Autor Tema: Oscar (1991)  (Posjeta: 1268 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Oscar (1991)
« : 06.11.2015. 05:10:55 »

Opis:
Gangsterski boss Angelo Snaps Provolone (S. Stallone) obeća ocu (K. Douglas) na samrtnoj postelji da će početi pošteno živjeti. Ionako tešku odluku dodatno otežavaju brojne nevolje koje se počinju događati u obitelji. Mladi računovođa Anthony (V. Spano) priznaje mu da ga je potkradao, ali samo zato da bi sakupio dovoljno novca da zaprosi Snapsovu kćer Lisu (M. Tomei). Problem je u tome što je Anthony zapravo zaljubljen u Theresu (E. Barondes) koja se pretvarala da je Lisa kako bi impresionirala ambicioznog računovođu.
Lisa, koja je odlučila pod svaku cijenu pobjeći iz dosadnog roditeljskog doma, iskorištava priliku i ideju o udaji te laže ocu da je trudna s njihovim vozačem Oscarom. Oscar je nestao bez traga i Snaps pod hitno mora pronaći mladoženju kako bi izbjegao sramotu u obitelji... Nakon što Anthony odbija tu čast jer voli Theresu, sljedeća je žrtva doktor Poole (T. Curry) koji oduševljeno prihvaća Lisinu ruku...

Izvor: MojTV

Žanr: komedija, kriminalistički
Zemlja: SAD
Jezik: engleski, talijanski
Trajanje: 109 min
Režija: John Landis
Scenarij: Claude Magnier, Michael Barrie, Jim Mulholland
Glumci: Sylvester Stallone, Ornella Muti, Peter Riegert, Chazz Palminteri, Joey Travolta, Paul Greco, Richard Foronjy, Yvonne De Carlo, Don Ameche, Richard Romanus, Arleen Sorkin...

IMDb


Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Oscar (1991)
« Odgovor #1 : 06.11.2015. 08:45:35 »
Jedan od omiljenih sa Staloneom. :D

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Oscar (1991)
« Odgovor #2 : 06.11.2015. 08:48:19 »
Meni nije baš, prečudan. Imam dosta dražih filmova od njega.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Oscar (1991)
« Odgovor #3 : 14.02.2016. 14:39:38 »
Blesava komedija sa Stalloneom. Ima Landis puno boljih filmova ponajprije Animal House i AWIL.