Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1379464 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8040 : 16.08.2014. 17:57:37 »
Pružatelj usluga

loganov bijeg + ekvilibrijum + divergeant(? nisam gledo)

adaptacija dječje knjige, ali film je pretvoren u još jedan iz navale YA filmova (dodali ljubavnu priču, naravno). dobra priča, ne stigne postati dosadan (traje sat i pol). zanimljiva uporaba boja u filmu. mladi glumci slabi, pogotovo glavni lik. J-Bridge je odličan*.
objektivno, nećete ništa propustit ako ga propustite, ali ima dosta 'protrncljivo-patetičnih' trenutaka koji su mi se svidjeli.
zato 8/10. nastavak? ja ne bih.

pročitao sam i knjigu. dobra je. za djecu, iako se bavi teškim temama poput smrti, rata, gladi.


*molim da ga se uzme za ulogu Velečasnog Comstocka u spektaklu Biošok: Infinitiv. čovjek će rasturiti tu ulogu!

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8041 : 18.08.2014. 19:51:11 »
Ercole al centro della Terra (1961) AKA Hercules in the Haunted World





Ovaj Reg Lee baš bio grdosija čovjek. Dobar film, ide mu u prilog što nisu koristili stop-motion tehniku. Mario Bava se baš nije potrudio da istraži grčku mitologiju, tako je smjestio Plutona kao boga i vladara svijeta mrtvih Hada. Iako je Pluton bio rimski bog. Tu je i Christopher Lee, kojeg nisam prepoznao u filmu.

Mrzim lopatare i limune

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8042 : 19.08.2014. 12:42:45 »
No Retreat, No Surrender (1986)

Po priči,ništa posebno,ali uvijek ga rado pogledam,film mog djetinjstva  :)   smileyNO1

EDIT:


Odličan soundtrack također ima,zaboravio sam ga okačiti  :majstore :majstore
« Zadnja izmjena: 19.08.2014. 12:47:22 Ammar__ »
I want to belive

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8043 : 19.08.2014. 17:29:23 »
Stand by Me (1986)    :drugari

Jedna od boljih Kingovih adaptacija i meni , jedan od dražih .Nema se šta reći o ovome,samo pogledajte film. :majstore :majstore :majstore :majstore

Soundtrack:

I want to belive

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8044 : 19.08.2014. 17:32:54 »
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8045 : 19.08.2014. 17:34:30 »
King je rekao da je to prva prava ekranizacija njegove knjige to jest jedne male priče iz godišnja doba. Rob Reiner se kasnije opet pokazao kao jedan od najboljih redatelja za Kingove ekranizacije jer je on kasnije napravio i Misery, film koji isto vjerno prati Kingovu knjigu.

A Stand By Me je čisti klasik i jedan od najboljih filmova 80-ih. Svakako film koji budi najviše nostalgije.

"I never had any friends later on like the ones I had when I was twelve. Jesus, does anyone?"


Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8046 : 19.08.2014. 17:44:44 »
Gledao sam i njegovu biografiju,u kojoj su bliski prijatelji rekli da je King,nakon što je pogledao film, htio biti sam 20-tak minuta,da dođe sebi. Osjećao se kao kada je imao 12 godina.

Čovjek je moj idol ti_si_Bog

EDIT:

"I never had any friends later on like the ones I had when I was twelve. Jesus, does anyone?"


I onda pjesma. Tu me uvijek pogodi  cry1

EDIT2:
Ali to nije originalna pjesma iz tog filma već stari hit. http://hr.wikipedia.org/wiki/Stand_by_Me_(pjesma) http://en.wikipedia.org/wiki/Stand_by_Me_(song)

Moja greška ;D
« Zadnja izmjena: 19.08.2014. 17:51:39 Ammar__ »
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8047 : 19.08.2014. 18:00:30 »
Ako nisi, onda pogledaj izvrstan mali dokumentarac o filmu, Walking the Tracks.



Ostale dijelove imaš na youtubeu.

Koju si gledao biografiju? Meni je najbolja ova...



Imaš i Shining In The Dark.

EDIT:

E da, jel znaš da se osta stvari u filmu zapravo njemu dogodilo? Ono sa tijelom se zbilja dogodilo ili kad padnu u onu vodu pa kad izađu, puni su pijavica  ;D
« Zadnja izmjena: 19.08.2014. 18:03:14 Mulder »

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8048 : 19.08.2014. 18:11:42 »
Ako nisi, onda pogledaj izvrstan mali dokumentarac o filmu, Walking the Tracks.



Ostale dijelove imaš na youtubeu.

Koju si gledao biografiju? Meni je najbolja ova...



Imaš i Shining In The Dark.

EDIT:

E da, jel znaš da se osta stvari u filmu zapravo njemu dogodilo? Ono sa tijelom se zbilja dogodilo ili kad padnu u onu vodu pa kad izađu, puni su pijavica  ;D

Da,tu najbolju sam gledao,ako ćemo pravo odgledao sam sve o njemu,pročitao sam svaki mogući artikal o njemu,član sam 10 različitih fanklubova od njega,i trenutno sam u fazi "samo čitanje Kinga" . Trenutno čitam "Zelenu milju"  .
I da,čuo sam baš u toj biografiji  ;D.

Čovjekova mašta je genijalna i jedinstvena. ti_si_Bog ti_si_Bog

Evo i moja polica,većinom je popunjena njegovim knjigama.  :pametnjakovic

Spoiler for Hiden:


« Zadnja izmjena: 19.08.2014. 18:17:47 Ammar__ »
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8049 : 19.08.2014. 19:00:02 »
Bravo, to se traži  smileyNO1

Ja isto imam na hrvatskom/srpskom i sve dupliće i koje fale na engleskom jer obožavam čitat u originalu. I naravno, sve one special edition knjige, stripove. Mislim da mi samo od njega fali oni raniji radovi koji nikad nisu izdani i to su uglavnom kratke priče koje je pisao kao student. Ima ih za kupit, samo ih je jako teško naći.

Od ovih novijih njegovih govora, najbolji mi je ovaj https://www.youtube.com/watch?v=QtNmE28tgos

Od tih sajtova, http://stephenking.com/ mi je najbolji. A idući put kad idme za Ameriku (bio prošle godine na Files obljetnici 20 godina konvenciji) onda sam planirao baš otići na mjesec dana i jedna od lokacija definitivno Maine  ;D

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8050 : 19.08.2014. 19:18:30 »
Od tih sajtova, http://stephenking.com/ mi je najbolji. A idući put kad idme za Ameriku (bio prošle godine na Files obljetnici 20 godina konvenciji) onda sam planirao baš otići na mjesec dana i jedna od lokacija definitivno Maine ;D

Lucky bastard  :majstore  :majstore


Od ovih novijih njegovih govora, najbolji mi je ovaj https://www.youtube.com/watch?v=QtNmE28tgos


Ako znaš njemački,imaš i ovaj interviju što je bilo na tv-u. https://www.youtube.com/watch?v=JfDiGmTGVUw
King počinje od 36:11
To je bilo u novembru prošle godine,kada je bio u Njemačkoj  smileyNO1 Alal sam se ismijao  ;D


Ja isto imam na hrvatskom/srpskom i sve dupliće i koje fale na engleskom jer obožavam čitat u originalu. I naravno, sve one special edition knjige, stripove. Mislim da mi samo od njega fali oni raniji radovi koji nikad nisu izdani i to su uglavnom kratke priče koje je pisao kao student. Ima ih za kupit, samo ih je jako teško naći.


Srpske naslove je u Bosni lakše naći nego hrvatske. Npr. Herčevi u Atlantidi , Očajavanje i Zmajevo oko ne mogu nigdje nabaviti(imam pdf,epubove,ali nije meni to to)  :facepalm.

Posebno Očajavanje,pošto ne mogu  ( tj mogu ,ali neću  ;D) pročitat i Regulatore .
A i tv film Desperation (2006) mi je jako drag.

Ko ga ne može volit :D
I want to belive

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8051 : 20.08.2014. 15:29:05 »
Boyhood(2014)

Obavezna preporuka  ti_si_Bog
4,5/5
I want to belive

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8052 : 20.08.2014. 15:47:33 »
Jackass Presents Bad Grandpa .5 http://www.imdb.com/title/tt3766424/?ref_=nv_sr_2
Definitivno ako ste gledali film morate i ovo pogledati... sve izbacene scene i mnogo mnogo smeha....

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8053 : 24.08.2014. 21:14:14 »
Pogodilo se da pogledam zaredom 2 filma (Coherence i The One I Love) koji imaju nešto zajedničko
Spoiler for Hiden:
Spoiler for Hiden:
dvojnike
i da ne kvarim niz, pustim Enemy.
Svideo mi se film (valjda) a sam kraj mi je bio toliko neočekivan da sam prasnuo u smeh. Na stranu sva objašnjenja i metafore, ono je bilo  :o


Coherence već pomenut u drugoj temi, za klasu bolji od ova dva koja su mi dobri, mada Enemy ne bih smeo nikome da preporučim.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8054 : 27.08.2014. 23:33:49 »
Brick Mansions http://www.imdb.com/title/tt1430612/?ref_=nv_sr_1
Luc Beson akcija njegov stil, parkur... vec vidjeno ali i dalje gledljivo...
Predposlednji film Paula Wokera stvarno ce nedostajati...
Godzilla http://www.imdb.com/title/tt0831387/?ref_=nv_sr_1
necu puno trositi reci na ovaj film... ocena 1 od 10.
Fantastic Mr. Fox http://www.imdb.com/title/tt0432283/?ref_=nv_sr_5
vec par godina nikako da pogledam ovaj film... cisto zbog tehnike u kojoj je radjen pa sam odugovlacio... i bogami ala sam pogresio... vrhunski film.. toliko lud toliko opicen... i originalan...
da mu dajem najvecu mogucu ocenu... :D

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8055 : 28.08.2014. 23:03:44 »
Bravo za Mr. Fox a za G. sam se i ja zajebao..
iShare, noProfit


Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8056 : 29.08.2014. 15:30:38 »
taj fazon. moracu da pogledam jos nesto od W. Andersona za sad su mu svi odlicni... :D

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8057 : 30.08.2014. 00:22:14 »
I ja pogledah novog Spajdija napokon. Meni je ovaj deo ispao dosta bolji od prvog. Garfild je odlično izneo ulogu, upravo kako zamišljam Pitera Parkera. Bez previše patetike koje ima na vagone u starim delovima. Nije da su je ovde zaobišli, ali je bilo dovoljno umereno, i na momente duhovito da bude zabavno i da mi drži pažnju skoro dva i po sata. Scene borbi nisu bile previše dugačke, na čemu sam bila zahvalna. Nije mi se dopalo kako su prikazali Goblina, a ni Elektro mi nije bio baš neki villain.

Ocena: 7,5/10
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline pele

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 295
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8058 : 31.08.2014. 10:36:34 »
http://m.imdb.com/title/tt0756683/
The man from the Earth(2007)
Grupa prijatelja,naucnika se okuplja da isprati svog kolegu koji odlazi u drugo mesto.Naslucuju da ima neku tajnu.Ali niko nije mogao da veruje koliko je ta tajna velika.Film se bazira na dijalogu i razmisljanju - da li je moguce da je ovaj covek Bog,sta je religija,koje su poruke Crkve,da li su istinite ili sluze manipulaciji ljudima...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Godzilla, King of the Monsters! (1956)
« Odgovor #8059 : 01.09.2014. 17:19:05 »
Godzilla, King of the Monsters! (1956)

Istražio sam malo, ovo je reboot japanskog filma iz 1954. Samo su ubacili Raymonda Burra i sinkronizirali preko japanskog jezika. Tu stariju verziju ću uskoro pogledati. Dobra je ova američka, čudovište nije loše za ono vrijeme. Vidi se da su dosta uložili u produkciju. Priča nije ništa posebno, nema nekog ljudskog zapleta. Uglavnom se vrti oko Godzille.

http://www.imdb.com/title/tt0197521/
http://en.wikipedia.org/wiki/Godzilla,_King_of_the_Monsters!

Mrzim lopatare i limune

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8060 : 01.09.2014. 22:30:09 »
Neighbors http://www.imdb.com/title/tt2004420/?ref_=nv_sr_1
Komedija  tinejdzeri se fajtaju sa odraslima... nije lose moze da prodje... ima nekih dobrih scena... :D
« Zadnja izmjena: 04.09.2014. 10:05:41 groznim84 »

Offline markoni981

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 223
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8061 : 02.09.2014. 18:00:53 »
Divergent 2014

Koje smeće ... Drugačija ...A ono teški Retard ... Klišeji vrište na sve strane....Priča filma bušna ko svajcaraki sir ...usput glupa i vidjena...A traje skoro 2 ipo sata.2 ipo sata pakla Ahahaha
Ne znam ni koju ocenu bi mi dao... Mozda 4/10


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8062 : 03.09.2014. 19:09:26 »
Raj postoji
dobar filmić, vjerovali ili ne 7/10

Potreba za brzinom
ništa posebno, dobri auti, bezveze radnja. dosadnjikav. nemojte radit nastavak 5/10

Posljednji preživjeli ljubavnici
potraćeni Tilda i Tom i Hurt, nemam pojma šta sam odgledao. vampirski drek, bolji mi Tvajlajt  1/10

Ksenija

grčki mali biser. nisam očekivao da će mi se svidjeti. i gejevi plaču/su ljudi 8/10

Smrznut

dugo sam se tjerao da pogledam ovo.  :facepalm
nezanimljiva radnja + nikakve pjesme + premalo humora. najbolji likovi su mi snjegović i onaj trgovac ljetnom opremom. to sve govori 5/10
i svi se pale na jednu pjesmu iz tog filma, uopće nisam skužio u kojem se dijelu pojavljuje.

Tihi

jedan od lošijih trilera/horora. ali olivia cooke je zgodna čak i razdrljena, pa ne mogu reć da sam izgubio vrijeme 5/10

Žena pištolj

ha... da su ga napravili kao animirani reko bi da je super, ovako je teško povjerovati u neke stvari. solidan bolesni uradak iz napredne zemlje izlazećeg sunca 6/10

hvala svima čije sam prijevode koristio  clapp


Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8063 : 03.09.2014. 23:35:56 »
Vampire Hunter D: Bloodlust (2000)
4/5  smileyNO1

Castle in the Sky (1986)
5/5 Klasik.Nema se šta drugo reći.

Mulan (1998)
4,5/5 Važi i za ovo.

Sommersturm(2004)
5/5 Nisam ni znao šta gledam,no ispostavio se kao prelijep film.
I want to belive

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8064 : 04.09.2014. 10:46:21 »
Dom zly (2009) AKA Mračna kuća

Nje mi nimalo legao film. Previše nekih gluposti, ili ja nisam tako dubokouman da shvatim o čemu se radi. Preslaba produkcija, puno nelogičnih scena.
Spoiler for Hiden:
Ne kužim zašto su se svi policajci ponapijali na kraju, na primjer. Ima toga još.
Loše iskombinirani žanrovi komedije i trilera, iako se ta dva žanra rijetko dobro izmiješaju. Pročitao sam od nekog filmofila davno da se većina novih Poljskih filmova svodi na kopiranje Amerikanaca i da je ovo izuzetak, ali ne vidim ja ovdje ništa posebno zanimljivo.

http://www.imdb.com/title/tt1485698/
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Dark_House

Mrzim lopatare i limune

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8065 : 05.09.2014. 00:30:21 »
Need for Speed (2014)

Dva sata neprekidne akcije bez praznog hoda. Zajebana kola, Džesi Pinkman i jedna opasno slatka Engleskinja, Očekivao sam na silu pretvorenu igricu u film kao što obično biva kad od igrice prave film, ali ovo je ispalo odlično.
slazem se u potpunosti... da mi vrijeme nije pregazilo komp sad bi instalirao NFS i pegla!!  ;D
a engleskinja je stvarno opasno slatka!

Non-stop

dobar film, a sta drugo i ocekivati kad je baja Liam u filmu

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8066 : 06.09.2014. 13:30:52 »
Da li je još nekome Gladiator precenjen?

Prvu put sam ga gledao sada, mogao sam i da preskočim bez griže savesti. Briga mene za režiju, efekte, soundtrack i Joaquina ako mi se radnja ne svidi. Komentarišem samo iz razloga jer sam ga viđao više puta na nekim top listama najboljih. Proleti 2 sata i 45 minuta, nije loš, ali da stoji uz najbolje filmove, ni blizu.


Pogledao sam i Mud, on mi je već super legao, klinci su mi odlični i podsetilo me malo na priče Marka Tvena  :)

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8067 : 06.09.2014. 16:37:12 »
Da li je još nekome Gladiator precenjen?

Prvu put sam ga gledao sada, mogao sam i da preskočim bez griže savesti. Briga mene za režiju, efekte, soundtrack i Joaquina ako mi se radnja ne svidi. Komentarišem samo iz razloga jer sam ga viđao više puta na nekim top listama najboljih. Proleti 2 sata i 45 minuta, nije loš, ali da stoji uz najbolje filmove, ni blizu.
nisam ga gledao godinama, ali sjećam se da mi se jako svidio kad je izašao. dotad sam od sličnih filmova gledao samo Ben Hura i Spartaka. nije ni meni ništa posebno.
 ako si gledao Spartaka/Rome/nešto slično, možda si očekivao nešto puno bolje, pa ti je sad dojam takav kakav jest.

Pogledao sam i Mud, on mi je već super legao, klinci su mi odlični i podsetilo me malo na priče Marka Tvena  :)
nisam mislio gledat taj film, ali ovo me zainteresiralo, pa će se ipak nać na repertoaru

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8068 : 06.09.2014. 20:06:44 »
Da li je još nekome Gladiator precenjen?

Prvu put sam ga gledao sada, mogao sam i da preskočim bez griže savesti. Briga mene za režiju, efekte, soundtrack i Joaquina ako mi se radnja ne svidi. Komentarišem samo iz razloga jer sam ga viđao više puta na nekim top listama najboljih. Proleti 2 sata i 45 minuta, nije loš, ali da stoji uz najbolje filmove, ni blizu.


Pogledao sam i Mud, on mi je već super legao, klinci su mi odlični i podsetilo me malo na priče Marka Tvena  :)
Mora da voliš ljude koji su radili na njemu, da bi ti se dopao toliko, kao meni npr. A i možda je razlog što si ga tek sad gledao, pa si se u međuvremenu zasitio filmova i filmova. Hvala ti što si me podsjetio na Gladijatora, mogao bi da se reprizira kod mene u ove dvije noći, po ko zna koji put.  8)

btw, boldovano, ma hajde, jedan od najjačih soundtrackova, ne može da te nije briga ;) Zaboravio si Rasela, ne možeš da govoriš o Gladijatoru a da ga ne pomeneš ;)
A da ne govorim o jednom od najljepših momenata, ikada, što se tiče filmova. Govorim u svoje ime, naravno.
http://www.youtube.com/watch?v=5i0u4jFmE78
« Zadnja izmjena: 07.09.2014. 01:06:28 Red Dragon »

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #8069 : 07.09.2014. 00:23:22 »
Gladiator sam gledao iste godine u bioskopu naravno... mislim da sam ga gledao jedno 50 puta mozda i vise... jedno 10 puta od pocetka... a svaki put kad ga vidim na tv-u odgledam do karaj... Mislim da ti se nije svideo zato sto si ga toliko kasno pogledao jednostavno kod nekih filmova to je bitno... i on je stekao slavu u to vreme kada nije bilo puno takvih filmova... kao i matrix koje je vazio za film sa najboljim efektima dugo... sad kada bi ga neko pogledao reko bi efekti laguju... ali tada je bio hit... plus dosta filmova se kasnije pojavilo na slicnu tematiku dosta losijih naravno...

Tags: