Autor Tema: Volcano (1997)  (Posjeta: 1285 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Volcano (1997)
« : 05.02.2013. 01:05:06 »

Opis:
Los Angeles je jedan od najpoznatijih gradova zabave na svijetu - zlatna metropola okupana suncem, blistava i glamurozna. Za druge je, pak, L. A. nešto sasvim drugo. Kao i mnogi američki urbani centri, i on se bori sa zagađenjem i kriminalom, a uz to pokušava pomiriti razne etničke, socijalne i financijske nejednakosti.
Osim toga, mnogi u njemu prepoznaju središte skoro svih mogućih prirodnih katastrofa: zemljotresa, vatrenih oluja i odrona zemlje. A sada će grad, koji je gotovo postao sinonimom katastrofe, proživjeti najveću kataklizmu ikad, a njegovi će stanovnici testirati vlastitu sposobnost preživljavanja u zemljotresnoj katastrofi, erupciji vulkana s epicentrom u čuvenom La Brea Tar Pits.
Nepripremljenom Los Angelesu ostvarit će se najgora noćna mora: beskrajne rijeke kipuće ubojite lave bespoštedno se prelijevaju pretrpanim ulicama, izazivajući kaos iznad i ispod zemlje, u labirintima prirodnih i umjetnih tunela.

Izvor: MojTV

Žanr: akcija, triler, drama
Zemlja: SAD
Jezik: engleski, španjolski, njemački
Trajanje: 104 min
Režija: Mick Jackson
Scenarij: Jerome Armstrong, Jerome Armstrong
Glumci: Tommy Lee Jones, Anne Heche, Gaby Hoffmann, Don Cheadle, Jacqueline Kim, Keith David, John Corbett, Michael Rispoli, John Carroll Lynch, Marcello Thedford…

IMDb

« Zadnja izmjena: 01.11.2017. 22:51:20 zkarlov »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Volcano (1997)
« Odgovor #1 : 26.03.2015. 01:15:09 »
Kakav je ovo skupocjeni trash, a obožavao sam ovaj film. Sjećam se kad je izašao i bio dosta popularan pa odmah u videoteku i odmah pogledao tri, četiri puta u danu jer me se dojmio. Ne znam, valjda ta fascinacija sa vulkanima, ali sad je jednostavno loš film sa poznatim glumcima.

Tags: