Autor Tema: McCloud  (Posjeta: 2393 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline skalice.united

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1170
McCloud
« : 15.07.2012. 12:00:59 »

Opis:
Šerif u New Yorku klasična je policijska serija koja je u 60-ima i 70-ima plijenila pažnju gledatelja. Priča  o provincijskom šerifu McCloudu koji stiže u New York iz Taosa u Novome Meksiku na privremenu dužnost i svojim, u najmanju ruku, nekonvencionalnim metodama i prečesto izaziva kaos u gradu. Scena u jednoj od epizoda u kojoj McCloud jaši na konju usred najprometnije njujorške ulice postala je ikona te serije i njezin prepoznatljivi znak. U New York je McCloud stigao kako bi naučio najnovije detektivske tehnike pod pretpostavkom da su mnogi zločini, uobičajeni za veliki grad, nepoznanica za malu pustinjsku zajednicu. McCloudova je filozofija da je zločin zločin, a kriminalni je um svugdje isti, u srcu velegrada i pod užarenim pustinjskim suncem. Na asfaltu on uči nove trikove, ali i poučava svojim trikovima gradske policajce. Za taoskog je policajca u New Yorku zadužen Peter Clifford, šef detektiva njujorških plavaca. Čuvanje McClouda katkad je i cjelodnevni posao jer je provincijski šerif, unatoč tome što se doima opreznim, zapravo spontan, nagao i veoma neovisan. Iako ga Clifford u početku naziva "ribom na suhom", uskoro uviđa da je McCloud inteligentan čovjek i složen karakter koji se brzo prilagođava novim uvjetima života, a zbog strpljivosti i vještine kojom rješava i najsloženije zločine zadobiva povjerenje i poštovanje njujorških kolega.
U naslovnoj ulozi šerifa McClouda pojavljuje se Dennis Weaver, a Petera Clifforda glumi J. D. Cannon.


Žanr: akcija, kriminalistička
Kanal: NBC
Godina proizvodnje: 1970.

IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi


« Zadnja izmjena: 12.04.2020. 14:16:50 maksi »

Offline Iggy74

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • Bez starca nema udarca
Odg: McCloud
« Odgovor #1 : 26.04.2020. 07:39:21 »
Hvala puno za ovu seriju.Moja omiljena iz mladosti

Offline Iggy74

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • Bez starca nema udarca
Odg: McCloud
« Odgovor #2 : 03.05.2020. 17:24:54 »
Jel moze neko ako zna gde ima da mi privatno posalje linkove od ove dobe serije,bio bih mu veoma zahvalan?Svuda sam trazio i nisam nasao

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: McCloud
« Odgovor #3 : 03.05.2020. 17:32:40 »
Nažalost 2. sezona trenutno ima samo na privatnom trackeru broadcasthe, koliko sam uspio vidjeti.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Tags: Hvala pozz