orlins ‏@eorlins
Holy #blindside!! Again!! This season is INCREDIBLE!!! #survivor

Denise Stapley ‏@goofygal1171
@tony_vlachos you are a story spinner for sure. And they buy it...hook...line...and sinker. Now let's see how this plays out. #survivor

Lj McKanas ‏@lj_mckanas
Back to shoveling that horse shit!

Alexis Maxwell ‏@alexis_maxwell
So has every tribal been a #blindside?

Lj McKanas ‏@lj_mckanas
Kids: Now that the UTR boring game has left the building... I WILL be back...

Jeff Probst ‏@JeffProbst
#survivor the increase in blindsides is due to smarter players. You saw with J'Tia what happens if you tell someone. You can't risk it.

Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
@tony_vlachos that was HUGE... you needed this

Jeff Probst ‏@JeffProbst
#survivor question --- yr chance to impact the show - do u like memory challenges because u can play along at home? Or r they boring?

Jonny Fairplay ‏@JonnyFairplay
I remember someone playing a game similar to @tony_vlachos 11 years ago, but that person had a cooler name than "the opportunist" #survivor  ti_si_Bog da da, to je bio Fairplay.

Evo i Recapa.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #827 : 18.04.2014. 04:22:55 »
Evo ga  ti_si_Bog

Napokon izašlo na youtube već sad legendarno plemensko vijeće koje se dogodilo prije dvije epizode. Pa da se opet malo prisjetimo kakva je to ludnica bila.


Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #828 : 21.04.2014. 00:00:00 »
Nekom logikom ce u finale uci Tony,Trish(Jefra) i Kass... Ako Tony iskontrolise situaciju sigurno ce voditi Kass jer za nju niko nece glasati + Trish ili Jefru jer ce ih moci pobediti lagano pricom na poslednjem plemencu... Woo-a nije pametno voditi, nikad ne znas ko za njega moze glasati...

A onda u finalu ima sigurne glasove Tony od Jeremiahe,Spencera i mozda Tashe jer vec receno ce moci da se izvlaci na to da ih je provukao jedan krug, LJ ce ubedjen sam glasati za Tonya i jos ce ugrabiti negde jedan glas i to je to... Naravno ovo je sve pod uslovom da on ostane u alijansi sadasnjoj.

Sadasnja situacija je valjda Tony,Trish,Jefra,Woo i Kass i tamo Spencer,Tasha i Jeremiah, ako kojim slucajem ne ispadne niko iz losijeg trojca sada vrlo lako se moze desiti da neko od njih ode do kraja s obzirom da Spencer ima HII...


Nego Mulderu jel' pratis spoilere ko ispada unapred ili ne? :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #829 : 21.04.2014. 00:44:26 »
Mislim da mu ne bi bilo dobro voditi Trish jer je sve bolja i bolja, a i očito zna smiriti situaciju (Kass). Ali Jefra, Woo sigurno da. Woo iako je svima simpa, stvarno ne vjerujem da je porota takva đubrad da daju pobjedu Woou, igraču koji je toliko naivan i glup da je zbog toga zabavan. Ipak mislim kako bi na kraju gledali samu igru. Sad da su pametni, odmah bi izbacili Tonija.

Spoilera za ispadanje?  ;D

Na to još nisam naišao. Ima samo nagađanja na stranim forumima, ali ne zna se ko će ispasti.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #830 : 21.04.2014. 00:47:21 »
Nije tacno da nema, ja sam za Nikaragvu i H vs V imao spoilere, za Nikaragvu sam pogledao kad je Tyrone ispao, pa pogledao a za H vs V kad je Rob ispao :D Ne mogu se setiti gde sam gledao posto posle toga nisam ali svakako da mogu potraziti :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #831 : 21.04.2014. 00:59:11 »
Imaš jedino forum Survivor Sucks gdje se raspravlja o spoilerima na temelju promoa pa onda krenu nagađanja ili svako malo netko dođe pazi sad ovo, s insajderskim informacijama, ali nakon epizoda i epizoda se pokažu netočnima. Uglavnom, tamo 95% ljudi spama i trola. Ničeg zanimljivog nema.

Ako kojim slučajem trenutni igrači kažu ko ispada, ide im oštra kazna kao i za producente, snimatelje, sve koji rade na showu tako da ne vjerujem kako bi neko riskirao tako nešto.

Ili ih pratiš preko twitera kao ja  ;D

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #832 : 21.04.2014. 04:07:05 »
Kakav survivor sucks, bzvz neki forum bio, cak mislim da je i sajt u pitanju a ne forum, ali imam dosta svedoka forumasa jer sam par njih spamovao ko ce ispasti pa su me hteli banovati vise puta :D :D Ili je covek 2 sezone bio vidovit, uglavnom procurelo je a i to se ne moze sakriti, uvek neko propeva, isto tako kad je bio nas Survivor Srbija, one prve dve normalne sezone su se znali redom ko ispada.

Ako mi ne bude mrsko u toku sedmice, naci cu ti forum na kojem sam pisao posto imaju 4 nasa foruma za virtualni survivor pa ne znam na kojem sam pisao pa ces da vidis da je bilo spoilera, verujem da ima i za ovaj serijal samo mi ne pada na pamet da trazim :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #833 : 21.04.2014. 04:37:57 »
Ma jako teško da ima za strani. Samo treba logiku uključit. Da se sad nas 10 okupi i svako senzacionalno kaže ko će idući ispasti, velika je mogućnost da će netko od nas pogoditi, kužiš? Ne treba se zamarat takvim stvarima jer svake sezone imaš te fake insajderske informacije koje su u 95% slučajeva netočne i sasvim je logično da će nešto biti točno.

To ti je kao da sad ja kažem da znam kako će sutra neka utakmica završiti i pogodim rezultat te kažem kako sam to znao jer je namješteno, ali naravno da nisam znao već sam bubnuo na temelju forme momčadi, koji im igrači nedostaju i tako.

Tako i ovdje da ti sad ili ja idemo pogađati ko će ispasti u iduće dvije, tri epizode i što onda ako pogodimo. Velika je vjerojatnost da i pogodimo na temelju svega viđenog dosad. I onda zamisli te na stranim forumima koji takve infoe izvještavaju dosta senzacionalno pa se ljudi nakače.

Samo pokušavam biti racionalan i sagledat situaciju opširno  :)

Tako da su sve to lažnjaci što se tiče stranog Survivor jer svako može pogodit ko će ispasti u idućoj.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #834 : 21.04.2014. 23:57:24 »
Kolika je vjerovatnoca da pogodis sve redom koji ce ispasti? :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #835 : 22.04.2014. 00:17:13 »
Govorio sam o pogađanju dvoje, troje ljudi. Dakle, dvije, tri epizode. Takva nagađanja se rade po survivor sucksu. I normalno je da netko pogodi kao i da ti ili ja idemo sad idemo pogađat. Velika je vjerojatnos da ćemo pogodit i zamisli da to negdje napišemo i napravimo senzacionalnu vijest od toga. Bili kako bilo, ništ ne gubimo. Ili ćemo fulati ili pogoditi. Ako fulamo, nikom ništa jer smo ionako znali da ne znamo ko će ispasti. Ako pogodimo, možemo dalje nastavit kako smo mi nekakvi insajderi i znamo ko ispada  ;D

O cijelom poretku od samog početka pa do kraja je naravno nemoguće pogodit. Bilo je fora i blogova koji su kao napisali takav cijeli poredak, ali se odmah ustanovilo samo da su promijenili datum na blogu. Kao da ja sad poslije ove sezone idem tako nešto napravit i promijenim datum da bude tijekom sezone. Lako se sve to razjasni.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #836 : 22.04.2014. 01:07:29 »
Samo sam ja nasao jos pre ujedinjenja dok je Nikaragva a i H vs V ranije trajala ali nebitno veruj u sta hoces :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #837 : 22.04.2014. 01:11:42 »
Svakako da budem  smileyNO1

Inače, našao ovo pa da se prisjetimo velike trojke iz te sezone. Sandra, Rupert i Fairplay.



A pošto je prošlo 10 godina od te slavne sezone, evo i Cesternina te kako ih je ugostio  navijacica


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #838 : 25.04.2014. 02:19:11 »
Još jedna luda i paranoična epizoda. Spy shack  rofl rofl i opet vreća trikova.

Mislim da je Toniju F4 osiguran, a za F3 bumo vidjeli jer mora iskoristiti prije F4 i onda kad dođe u F4, morat će osvojiti IC da bi išao u finale jer mislim da će ostalih troje ko bude tada njega pokušati izbaciti. Kass je sad plutajući metak. Bila je i prije, ali sad pogotovo. Ne bi me čudilo da ona bude ta koja će pokušati Tonija izbaciti kao i Trish. A kad smo već kod Trish, ta žena sa svakom epizodom sve više i više iznenađuje. Pogledajte koliko je dosad imala dobrih i pametnih poteza. Po meni ove sezone najbolja socijalna igračica. Preobrati Kass i opet preobrati Jefru. Ostaje vjerna Toniju, ali će se okrenut protiv njega tamo pred kraj.

Mislim da Tasha i Spencer nisu svjesni da i Trish igra izvrsnu igru. Sav kredit daju Toniju što i je zasluženo jednim većim dijelom jer je svugdje i zato je ove sezone najbolji. Bez obzira što je Spencer rekao na TC-u kako će glasati za Tonija ako bude u poroti, mislim da je to mislio ozbiljno. Ne samo pokušaj da nešto napravi na TC-u.

Izazovi sve bolji i bolji i opet izazovi za IC je stvar koncentracije i ravnoteže, ničeg više. Tasha se opet pokazala kao opasna i ne bi me čudilo da je ona iduća osim ako opet ne osvoji.

Nema se više ništa previše reći osim da jedva čekam iduću epizodu jer sad su ostali svi dobri igrači osim Jefre i Wooa. I Kaos Kass naravno može tu, ali je plutajuća mina pa je zanimljiva, a Woo je zabavan. Spencer jak strateg, Tasha jaka u izazovima. Trish najbolja socijalna igračica sezone, a Tony je Tony, kontrolira sve.

A fake idol n TC-u. Tako je htio zbuniti Spencera iako mislim da bi svejedno Spencer iskoristio za sebe.

Malo slika pa na twitere  ;D

 rofl rofl
Spoiler for Hiden:

Rob Cesternino ‏@robcesternino
Memo to future #Survivor players... If a camera person is filming a random bush, it's actually a #SpyShack!

Brice Johnston @BriceIzyah

The next time I need work done at my house I'm contacting @tony_vlachos

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
Tasha and Spencer are tough to beat together!

Rob Cesternino ‏@robcesternino
Another advantage of being a #Survivor fan... Knowing all of the @JeffProbst-isms to win reward challenge word jumbles.

Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
Woo just fell hard for Morgan's boobs

Lisi Linares ‏@Lisi_Linares
Aye!!! Tony trouble no more! Lol!! that Fall SUCKED!!!

RC Saint-Amour ‏@RC_Survivor

Just started crying on my couch thinking about getting my own letter while in Ponderosa :'( #survivor

Lisi Linares ‏@Lisi_Linares
Go Spencer my tightie whities little boy :)

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
Jeff is great at telling people where to put their balls. #Survivor

Troy Robertson ‏@troy_zan
It looks like Tasha has been practicing gripping 'poles' & balancing 'balls'!

Alexis Maxwell ‏@alexis_maxwell

Why is @tony_vlachos always running around?

Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
Biggest letdown of the season: Tony's #SpecialIdol celebration That was not huge

Kat Edorsson ‏@KatEdorsson
Damn he's good.. #Survivor #KillaTony #PassOutHomieWeWontJudge

Alexis Maxwell ‏@alexis_maxwell
A buried #specialidol found without a clue? Wow!

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Jeremiah getting a google modeling portfolio shout-out. I feel it bodes ill....

Sophie Clarke ‏@sophieGclarke

"So Jefra it sounds like you're pretty impressionable" is actually the first time I've thought probst has gone too far...

MONICA CULPEPPER ‏@monicaculpepper
Toni's death sentence. "I vote Toni" .. Was like when everyone said they are voting for Hayden on BvW .. @Survivor_Tweet #survivor

Sophie Clarke ‏@sophieGclarke
If Woo goes home I will BOYCOTT this show for a WEEK.

Alexis Maxwell ‏@alexis_maxwell
I can't say I'm not pleased with that vote.  Survivor is for the fans!

Alexis Maxwell ‏@alexis_maxwell
Blah he doesn't even care!

Kass McQuillen ‏@KassMcQ
Another idol flushed = Three for three for #chaoskass

Spencer Duhm ‏@Spencer_Duhm
This season of @Survivor_Tweet seems like the Tony vs. Spencer Show, with the consummate underdog Spencer taking the fan favorite role.

Eliza Orlins ‏@eorlins
I always wish there was a barrier between the tribes. I know it isn't "cheating" when you're allowed to look, but still hate it! #survivor

Eliza Orlins ‏@eorlins
Yeah Jefra, "everything happens for a reason." Sure. Brilliant life plan. Go with that. I bet you believe in astrology too. #survivor

Doktor Cesternino i Stephen.


Evo i Parvati sa LJ-om. Jaaako zanimljiv intervju  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #839 : 08.05.2014. 21:24:13 »
Kako luda nova epizoda  rofl rofl

Ali Woo  rofl rofl  umro sam kad je došao među one klince i počeo izvodit one stvari, a onda kasnije kad je počeo pričati o strategiji, hahahah.

Al ajmo na ono najbolje.

Prvo moram reći kako je IC bio jedan od najzahtjevnijih fizički i mentalno. Nevjerojatan. Pa trčali su svako malo gore-dole + trebali su ostat pri sebi.

Spencer/Kass/Tasha/Woo
Spoiler for Hiden:
Kass prvo izmislila da je nešto čulo o sebi i uvjerila sama sebe da je tako bilo. Spencer opet u pristojnoj poziciji. Kass je bolesna osoba, to ću odmah reć. Žena baš želi drugima zlo. Onak, preočito. Definitivno je imala nekakvih problema u djetinjstvu, zlostavljanje vjerojatno. Nije za šalu, ali žena ima nekoliko psihopatskih crta lica. Kao ženski Russell, a Tony nije Russell i to joj je totlno kriva procjena. Misli da će se s tim izvući. Tony je puno više simpatičniji nego Russell i dobar je u socijalnoj igri jer uvijek krajs ebe ima većinu. Russell to nije imao. Russell nikad nije znao kako objasniti zašto je tog i tog izbacio i bio je pravi bully. Tony sasvim normalno objasni zašto je izbacio tog i tog. A Woo i slušanje strtegije, hahahaha.

TC i vreća trikova  ti_si_Bog
Spoiler for Hiden:
odličan potez Tonija što nije iskoristio idole, ali sad je F5 i mislim da će sad ovo biti zadnji put da može upotrijebiti. Za idući TC.

Idući promo obećava. Trish se suprostavlja Toniju. Trish je sve opasnija jer ako će ići do kraja, ima prilično dobre šanse za pobjedu. Kass je uvjerena da ima šanse protiv Tonija jer misli kako nitko neće glasati za njega. A samo LJ je rekao indirektno da će glasat za njega, a Tony ga je izbacio. Bit će tu dosta povrijeđenih, ali na kraju mislim da će gledati samu igru.

Pa i Tony može Tashu i Spencera (ako bude u poroti) obratiti s izvrsnim argumentom da ima je pomogao više puta što i je. A Kass je flipala i izdala ih je. Da nije, oni bi bili u puno boljoj poziciji i toga oni moraju biti svjesni.

Idemo malo na twitere i slike  ;D

Spoiler for Hiden:

Tony Vlachos ‏@tony_vlachos
Advice from @KassMcQ @SpencerBGM :The "Lawyer" that can't complete a coherent sentence! PLEASE look at ALL her UNEDITED secret scenes!#DUNCE

Jefra Bland ‏@JefraBland
I'm not sure what OkCupid is but I have been informed that someone has created a fake account of me on there and using my pics? #creeper

Trish Hegarty ‏@TrishHegarty
What will Tony pull tonight?

Tony Vlachos ‏@tony_vlachos
What ever happened to the predictions of me playing 2 hard, 2 fast! I'm going to crash and burn! EVERY week it was the same story! UNTIL...

Kim Spradlin @SpradlinKim
I know everyone will probably disagree, but I think this season of Survivor might be better than One World?!? - naravno da je bolja. One World je bila dosadna. Jedino je Kim ostala zapamćena. Ajd, i Colton, ali iz drugih razloga.

Jeff Probst ‏@JeffProbst
#survivorwednesday It's Survivor tonight!! A really strong episode and a fun reward! We are getting down to the last .few.. eps

Whitney Duncan ‏@whitneyduncan
Can't wait for @Survivor_Tweet tonight!! One of the best seasons yet in my opinion. Way more interesting than #southpacific

Eliza Orlins ‏@eorlins
Kass, this is #Survivor. Being "slack jawed" at tribal is what it is all about. #blindside

Eliza Orlins ‏@eorlins
Tony, Tony, Tony. You should know better than to talk about people who are right next to you! Sleeping or not. #survivor

Jenna Morasca ‏@JennaMorasca
Ah how #Survivor has changed. These people have such whitened teeth, and I KNOW lasered hair. Thanks god we were not HD @Survivor_Tweet  ;D

Alexis Maxwell ‏@alexis_maxwell
Why is Woo so cool?

Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga
Woo must've had some lessons from @UncleCliffy30 before the big man got bounced

Eliza Orlins ‏@eorlins
Woo is gonna be the best dad ever. #Survivor @YungWoo23

Sophie Clarke ‏@sophieGclarke
Woo you marry me? @YungWoo23

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
EVERY TIME three people are alone in this game, those three will be the final three. #Survivor  rofl rofl

Kat Edorsson ‏@KatEdorsson
Is #Woo getting wooed? Or should we give him more credit? #Survivor @Survivor_Tweet

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
Woo is such an honest guy he's a bad liar. It was a "dog ate my homework" level lie. #Survivor #brainsbrawnbeauty @Survivor_Tweet @keltard

Alexis Maxwell ‏@alexis_maxwell
This is really making me feel like I gotta be more cautious around my cop friends.

Nova epizoda Cesternina i Stephena.


Inače, kad je Tasha došla na Ponderosu...

Jefra: When was the last time you ate?
Tasha: 2 days ago.
Jefra: Are you hungry?


 rofl rofl rofl rofl rofl

Parv  :)

« Zadnja izmjena: 08.05.2014. 21:49:46 King Eric »

Tags: