Autor Tema: The Vampire Diaries  (Posjeta: 247068 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1500 : 05.10.2014. 12:02:33 »
Hvala na prevodu. :)


Epizoda mi se baš dopala, super početak.
Spoiler for Hiden:
Iako sam na trenutak zaboravio za no-magic i tripovao zašto ne idu u MF :D

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1501 : 11.10.2014. 12:30:16 »
Dobra je druga epizoda, meni mnogo bolja od prve.
Spoiler for Hiden:
Deo sa Elenom i Alarikom je bio predsoadan, ali mi je bilo zanimljivo videti gde se Boni i Dejmon nalaze. :) Iskreno se nadam da je osoba koja je sa njima tamo moja najdraža Ketrin, tako hoću da se vrati. :( Nije mi ništa neočekivano da je onaj Trip ubica vampira, očekivao sam da će na kraju ispasti tako nešto. Enzo je kul, a Stefan me baš nervira.
Najava za sledeću:
Spoiler for Hiden:
Prevod će biti tek sutra verovatno, zauzet sam ovog vikenda.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1502 : 13.10.2014. 18:45:12 »
Postavljen prevod za 06x02.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1503 : 19.10.2014. 01:53:09 »
Postavljen prevod za 06x03.

Serija i dalje smara, ništa se zanimljivo nije desilo u ovoj trećoj epizodi. :zzz
Spoiler for Hiden:
Ništa od mojih nadanja da će Ketrin biti na mestu gde god su Dejmon i Boni. Oni su mi jedini zanimljiv deo epizode i jedva čekam da vidim kako će se izvući odande. Ostali su taaaako dosadni, a celi ovi zapleti oko Tripa koji je lovac na vampire i niko ne zna mi je skroz bezveze. Kraj mi je isto baš glup i ne razumem Stefanovu želju da ubije Enza, to mi je baš glupo. I jedva čekam da spoje nekako Stefana i Kerolajn, krajnje je vreme da bude i on sa nekim posle toliko sezona, a ovo je najbolji trenutak.

Najava za sledeću:
Spoiler for Hiden:

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1504 : 28.10.2014. 00:16:16 »
Prevod za 06x04 će biti postavljen sutra ili prekosutra.

Ja neću moći da stignem da u dogledno vreme prevedem seriju ove i sledeće nedelje (epizode 06x05 i 06x06) zato što neću biti kod kuće, tako da ako neko želi da uskoči i da prevede ove dve epizode, može slobodno, ali samo neka mi javi privatnom porukom. Ako ne, prevešću ja obe i postaviti prevode tek kad se vratim, ali će to biti sa velikim zakašnjenjem.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1505 : 29.10.2014. 22:42:18 »
Postavljen prevod za 06x04.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1506 : 31.10.2014. 09:30:06 »
Odgledao petu. Šta reći. Ova serija je prošla sve faze, od odlične do đubreta i sad opet postaje sve bolja. Za sada je to neka 3+ ocena ali je radnja na uzlaznoj putanji. Svidela mi se peta epizoda, a posebno mi se svidelo nekoliko stvari:
Spoiler for Hiden:
Elenin novi dečko možda zna za vampire, Alarikova devojka je na vrbeni, i na kraju "dobar je ovo viski ali ne toliko dobar da vidim mrtve ljude"  rofl
Inače, sad bi bio štos da Dejmon nije više Vampir. Istina, to verovatno neće biti slučaj, jer je, kad je bio sa Boni, pokazao da je i dalje vampir (Brz kao Flash, krv za isceljivanje itd.). Međutim, ipak se nadam do sledeće epizode jer, ako budu hteli, mogli bi to da urade na račun portal, transfer mambo džambo.
« Zadnja izmjena: 31.10.2014. 09:35:43 Vladimir Marković Covenant »
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1507 : 08.11.2014. 03:32:42 »
Prevodi za 06x05 i 06x06 će biti postavljeni u toku nedelje.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1508 : 12.11.2014. 22:42:13 »
Postavljeni su (moji) prevodi za 06x05 i 06x06.

Sad kad sam sve odgledao i preveo, mogu da kažem da ova serija užasno gubi kompas. Dakle, ovo stvarno više nigde ne vodi i sve je besmislenije i besmislenije.
Spoiler for Hiden:
Prvo mi je bilo totalno glupo što se samo Dejmon vratio, a što je Boni ostala gde god. Dakle, čemu to? Samo razvlačenje još više tog njenog izbavljenja, a vremenom će verovatno i onda se spasi, a samo će sad da razvlače sa tim. I očigledno, ne u sledećoj epizodi prema najavi.

Cela ona glupost sa žurkom u kukurznim poljima mi je bila užas. Dakle, totalno bespotrebno i bezveze. Čemu sav onaj cirkus sa Tajlerom i nesrećom? Da ne spominjem glupaču Ajvi koju su, iz ne znam kog razloga, vratili u seriju na jednu epizodu da bi je Trip ubio. ???

Dejmonov povratak mi je tek besmislen. Elena kao beži od njega, on je juri. Onda, zašto je dođavola Alarik postao čovek? Po kom principu je mogao da oživi ako ga je ova spasila baš pre smrti? To je još veća besmislenost koja je ubačena zbog još gore besmislenosti da Eleni ne može da se vrate sećanja kako se ona ne bi sećala Dejmona i dalje. Ozbiljno? :facepalm Sad će i sa time da mlate u narednim epizodama, njihov reunion i obnavljanje veze. Inače, Lijam i Elena su mi lep par.

Najava za sledeću: :facepalm
Spoiler for Hiden:

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1509 : 12.11.2014. 22:43:32 »
Pročitah spoilere i brate mili, fala kurcu da sam prestao gledati nakon što je Elena potonula.  ;D ;D ;D

Nisam lud, majka me testirala!

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1510 : 12.11.2014. 22:48:24 »
Jedino vredno zbog čega treba gledati seriju, po mom mišljenju, iako je mnogo malo zastupljena
Spoiler for Hiden:
je Ketrin. Ona je ovde definitivno najbolji lik. Čak i najslabijim delovima serije, kad god se ona pojavljivala, meni je serija postajala zanimljiva jer sam jednostavno obožavao njen lik i scene sa njom. Otkako su nju izbacili, meni se bukvalno nijedna epizoda više nije svidela. Druga polovina pete sezone sa Putnicima je bila užasna, a ova šesta je od samog početka još gora. Ali ne, nemoj nikada nastavljati da gledaš pogotovo ako nisi mnogo voleo Ketrin jer zaista nije vredno.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1511 : 13.11.2014. 12:00:12 »
Evo malo o nedoslednostima.
Spoiler for Hiden:
Ako je Alarik postao čovek, zar to nije trebalo poništiti sve njegove prinude (tako je ranije bilo). Drugo, Ako Elejna zaista želi da povrati svoja sećanja, zar nije dovoljno da pređe granicu, ona briše prinudu, zar ne? Treće, zar Alarik ipak neće postati vampir kad pređe granicu i postati jedini Vampir koji može i tamo i onamo (svi ostali koji su prešli su se vratili u vamprisko ja). Četvrto, zašto mladi vukodlak nije ostao hibrid, a Alarik je ostao vampir... i tako dalje, sigurno bih mogao još da nabrajam. Meni je serija simpatična ali previše je nedorečenosti i nepoštovanja pravila koja su sami postavili.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1512 : 13.11.2014. 13:27:11 »
U pravu ste, sada ga preteruju sa nelogičnostima. Par puta u seriji sam čak i JA, koji inače ne obraća pažnju previše na to, video kako ima dosta nelogičnosti i da nekada može a nekada ne može. :D

Edit:
Spoiler for Hiden:
Kad sam poslao post, setio sam se još nečega. Zašto Dejmon nije svojom brzinom uzeo ranjenu Boni i stali pod svetlo i vratili se nego ona tamo crkava bez razloga. Neko primi 10 metkova pa trči brže od mene xD a neko glumi ludilo i ne pomera se. :D
« Zadnja izmjena: 13.11.2014. 13:29:08 Milan95 »

Offline bojan92

  • Član
  • ***
  • Postova: 637
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1513 : 07.12.2014. 01:40:03 »
Mother of god :o Poslednje dve epizode!!!! clapp clapp clapp :naklon: Ko ce sad docekati narednu? :dash
They should name a hurricane after her
A typhoon, a mountain in africa
A monsoon, I'm a junkie just after her
She'll leave but I'll run right back after her

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1514 : 18.12.2014. 08:20:08 »
 ???
Spoiler for Nelogičnost:
Kad, onomad, ona devojka beše smrtno povređena jer ju je auto skoro ubio u njivi, Elejna joj je dala svoju krv i, ne samo da je ozdravila, već su joj nestale stare povrede koje su bile neizlečive (ne sećam se da li su bile urođene) ali ne, rak ne može da se leči. Jer ako bi vampirska krv mogla da izleči kako bi se smuvali čirlidersica (koja je početkom serije bila suparnica Elejni, mrzele su se iz dna duše, a sad se sećaju kako je ljubav cvetala 2009) i lepi vampir dobrica.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1515 : 20.12.2014. 17:09:03 »
Spoiler for Hiden:
I meni je to za rak bio vrhunac. Čak su u nekoliko navrata govorili kako vampirska krv deluje tako da sve ćelije regeneriše brzo i da tako isecljuje. Po toj logici bi trebalo da uništi karcinom i da osoba bude zdrava. Ali sad je bitno da se Kerolajn i Stefan smuvaju, a u to neću da poverujem dok ne vidim. Meni su ove gluposti oko Kaja i Džo tako dosadne, retardirane i nezanimljive da prosto jedva čekam da se sezona, a i serija završi više.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1516 : 22.12.2014. 22:41:57 »
Spoiler for Hiden:
I meni je to za rak bio vrhunac. Čak su u nekoliko navrata govorili kako vampirska krv deluje tako da sve ćelije regeneriše brzo i da tako isecljuje. Po toj logici bi trebalo da uništi karcinom i da osoba bude zdrava. Ali sad je bitno da se Kerolajn i Stefan smuvaju, a u to neću da poverujem dok ne vidim. Meni su ove gluposti oko Kaja i Džo tako dosadne, retardirane i nezanimljive da prosto jedva čekam da se sezona, a i serija završi više.

Spoiler for Hiden:
Veoma glupo će biti ako ona umre jer jednostavno mogu da joj daju vampirsku krv i nek ide na operaciju i u roku od 24h ako umre, biće vampir i onda je besmrtna pa nek živi sa rakom ako već ne može otići. To je jedino realno. Ali ne bi me čudilo da ne urade tako i tu će od mene imati ogroman minus ako umre njena majka.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1517 : 11.01.2015. 19:58:19 »
Serija je dobila sedmu sezonu.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1518 : 11.01.2015. 21:02:02 »
Užas. Očekivano, ali bolje da je ova 6. bila poslednja. Svakako bi mogli da sklepaju kraj dobro jer se od početka 6. sezone ne dešava ništa bitno i značajno, sve same gluposti i nebuloze.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1519 : 11.01.2015. 22:19:27 »
Ja sam srećan što će biti još jedna sezona jer sam skeptičan po pitanju novih serija i više volim gledati one koje već gledam ma bile loše ili ne. Seriju pratim od početka i navikao sam se već niz poslednjih godina da pratim tako da sam zaodovljan tom vešću. :)

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1520 : 24.01.2015. 22:10:24 »
Nova epizoda ništa posebno.
Spoiler for Hiden:
Kaj mi je zanimljiv već nekoliko epizoda iako me je nervirao na početku sezone. U ovoj epizodi je bio ful. smileyNO1 Dođe mi kao neka zamena za Ketrin, ali ni približno toliko dobar. Muka mi je više Elene i Dejmona, taaaako su dosadni. :facepalm

Totalno mi je glupo ono da vampirska krv ne može da leči rak. Sto puta su rekli da, kao, obnavlja sve ćelije kad se popije, a ne može da obnovi ćelije koje je zahvatimo karcinom. Logika? Mislim da Kerolajnina mama neće da umre i mislim da se onaj lik kome je dala krv u stvari preobrazio u vampira, a tako će i Liz.

Offline TozABG

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1521 : 25.01.2015. 04:29:45 »
Nova epizoda ništa posebno.
Spoiler for Hiden:
Kaj mi je zanimljiv već nekoliko epizoda iako me je nervirao na početku sezone. U ovoj epizodi je bio ful. smileyNO1 Dođe mi kao neka zamena za Ketrin, ali ni približno toliko dobar. Muka mi je više Elene i Dejmona, taaaako su dosadni. :facepalm

Totalno mi je glupo ono da vampirska krv ne može da leči rak. Sto puta su rekli da, kao, obnavlja sve ćelije kad se popije, a ne može da obnovi ćelije koje je zahvatimo karcinom. Logika? Mislim da Kerolajnina mama neće da umre i mislim da se onaj lik kome je dala krv u stvari preobrazio u vampira, a tako će i Liz.
Sasvim logicno objasnjene postoji a to je: Isto tako obnavlja i celije raka kao i ostale celije. Samim tim predpostavljam da ubrzava taj proces.
« Zadnja izmjena: 25.01.2015. 04:31:33 TozABG »

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1522 : 25.01.2015. 14:33:28 »
Nova epizoda ništa posebno.
Spoiler for Hiden:
Kaj mi je zanimljiv već nekoliko epizoda iako me je nervirao na početku sezone. U ovoj epizodi je bio ful. smileyNO1 Dođe mi kao neka zamena za Ketrin, ali ni približno toliko dobar. Muka mi je više Elene i Dejmona, taaaako su dosadni. :facepalm

Totalno mi je glupo ono da vampirska krv ne može da leči rak. Sto puta su rekli da, kao, obnavlja sve ćelije kad se popije, a ne može da obnovi ćelije koje je zahvatimo karcinom. Logika? Mislim da Kerolajnina mama neće da umre i mislim da se onaj lik kome je dala krv u stvari preobrazio u vampira, a tako će i Liz.
Sasvim logicno objasnjene postoji a to je: Isto tako obnavlja i celije raka kao i ostale celije. Samim tim predpostavljam da ubrzava taj proces.
Spoiler for Hiden:
Meni je logičnije da obnavlja već zdrave ćelije i tako uništava ćelije raka jer vampirska krv ima zaceljujuću ulogu. Mada, nije da nisi u pravu, može i iz tog ugla da se posmatra.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1523 : 25.01.2015. 16:56:02 »
Spoiler for Hiden:
Umreće joj majka ipak, videh sada na imdb-u. Šteta. :/

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1524 : 25.01.2015. 17:16:03 »
Spoiler for Hiden:
Umreće joj majka ipak, videh sada na imdb-u. Šteta. :/

Imdb bas i nije pouzdan izvor, ali i ja mislim da je vrlo verovatno
Spoiler for Hiden:
da ce umreti.
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1525 : 17.02.2015. 20:48:38 »
Poslednja epizoda mi se toliko dopala. Zapravo, poslednjih 5 epizoda su mi tako dobre da opet imam onaj osećaj da jedva čekam sledeću epizodu. A ova epizoda sa sahranom će biti fantastična. :)

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1526 : 17.02.2015. 21:31:58 »
Poslednja epizoda mi se toliko dopala. Zapravo, poslednjih 5 epizoda su mi tako dobre da opet imam onaj osećaj da jedva čekam sledeću epizodu. A ova epizoda sa sahranom će biti fantastična. :)

Potpuno se slažem. Meni ne baš poslednjih pet, nego četiri. Božićna mi nije bila zanimljiva.
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1527 : 17.02.2015. 22:10:59 »
To za 5 sam onako otprilike rekao, misleći na zadnje epizode. :)

Ali da se serija popravlja, popravlja se i skroz je gledljiva. Baš mi se sve dopada i imam jako iščekivanje nove epizode, pogotovo ove sada koju ne mogu dočekati nikako. :D

Offline bojan92

  • Član
  • ***
  • Postova: 637
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1528 : 25.03.2015. 02:01:00 »
One scene sa Sarom i Lijamom su mi bile prebolesne :o Za horor film.
They should name a hurricane after her
A typhoon, a mountain in africa
A monsoon, I'm a junkie just after her
She'll leave but I'll run right back after her

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #1529 : 07.04.2015. 16:02:59 »
Nina Dobrev napušta seriju nakon ove 6. sezone!
Majkl Trevino neće biti među glavnom glumačkom postavkom u sedmoj sezoni.

Što znači da seriji ostaje 7 glavnih likova. (Pod uslovom da nekoga ne ubiju (recimo Enzo))

Ne znam da li serija može bez Nine. Ne bi me čudilo da skrate sedmu sezonu na 13 epizoda.

Izvor
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.