Autor Tema: Crash Canyon  (Posjeta: 1459 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline skalice.united

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1170
Crash Canyon
« : 15.03.2012. 11:53:02 »

Opis:
Zamislite prosječnu obitelj s dva ćudljiva tinejdžera koja ne provodi previše vremena zajedno. Onda zamislite da se takva ne baš funkcionalna skupina uputi na odmor, koji će se pretvoriti u potpunu katastrofu! Jer, umjesto da udobno stignu u svoj dom, oni će završiti na potpuno nezamislivom mjestu – na dnu kanjona! Kada Wendellsovi završe u tri kilometra dubokoj provaliji, osim iznenađenja da su ostali neozlijeđeni, shvatit će da tu nisu sami. Ista sudbina zadesila je mnoge druge likove ove komične animirane serije, koja stiže od producenta Simpsonovih, Joela Cohena. Bilo da su se tu dovezli, doskijali ili čak prizemljili u NASA raketi, starosjedioci kanjonja će s oduševljenjem prihvatiti nove stanare ove nesvakidašnje kolonije. Tu će se naći astronaut i njegova čimpanza, starica koja je pripitomila medvjeda, bivši punk-rocker, trbuhozborac i njegova iritantna lutka i mnogi drugi čudni i živopisni likovi. I dok ne smisle način da se izbave iz kanjona i situacije u kojoj su se našli, ova neuobičajena grupa susjeda nastavlja život u zajednici zvanoj "Crash Canyon".

Žanr: animirani
Godina proizvodnje: 2011.

IMDb
TVDb

« Zadnja izmjena: 18.08.2014. 15:04:36 maksi »

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Crash Canyon
« Odgovor #1 : 26.09.2016. 22:34:20 »
Koliko su popljuvali ovu seriju, očekivao sam neki totalni užas. Kad ono, uopšte nije tako loše. Daleko od toga da sam oduševljen, ali nije nešto najgore što sam ikada video. U svakom slučaju je bolje i smešnije od poslednjih nekoliko sezona Family Guy.

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Tags: